Jump to content


Photo

Koncerti


  • Please log in to reply
2373 replies to this topic

#61 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 October 2007 - 06:02 PM

Solidni. Nisem ravno fan folk metala, ampak ok, so bili kar v redu. wink.gif Žurka je bila prava!

Narodnjaki metal, he he, bi jih tudi lahko označili.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#62 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2007 - 06:14 PM

Basist je bil opasen LOL

Kitare so se jim strašno slabo čule. Samo bobni so nabijali.

Čeprav sem malo migala, sem vendarle komaj čakala, da nehajo, ker nisem bla tam zaradi njih.
So za žur drugače, samo ne pred Pain smile.gif

Hala je bila polna! Še nikoli tako dosedaj, odkar sem jaz bila.


Ko Kinky spravi slike v red, napišem še krajše poročilo sem in nalepim kako sliko, posnetek
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#63 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 October 2007 - 06:16 PM

Basista nisem videla, slabo vidim na daleč! cool.gif

Adriane, jaz sem bila v VPK-ju na Grave Digger, HammerFall in Stratovarious, Helloween in Blind Guardian, pa je vedno bilo toliko ljudi, ali pa še več! wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#64 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2007 - 06:19 PM

OK, nič od tega nisem vidla, razen Grave Digger. Še te sem spremljala, ker so pač bli kasneje Therion LOL

Mogoče me pa spomin vara...

Edit: Zgleda, da me res LOL

IPB Image
To so Grave Digger in njegova publika. Ko so špilali oni, smo bli gori. Stala sem poleg onega starega, ki sem ti ga včeraj pokazala smile.gif No, pred mano je stal in migal z glavo. Sem mislila, da je dedek, od ene punce, ki je poleg njega bla. Da pač jno spremlja laugh.gif Očitno temu ni tako!

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#65 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 October 2007 - 06:21 PM

Sva bili na različnem Grave Digger koncertu, veš. Jaz Therionov namreč še nisem videla v živo. Takrat so sekali naši Requiem in pa Southern Storm (bosanski heavy - oh yeah). smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#66 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2007 - 06:33 PM

IPB Image

HAHA, mi se že dogovarjamo laugh.gif Vabljena zraven! Nadejam se tudi Jenne, ki je že na prejšnjem bla wink.gif

Predskupina The Vision Bleak. Ne poznam

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#67 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 October 2007 - 06:43 PM

He he, dvomim, da se bom prikazala na tem koncertu, Therion ne poznam dovolj dobro, pa niti mi niso ne vem kako dobri. huh.gif

Mogoče pa tole: WITHIN TEMPTATION

na Nightwish pa tudi grem (Thooomas, prihajam) marca. w00t2.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#68 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 25 October 2007 - 07:18 PM

Ana, na Gwen si bla? w00t2.gif joooooooooj kok sm ti zdele fouš!!
js sm ful hotla it, samo na žalost se finančno ni izšlo (zakaj budala nism začela že prej šparat!). Daj kake slikce če maš, proooosiiiiiiiiiiiiiim oops.gif
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#69 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 04:20 PM

Slike s koncerta PAIN in kakšen posnetek. Ni se mi dalo snemat. Sem rajši uživala!

Moja Kinky:
xx
Pogled v wc:
IPB Image

Še bolj moj Tägtgren:
IPB Image

Tomi (Siddartha), postal celebrity zaradi naju closedeyes.gif
xx



Crashed eden mojih najljubših
Dancing with the dead

Škoda, da ni več posnetkov... JBG, ni blo nikogar, ki bi snemal, meni je pa tudi blo škoda koncerta za to
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#70 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 26 November 2007 - 06:31 PM

Adriane, Kinky, ful sta lepi wub.gif Drugega niti ne bom komentirala, ker ne poznam te muzike. biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#71 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 06:37 PM

QUOTE(eve @ 26. 11. 2007 - 18:31) View Post
Drugega niti ne bom komentirala, ker ne poznam te muzike. biggrin.gif

Ne veš, kaj zamujaš closedeyes.gif

Hvala! wink.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#72 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 26 November 2007 - 06:40 PM

Hehe, verjamem, da je dobra. Sam me nekak vleče bolj v druge smeri.. biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#73 Comorra

Comorra

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts

Posted 26 November 2007 - 06:44 PM

QUOTE(Adriane @ 24. 10. 2007 - 11:44) View Post

Posneto leta 1999 ali 2000 na Dunaju. Peter je tu bil s Hypocrisy.

IPB Image

IPB Image
z leve proti desni:
Od fanta brat (Ta slika mu krivico dela. Kinky, on gre danes z nama!), Peter, moj, takrat še mlečni 18 ali 19-letni fant, kolega
Za Dragico:
Kdo so Pain?
Pain so Peter Tägtgren. I fuckin' worship him!
IPB Image

Je pevec, tekstopisec, bobnar, basist, kitarist in klaviaturist. Za predstave v živo ima najet bend, ker pač tega sam na odru ne more izvajat LOL

Pain so njegov stranski projekt, ki ga izvaja v svojem studiju The Abyss.
Igra neke vrste industrial metal . V svoji glasbi prepleta ekstremni metal in primesi techna.
Kopiram z neta: http://www.rockonnet...=6&article=2799

Bolj metalska publika RockOnNeta se bo ob imenu Petra Tägtrena gotovo zdrznila, saj Šved v tem žanru velja za enega dejavnejših in zagotovo najbolj zaželenih producentov black in death metala.

