Jump to content


Photo

Nov forum ...


  • Please log in to reply
298 replies to this topic

#61 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2006 - 01:29 PM

QUOTE(Damjan @ 22. 9. 2006 - 14:24) View Post

Da, tako je. Informacije o prebranih in neprebranih temah se ni dalo izvoziti iz starega foruma.

lp
Damjan



Hvala hvala tongue.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#62 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 September 2006 - 01:42 PM

Čestitke za nov forum, meni je všeč, plava farba rulz. :=) Pa fajn je to, da ti takoj odgovor objavi in seveda kup uporabnih funkcij. Dbest, no. :=)

Zanima me, kje se lahko nardi, da si neviden, ko si prijavljen na forumu? Meni se trenutno ful ne da iskat... pa če kdo ve...

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#63 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2006 - 01:42 PM

yay ful je dober in krasen thumbup.gif

A bi se dalo v bližnji prihodnosti dodat podobno paleto smeškov kot je bla na prejšnjem forumu? oops.gif

__

še neki: Avatar, ki je prevelik naj bi zmanjšalo na 128x128. Zakaj tudi manjše avatarje poveča? Moja banana je drugače 100x99. A se da kje naštimat?
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#64 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 September 2006 - 01:48 PM

QUOTE(Jenna @ 22. 9. 2006 - 14:42) View Post

Zanima me, kje se lahko nardi, da si neviden, ko si prijavljen na forumu? Meni se trenutno ful ne da iskat... pa če kdo ve...

Takoj ob prijavi vpraša ... pa obkljukaš.
  • 0

#65 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 September 2006 - 01:51 PM


Aha, pa res. Danke. smile.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#66 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 September 2006 - 01:56 PM

QUOTE(redkvica @ 22. 9. 2006 - 14:42) View Post

A bi se dalo v bližnji prihodnosti dodat podobno paleto smeškov kot je bla na prejšnjem forumu? oops.gif

Sej je "podobna" - osnovni smajliji se prekrivajo po kodah, so pa vsi iz iste "serije". Enako oblikovani da ne zgleda skret. Če klikneš na "Prikaži vse" imaš hordo dodatnih. Pridejo še kaki, ampak bodo vsi striktno "taki". Da ne bo malo mešano na žaru ...

QUOTE(redkvica @ 22. 9. 2006 - 14:42) View Post

še neki: Avatar, ki je prevelik naj bi zmanjšalo na 128x128. Zakaj tudi manjše avatarje poveča? Moja banana je drugače 100x99. A se da kje naštimat?

Mea culpa, spregledal in nisem prepovedal remote avatarjev. Sedaj sem ... edino še kolebam ali naj obstoječim z GIF datotekami to ven pomečem. Ker tisto migotanje ni za nikamor ... Bo kdo še epileptični napad fasal. twisted.gif

  • 0

#67 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 September 2006 - 02:02 PM

QUOTE(sajk @ 22. 9. 2006 - 14:56) View Post

edino še kolebam ali naj obstoječim z GIF datotekami to ven pomečem. Ker tisto migotanje ni za nikamor ... Bo kdo še epileptični napad fasal. twisted.gif

Ej, tega pa ne smeš nardit. Bom žalostna.
Ker pol jaz tudi lahko začnem palamudit, da bom fasala epileptični napad in silno bruhanje, ko vidim kaki roza avatar npr. in da se taki naj črtajo, a ne...



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#68 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 September 2006 - 02:05 PM

QUOTE(Jenna @ 22. 9. 2006 - 15:02) View Post

Ker pol jaz tudi lahko začnem palamudit, da bom fasala epileptični napad in silno bruhanje, ko vidim kaki roza avatar npr. in da se taki naj črtajo, a ne...

