Jump to content


Photo

Bež (Kožnat) Gloss :)


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#61 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2006 - 12:28 PM

Jst sm tut opazla te glosske, in je rdeča barva res ful, ful lepa, jst sm si jo že rezervirala, pa tole bež bom tut najbrž uzela.., ma jst bi jih kr use mela biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#62 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 December 2006 - 12:58 PM

Nuxe ima tut enega.

IPB Image

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#63 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2006 - 01:03 PM

Ja, ta je lep, ampak ni glih gloss - ima bolj funkcijo vazelina. A ktera ve, kolk stane?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#64 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 December 2006 - 01:50 PM

Ja, ta balzam je zanimiv, a je na palčko tako kot glossi? Kje pa sploh prodajajo to kozmetiko Nuxe, jaz nisem še vidla oops.gif
Ceno sem našla edino v dolarjih - 23$ .. precej biggrin.gif

Malo off topica ..Dilema jaz bi pa imela eno prošnjo zate, če bi se ti dalo oops.gif Ravno v tej temi je bil omenjen in hvaljen gloss od Revlona v kožni barvi, pa, če se ne motim ga ti imaš? Ali pa kakšna druga, ki ga ima? A bi se slikala z njim namazana pa zalepla fotko v ustrezno temo, ful bi ti bla hvaležna res. Ki me zanima ta gloss kako izpade na usnicah, sem že par "približkov" kožne barve kupila, pa noben ni to kar iščem. No uglavnem, če se ti da.. wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#65 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3741 posts
  • Gender:Male

Posted 15 December 2006 - 02:03 PM

mislim da se prodaja v lekarnah
  • 0

#66 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2006 - 02:08 PM

QUOTE(Sarah @ 15. 12. 2006 - 13:50) View Post

Malo off topica ..Dilema jaz bi pa imela eno prošnjo zate, če bi se ti dalo oops.gif Ravno v tej temi je bil omenjen in hvaljen gloss od Revlona v kožni barvi, pa, če se ne motim ga ti imaš? Ali pa kakšna druga, ki ga ima? A bi se slikala z njim namazana pa zalepla fotko v ustrezno temo, ful bi ti bla hvaležna res. Ki me zanima ta gloss kako izpade na usnicah, sem že par "približkov" kožne barve kupila, pa noben ni to kar iščem. No uglavnem, če se ti da.. wink.gif


Jaz ga nisem potem kupila, drugače bi ti z veseljem ustregla. Ga ima pa kar nekaj drugih punc na forumu, pa se bo mogoče katera zate napacala in pofotkala. =)

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#67 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84015 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 December 2006 - 11:54 PM

Ja, Nuxe se dobi samo v lekarnah. Pa dvomim da stane 23$. ermm.gif Kreme so 6-8k.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#68 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 December 2006 - 04:43 PM

DoLeMa laugh.gif

[attachmentid=630]

Attached Files

  • Attached File  mnh.JPG   31.11KB   199 downloads

  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#69 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 December 2006 - 06:13 PM

@Dilema ..ok ni panike, jaz sem pa mislila da si ga potem kupila biggrin.gif

Tako da če ga ima katera druga in bi mi naredila to uslugo .. oops.gif

@Jinadaze, boo.. nevem, jst sem iskala ceno in sem našla samo to, zdej pa ne vem.

Pikica tudi ta tvoj glos izgleda zelo zanimivo in obetavno, a se ti da se slikat še z namazanimi ustnicami? twisted.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#70 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 December 2006 - 06:57 PM

joj bom kdaj drugic, zdele se mi res ne da huh.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#71 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2006 - 07:03 PM

QUOTE(*pikica* @ 18. 12. 2006 - 16:43) View Post

DoLeMa laugh.gif

[attachmentid=630]


Ou maj god, POPOLN JE!!! wub.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#72 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 December 2006 - 07:08 PM

im glad u like it smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2006 - 07:20 PM

Js pa nisem, ker bom spet ob peneze. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 December 2006 - 07:31 PM

sej je sam jurcka pa pou, ceprou mislm, da te bo premamil se en odtenek, tko da racuni kr 3 jurcke biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#75 pepelka

pepelka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 18 December 2006 - 07:54 PM

A je katera probala od essence kožnat (tak rjavkasto-bež) gloss? Js sm ga zadnjič vidla v milerju, je za tisto ceno kr soliden zgledu. No, sam pomislila sem na tega- za tiste, ki jih zanima kožni gloss.
  • 0

#76 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 December 2006 - 10:14 PM

Ok pikica, ko se ti bo dalo ...se ne mudi wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#77 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 19 December 2006 - 12:56 AM

Sarah sem se potrudla zate, mas v temi od mejkapa biggrin.gif
  • 0

#78 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17196 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2007 - 07:06 PM


IPB Image

521 Luxury Lilac - je katera sprobala ? Prav tak temen gloss iščem. smile.gif Sicer so mi pa izmed teh noro všeč Deep Love, ona kožnata barva ter ta Lilac. Ostale mi ne potegnejo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#79 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2007 - 07:13 PM

te vijolcne se ne spomne, sam rdeca je pa ful lepa, taka ziva, socna, res lep odtenk. sam ne vrjamm, da bi kr usaki pasu
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#80 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3741 posts
  • Gender:Male

Posted 11 February 2007 - 07:36 PM

lahko vprašam tukaj če katera ve za šminko kožne barve..vem da ste eno omenjale pa sem pozabla oops.gif Rada bi imela mat učinek na ustnica in ne sijaja tak kot so glosi.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users