Pod njegovo taktirko namreč svoje opuse spočenjajo ekstremni bendi kot so Destruction, Dimmu Borgir, Immortal, Dark Funeral, Marduk, Children of bodom, Skyfire

Povrh vsega je Peter tudi odličen mutlitalentiran glasbenik, ki svojo odvečno energijo že od leta 1992 sprošča s Hipocrisy . Idej mu zagotovo ne manjka, eksperimentiranje z različnimi glasbenimi slogi in orodji pa je njegova strast. Tako se pohvali, da je v svoji karieri produciral tudi blues in dance glasbenike. Ker pa elektronska glasba in obilje efektov nekako niso sodili v glasbeno filozofijo njegove skupine, se je podal v tako imenovani side-project (Pain), ki mu dovoljuje popolno umetniško svobodo.

Avtor in izvajalec v Pain je on sam, ker si je zaželel izpeljati popolnoma lasten projekt, in kot pravi v šali: 'Ker nočem nikogar spraševati za mnenje o tem ali onem.' Te dni je izšel njegov četrti studijski izdelek, dejansko pa ga je širše poslušalstvo zaradi slabe distribucije prejšnjih plošč spoznalo šele z njegovim tretjim albumom, Nothing remains the same.

Takrat so se vsi spraševali, kako je lahko iz death metala tako lahkotno prestopil v neke vrste elektro metal. S projektom se je začel ukvarjati leta 1996, ko je v svojem slavnem studiu Abyss eksperimentiral in ustvaril glasbo, ki nikakor ni bila pisana na kožo Hipocrisy, saj je hotel na vsak način ohraniti integriteto njihovega glasbenega sloga.

Prva dva albuma Pain sta bila tako iskanje nove identitete, ki se je izoblikovala šele s tretjim albumom. Tägtrenovo glasbo radi primerjajo s slogom Killing Joke, drugi pravijo, da je nekje med Rammsteini in Type O Negative , omenjajo celo Depeche Mode . Sam pravi, da ni nikoli pomislil, da bi kogarkoli posnemal. Edino, kar priznava, je velik vpliv glasbe Jeana-Michela Jarra, ob kateri je odraščal.

Glasba Pain je čudovita mešanica zelo različnih glasbenih slogov, zvočno bogata, izžareva neverjetno moč, predstavlja neke vrste gotski metal brez vulgarnih atributov. Ker Peter postori vse sam, je uravnoteženost glasbe skoraj popolna, kar pa ni vedno dobro. Na prejšnjem albumu je bilo to zelo očitno, saj je na polovici skoraj popolnoma izgubil začetno moč in elan. Lepemu številu uspešnic je družbo delal nepotrebni balast, ponavljanje iste zgodbe. Na Dancing with the dead tega ni več, skladbe si niso več tako podobne, vseeno pa skoznje teče rdeča nit neverjetne intenzitete.
Prisotnost elektronike odprtega uma ne moti, pravzaprav si brez nje tako mogočnega zvočnega zidu sploh ni moč predstavljati. Brutalnost, čustva in čarobne melodije se skoraj brez predaha prepletajo od prve do zadnje skladbe. Semplerji, računalniško podprta glasba in podobne igrače so definitivno odlično orodje v rokah človeka, ki ve, kaj z njimi početi. Najsi je metal še tako konzervativen žanr, je Pain vsekakor dokaz, da je še prostor za sveže ideje in prenavljanje.

Diskografija Pain:

* Pain - (1996)
* Rebirth - (1999)
* Nothing Remains The Same - (2002)
* Dancing With The Dead - (2005)
* Psalms Of Extinction - (2007)

Tukaj lahko poslušate njihovo muziko: KLIK

Tukaj pogledate kaki videospot:

Shut your mouth

Zombi slam

Same old song

Suicide machine

Supersonic bitch

Bye/Die

Just hate me

Nothing

Eleanor Rigby

End of the line

Just hate me

Peter Tägtgren in njegovo delo:


Diskografija:

* Algaion - Vox Clamentis (drums)
* Bloodbath - Nightmares Made Flesh (vocals)
* Edge of Sanity - Infernal (lead guitar on one track)
* Hypocrisy - Penetralia (guitar)
* Hypocrisy - Osculum Obscenum (guitar)
* Hypocrisy - The Fourth Dimension (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Abducted (guitar, vocals)
* Hypocrisy - The Final Chapter (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Hypocrisy (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Into the Abyss (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Catch 22 (guitar, vocals)
* Hypocrisy - The Arrival (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Virus (guitar, vocals)
* Lock Up - Pleasures Pave Sewers (vocals)
* Pain - Pain (vocals, all instruments)
* Pain - Rebirth (vocals, all instruments)
* Pain - Dancing with the Dead (vocals, all instruments)
* Pain - "Live Is Overrated" (DVD)
* Pain - Nothing Remains the Same (vocals, all instruments)
* Pain - Psalms of Extinction (vocals, all instruments)
* The Abyss - Summon the Beast (vocals, drums, bass)
* The Abyss - The Other Side (vocals, drums, bass)
* Therion - A'arab Zaraq - Lucid Dreaming (producer, guitar, grand piano)
* War - Total War (drums)
Produkcija:

