Jump to content


Photo

Nivea - Nove Kolekcije Za Nego Las


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 March 2007 - 09:58 PM

Jaz pa bom verjetno vzela balzam, pač zato, ker vem, da so njihovi balzami kvalitetni. Pa zaradi vonja in zato, ker sem frik. wacko.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#62 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82901 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 March 2007 - 02:42 PM

Meni je iz te novejše kolekcije Lift Volume najbolj všeč. In diši fenomenalno. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#63 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17018 posts
  • Gender:Female

Posted 07 October 2007 - 03:37 PM



Je katera že poskusila tole ravnalno emulzijo ?

Tukaj so ocene (v nemščini);

IPB Image
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#64 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 10 October 2007 - 12:40 PM

jst mam samo šampon za rjave lase,se mi zdi super.Imam ga že kr nekaj mesecov,lasje se mi pa začnejo mastiti po enih 4-5 dneh,čisto odvisno.

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users