Sej tut o takih sem razmišljal twisted.gif cool.gif

  • 0

#69 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2006 - 02:06 PM

njet njet sajk, ne moreš kar tako pometat vse kar miga proč down.gif

  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#70 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 September 2006 - 02:09 PM

No ... se mi zdi da nisem posebej izpostavil ... v profilu si nastavite rojstni dan in pa spol ... to se sedaj da. Je bilo vsaj glede prvega en kup jajcanja na prejšnjem forumu. huh.gif
  • 0

#71 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 22 September 2006 - 02:25 PM

QUOTE(Kalypso @ 22. 9. 2006 - 13:13) View Post

Meni pa ni všeč. Je bil stari nekak bolj domač. Sicer pa saj se bom navadla.

podpis. malo cajta rabim, da se navadim tongue.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#72 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 22 September 2006 - 02:30 PM

mi je že bolj všeč, ko sem ga malo pobliže spoznala. prva reakcija je bila posledica šoka oops.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 September 2006 - 02:41 PM

Vidim, da ste tle gor sami nehvaležneži, ki niste opazili, da je zdej na forumu nova superkul lestvica kar se tiče količine postov ... prej so bile neke zvezde in podobne zadeve, pa tudi zdej je manj teh stopenj, je Sajk malo poenostavil, jaz pa sem si izmislila nazive. Zdej je takole:

0-99 - sramežljivec
100-499 - čvekalo
500-999 - gobezdalo
1000-2499 - pametnjakovič
2500-4999 - odvisnik
5000-....... - izberi si sam

Boljše za vas, da vam je kul. cool.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19769 posts

Posted 22 September 2006 - 03:14 PM

jz sm isto mislna, da nism na pravm forumu hehe, in sm šla še enkrat vn, pa še enkrat link napisat, pa isto biggrin.gif

torej, forum je ful bl modern, pa ma nove zmožnosti, sam mi je bil prej full bl domač, pregledn, sm bla tud s prejšno zmožnostjo čist zadovolna smile.gif


če se bom navadla, bo kul, drgač pa niti ne blink.gif


pa še zanima me, ko tm uspod na strani piše kdo praznuje na ta dan ..kam bi sploh dal podatke not, da bi se te pol pač zaznal , da maš rojtn dan recmo dons pač ti ?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#75 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 September 2006 - 03:22 PM

Jst sem bila pa čisto zmedena ko sem prišla na forum. Sem mislila da sem ga zgrešila in prišla na forum s podobnim naslovomjava script:emoticon(':lol:', 'smid_11')
laugh.gif.
Vse pohvale zanj, še posebi za smeške, ki so 1000x boljši biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#76 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 22 September 2006 - 03:23 PM

Tisto, kar je blo prej s prilagojeno pisavo napisano, je zdejle tko povečano?! hmm.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#77 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 22 September 2006 - 03:26 PM

QUOTE(DiLeMa @ 22. 9. 2006 - 15:41) View Post

Vidim, da ste tle gor sami nehvaležneži, ki niste opazili, da je zdej na forumu nova superkul lestvica kar se tiče količine postov ... prej so bile neke zvezde in podobne zadeve, pa tudi zdej je manj teh stopenj, je Sajk malo poenostavil, jaz pa sem si izmislila nazive. Zdej je takole:

0-99 - sramežljivec
100-499 - čvekalo
500-999 - gobezdalo
1000-2499 - pametnjakovič
2500-4999 - odvisnik
5000-....... - izberi si sam

Boljše za vas, da vam je kul. cool.gif


Zdej vsaj vem, komu se mam za zahvalit, da sem poimenovana gobezdalo biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#78 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 September 2006 - 03:27 PM

Jor velkom! laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#79 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 22 September 2006 - 03:30 PM

...sm se že bala, da sem edina s tako blink.gif reakcijo, ko sem odprla to stran...vse v zelenem biggrin.gif ma sm skapirala počasi, kako se stvari streže, pa da se nisem izgubila laugh.gif Zakaj je pa tisto, kar je blo prej v pomanjšani pisavi, zdaj vse tko na veliko? hmm.gif Smeškoti so kulski thumbup.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#80 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 September 2006 - 03:36 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 22. 9. 2006 - 16:14) View Post

pa še zanima me, ko tm uspod na strani piše kdo praznuje na ta dan ..kam bi sploh dal podatke not, da bi se te pol pač zaznal , da maš rojtn dan recmo dons pač ti ?

V profilu.

Nadzorna plošča -> Uredi informacije v profilu

QUOTE(inchika @ 22. 9. 2006 - 16:30) View Post

Zakaj je pa tisto, kar je blo prej v pomanjšani pisavi, zdaj vse tko na veliko? hmm.gif

Drugačna sintaksa ... ko kaj tako velikega opazim .. recimo v podpisih, spremenim. Postov za nazaj seveda ne grem spreminjat na roke ...

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users