* Amon Amarth - Once Sent from the Golden Hall
* Borknagar - Quintessence
* Celtic Frost - Monotheist
* Children of Bodom - Follow the Reaper
* Dark Funeral - The Secrets of the Black Arts
* Dark Funeral - Vobiscum Satanas
* Dark Funeral - Teach Children to Worship Satan
* Dark Funeral - In the Sign...
* Dark Funeral - Diabolis Interium
* Dimmu Borgir - Enthrone Darkness Triumphant
* Dimmu Borgir - Godless Savage Garden
* Dimmu Borgir - Spiritual Black Dimensions
* Dimmu Borgir - Stormblåst MMV
* Fleshcrawl - Bloodsoul
* Fleshcrawl - Bloodred Massacre
* Immortal - At the Heart of Winter
* Immortal - Damned in Black
* Immortal - Sons of Northern Darkness
* Love Like Blood - Snakekiller
* Old Man's Child - Revelation 666 - The Curse of Damnation
* Rotting Christ - Khronos
* Susperia - Predominance
* Susperia - Vindication
* Therion - A'arab Zaraq - Lucid Dreaming

Prav tako je sproduciral vsako izdajo Hypocrisy od 1994 do danes in vsako izdajo Pain.
Čisto sem vzhičena! Danes mi bo poplačal za to reklamo twisted.gif
Za moje pojme ima tip tudi enega imed najboljših glasov, kar sem jih kdaj slišala! Upam, da se na koncertu ne bo preveč posluževal efektov in bo lahko njegov glas prišel bolj do izraza.


Adriane kdo je fant na drugi sliki od desne drugi. Z frizuro na gobico pa malo popacenim obrazom. A je iz radencev?
  • 0

#74 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 06:59 PM

.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#75 Comorra

Comorra

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts

Posted 26 November 2007 - 07:01 PM

Pa ne da je to dobre stare Iljes, bente ej... smile.gif ??
  • 0

#76 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 07:14 PM

.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#77 Comorra

Comorra

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts

Posted 26 November 2007 - 08:29 PM

Ja pac poznam ga se iz casov, ko smo se murskosoboski metalci hodili v Radence k vasim(popolnoma se druga postava kot pa dandanes srecujes pac metalce iz MS. Hermana ne vkljucuj, ker Herman je prisel z "novim valom" in on je se takrat poslusal Offspringe.
Sedaj kolega gli nejsan pravo ka sva (ali?), ker je ze minilo 10 let od nasega druzenja! Bila sva pa dobriva znanca(izmed ostalih 30) in kolikor ga imam v spominu ga ne pomnim po pljuvanju Prekmurcev. Prej obratno. Izredno je bil dober do nas. No najbole san pa mel rad Tobya. Njega pa direkt pogresam. smile.gif

p.s.- Adriane tvoji krivi zobje te naredijo prav sexi. smile.gif Nevem le odkod ti taka zagrenjenost proti mojim ljudem. hmm.gif
  • 0

#78 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 November 2007 - 09:30 PM

Hermana in Sebota tudi jaz poznam, smo ga žurali še v časih, ko nista bila slavna člana zasedbe Vulvathrone. smile.gif Če kdo Hermana vidi, naj ga lepo pozdravi! tongue.gif

Pain koncert je pa bil suuuuper! Adriane, to moramo pa čimprej ponoviti. thumbup.gif


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#79 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 10:19 PM


QUOTE(Kinky @ 26. 11. 2007 - 21:30) View Post
smile.gif Če kdo Hermana vidi, naj ga lepo pozdravi! tongue.gif

Manj ga vidim, rajši ga mam closedeyes.gif

Dečki in deklice, meni se zmeraj bolj dozdeva, da bom 9.12 spet v VPK. Se prav trudim šparat, a ne morem ermm.gif Če so mi pa tak všeč...
IPB Image

JENNA, greš?!!!

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#80 Comorra

Comorra

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts

Posted 26 November 2007 - 10:42 PM

Kaj z Denisom pricakujeta otroka? ohmy.gif smile.gif iiiii bomo zibali haha...jooj kak leta idejo mimo..ce bi ga le kje srecal bi mu iz vsega srca cestital..no tudi tebi Adriane smile.gif Fejst sem vesel za vaju dva.

Adriane daj prosim te pozdravi mi Taubya. Povej ka ga Tadej iz MS pozdravla. smile.gif

Ej kakorkoli ze..ce imas krive zobeke ali ne(mogoce san narobe vido)..je lahko Denis zelo srecen, da te ima.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users