Jump to content


Photo

kaj študirate


  • Please log in to reply
1733 replies to this topic

#61 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 20 July 2005 - 12:21 PM

QUOTE(taiyou)
js pa še čakam rezultate mature,....jutri ob pol desetih,...tko da če bom pridna bo farmacija laugh.gif


No kaki so rezultati?

Jst se morm mal pohvalt... Sm nardila s prav dobrim. kar pomen, da se drug let vidmo na ekonomski! biggrin.gif biggrin.gif
Sm tok vesela, da sm čist iz sebe! Sm mislna da bojo rezultati velik slabši, pa sm bla fajn presenečena. wink.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#62 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 20 July 2005 - 01:05 PM

QUOTE(Lumpyka)
Jst se morm mal pohvalt... Sm nardila s prav dobrim. kar pomen, da se drug let vidmo na ekonomski! biggrin.gif biggrin.gif


Najprej čestitke :hello1:

Me pa zanima, kaksni so tvoji (osebni) razlogi za studij ekonomije

  • 0
Posted Image

#63 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 02 August 2005 - 05:38 PM

Jaz študiram socialno delo. Zanimiv študij. Osredotočila sem se na otroke. Zlorabe, njihove stiske problemi...
  • 0

#64 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 02 August 2005 - 06:06 PM

QUOTE(Lumpyka)

kar pomen, da se drug let vidmo na ekonomski! biggrin.gif biggrin.gif
Sm tok vesela, da sm čist iz sebe! wink.gif


Ne veseli se prehitro. wink.gif laugh.gif biggrin.gif evil.gif
  • 0
IPB Image

#65 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 04 August 2005 - 09:14 PM

[quote=Tanjci][quote=Lumpyka]Jst se morm mal pohvalt... Sm nardila s prav dobrim. kar pomen, da se drug let vidmo na ekonomski! biggrin.gif biggrin.gif [/quote]

Najprej čestitke :hello1:

Me pa zanima, kaksni so tvoji (osebni) razlogi za studij ekonomije


Moji osebni razlogi... hmmm... kako nj ti povem. Kot prvo me naravoslovje ne zanima, od družboslovja me pa tut pedagogika ne zanima... Tko, da sm se nekak najbl vidla v ekonomiji. Službo mam že skor zrihtano, pa še nekak me zanima.
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#66 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 04 August 2005 - 09:24 PM

QUOTE(callista)
QUOTE(Lumpyka)

kar pomen, da se drug let vidmo na ekonomski! biggrin.gif biggrin.gif
Sm tok vesela, da sm čist iz sebe! wink.gif


Ne veseli se prehitro. wink.gif laugh.gif biggrin.gif evil.gif


Kaj a je tolk hudo?!! biggrin.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#67 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 07 August 2005 - 03:05 PM

Evo, aprila sem končala fakulteto za upravo, letos grem pa še naprej na mag.študij na ekonomsko (no, upam da bom sprejeta) :cheers:
  • 0
LP, Finatina

#68 miSGaLaXy

miSGaLaXy

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts
  • Location:SomWhErE In GalaXy

Posted 08 August 2005 - 07:56 PM

smile.gif eVo jst tud Fakulteta za upravo...
  • 0
user posted image

#69 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 08 August 2005 - 09:36 PM

jaz bom pa zdej 3.letnik gimnazije
  • 0

#70 _lime_

_lime_

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:somewhere

Posted 11 August 2005 - 10:47 PM

jst tudi.............kaj že veš kam naprej?
  • 0
I whish to be...

#71 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 12 August 2005 - 09:16 AM

najbrš bom šla na biotehnično-smer gozdarstvo :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#72 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 17 August 2005 - 09:56 PM

Jst pa študiram sociologijo. biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#73 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 18 August 2005 - 11:21 AM

jao..kk vam je fajn k ze studirate...js sm zdj 4. letnik pa pojma nimam ka bi rada s sabo nrdila...niti ene stvari neb prov RADA studirala...ma kira kak predlog ka je kj ql?moznosti mam kr dobre za vse fakse, k mam ql uspeh...
  • 0
it's not pms, it's you..

#74 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29020 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 August 2005 - 11:25 AM

QUOTE(anch)
jao..kk vam je fajn k ze studirate...js sm zdj 4. letnik pa pojma nimam ka bi rada s sabo nrdila...niti ene stvari neb prov RADA studirala...ma kira kak predlog ka je kj ql?moznosti mam kr dobre za vse fakse, k mam ql uspeh...


to se mi zdi, da se boš morala, hočeš nočeš sama odločit ... mal se vpraši, kaj te zanima .... ti priporočam, da greš resnično študirat nekaj, kar te zanima, ne nekaj, kar ma kao dobre perspektive za zaposlitev. se mi zdi, da lažje predelaš stvari, ki te zanimajo, kot pa one, ki jih delaš 'na silo'. sej mal morš že vedet, kaj te kej veseli, al so to jeziki, al naravoslovje, kaj vem .... pa mau si programe poglej na različnih smereh različnih fakultet, da boš saj približno vidla predmete in mogoče tko lažje presodla, kaj bi blo primerno zate. pa velik sreče! wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#75 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 18 August 2005 - 11:31 AM

tnx smile.gif
sj to sicer skos ze poslusam...sam ce je tk tezk ej...
hotla sm arhitekturo...sam mors res bit dobr da ti uspe..js pa nism taka da bi se "naprej tisala"...
sj me caka se pol leta intenzivnega razmisljanja...neki bom ze najdla..
  • 0
it's not pms, it's you..

#76 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 18 August 2005 - 03:27 PM

Jst pa že use izpite naredu tko da sm lepo absulvent, septembra pa diplomsko zagovarjam. No če bo uspešno predstavljena bom pridobil naziv Poslovni sekretar biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#77 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 18 August 2005 - 09:15 PM

QUOTE(anch)
tnx smile.gif
sj to sicer skos ze poslusam...sam ce je tk tezk ej...
hotla sm arhitekturo...sam mors res bit dobr da ti uspe..js pa nism taka da bi se \"naprej tisala\"...
sj me caka se pol leta intenzivnega razmisljanja...neki bom ze najdla..


anch, arhitektura je baje v prvem letnku ubijalska, potem je pa bolš.

Jst sem od prvega letnika SŠ bla 100% prepričana, da bom študirala slovenščino. V četrtmu letnku sem se pa premislna in se vpisala na sociologijo... hja, prstala sem na sinologiji... in po 14 dneh sem bla tok na tleh zarad študija, da nism mogla več naprej. cry.gif Potem sem se prepisala na sociologijo in začela resničn uživat na faxu!

Hočem ti povedat, da maš zmer drugo možnost. Izber si tist, kar si resničn želiš počet v žilvjenju, ne tist kar je trenutn IN. Prof. psihologije v gimnazij nam je rekla, da tut, če bomo samo 5 let pred penzijo delal tist, kar nas resničn veseli, bomo 5 let resničn srečen in tega nam ne bo mogu nihče vzet!!!! :toothy8:
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#78 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29020 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 August 2005 - 10:41 PM

QUOTE(žeula)

Hočem ti povedat, da maš zmer drugo možnost. Izber si tist, kar si resničn želiš počet v žilvjenju, ne tist kar je trenutn IN. Prof. psihologije v gimnazij nam je rekla, da tut, če bomo samo 5 let pred penzijo delal tist, kar nas resničn veseli, bomo 5 let resničn srečen in tega nam ne bo mogu nihče vzet!!!! :toothy8:


se strinjam. doma mam primer, ko foter ne dela tistega, za kar je študiral in je prou srečen s tem, kar zdej dela (in za to delo ne bi rabu nobenga faksa, paše mu, ker ma fleksibilen urnik pa tko .... ).
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#79 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 August 2005 - 06:25 AM

Veliko ljudi sploh ne dela v stroki. Ena od njih bom tudi jaz. (pa tako donosen posel je geodezija). Morda pa le kdaj. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#80 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 19 August 2005 - 08:22 AM

QUOTE(anch)
jao..kk vam je fajn k ze studirate...js sm zdj 4. letnik pa pojma nimam ka bi rada s sabo nrdila...niti ene stvari neb prov RADA studirala...ma kira kak predlog ka je kj ql?moznosti mam kr dobre za vse fakse, k mam ql uspeh...


anch, jst ti na srce polagam, da sam na ekonomijo ne it. Najvec folka, ki ne ve kaj bi, gre tja, zato je pa statisticno gledano najvec brezposlnih ravno ekonomistov. Drugo je, ce te ta studij zanima al pa te ze caka sluzba (domace podjetje ipd.)

Se ti pa splaca tud mal pogledat kateri studiji vse obstajajo. Sem sigurna, da za marsikaterga ne ves... vsaj zase pa kolege vem, da smo dostkrat sam zjal, kaj je sel kdo studirat (prvic slisal blink.gif ) v knjigah, kjer so predstavljeni študiji tud pise kaksni so premeti in najbolj pomembno, kaj lahko opravljas s taksno izobrazbo.

Se strinjam, da je cist neki druzga ce studiras nekaj, kar te veseli, ker se komot ucis za izpite. Je pa tud res, da je studij pac studij in so vedno predmeti, ki ti ne lezijo in mors zarad njih potrpet, da dobis na koncu diplomo in delas pol cel lajf to kar si zelis, ne pa da obupas zarad tega. Vse prevec folka gleda, da bo studij "dost lahek" ermm.gif Mislim, kr neki! Podobn kot bi vsi radi shujsal v 1 tednu.
evil.gif
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users