Jump to content


Photo

Se najde krivec?


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#61 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 September 2006 - 07:30 PM

Jenna možno je, da ti dela mozolje Neutrogena. Meni jih je ful. Odkar sem nehala z uporabo mam lepo kožo prej pa skoz nekaj.
  • 0
Viens, reste ici!

#62 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19783 posts

Posted 17 September 2006 - 07:43 PM

men se tud nekak zdi, da k sm neutrogeno uporablala, sm mela skoz na koži kšne bunkice ermm.gif

sam od česa bi to sploh lahko pršlo ? blink.gif
  • 0

#63 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2006 - 08:25 PM

QUOTE(sonchika)


Crna, Elocom je zadeva, ki jo predpisujejo tistim z dermatitisom.

Ja, vem, meni so jo predpisali, ko sem bila še mala. Mi pa dost pomaga okoli tega, jo pa uporabim le redko in potem nadaljujem z obično nego (okoli oči obvezno Jojoba). Bom poskusila najt kaj boljšega in nežnejšega, za pogostejšo uporabo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#64 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2006 - 10:44 PM

QUOTE(Anaa)
Jenna možno je, da ti dela mozolje Neutrogena. Meni jih je ful. Odkar sem nehala z uporabo mam lepo kožo prej pa skoz nekaj.

Saj nimam pravzaprav mozoljev. Bolj neke piščaje, če ful napnem kožo in pol si stisnem in je kul (sicer so takorekoč neopazni, ampak jaz vem, da jih mam in sem kar živčna). Neutrogene pa ne uporabljam že lep čas (ker takrat je pa sploh bla koža katastrofa). Se mi zdi, da je zadnje čase vsaka krema za mojo kožo (ki bi naj bila suha od kdaj pomnim) premastna in pretežka.

sonchika,
zdaj uporabljam precej od Alverde - Aloe Vera fluid, ta bi naj bil vlažilen, ampak zadnje čase mi tudi ta ne paše, saj se mi takisto zdi premasten in pretežek. Hkrati imam pa od izsušenosti kar luske. :clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#65 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 September 2006 - 06:24 AM

Potem pa nimam rešitve. Mislim, da tvoji koži manjka vlage in manj maščobe. Če se ti pa niti vlažilne kreme ne vpijajo, pa morda ne bi bilo slabo obiskati zdravnika.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#66 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 September 2006 - 09:45 AM

Jenna a samo tonik in kakšna lahka vlažilna krema pa ti ne bi mogla popravt izsušenosti? Jst bi vse ostalo ta cajt pustila pri miru.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#67 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 18 September 2006 - 01:17 PM

Zanimivo, jst sem si pa ravno mislila kupit Neutrogeno, da mi bo malo sčistilo kožo. Po bradi se mi zadnje čase delajo nekakšne bunkice (ne ravno mozolji), bolj kot zamašene lojnice... Ne vem kako naj se znebim tega. Prav hudo me nervira! ermm.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#68 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 September 2006 - 01:40 PM

Probaj z Avene Clenance K. Fantastična krema. Meni je v parih dneh sčisila kožo in vnete mozolje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#69 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 September 2006 - 01:52 PM

.
Saj zdaj prakticiram zgolj tonik Cera Di Cupra, nobene kreme. Samo jutri bom spet mogla uporabit oljčno od L'Occitane, ker druge nimam s spfjem. Pa zdaj sem še dobla eno, skoraj celo od fanta, jao.
Katera je pa superduper vlažilna krema, odštevši tisto Avonovo? A ima katera spf?


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#70

  • Guests

Posted 18 September 2006 - 02:12 PM

Ce bos mela par dni kremo brez spfja pa tut ni tk grozno? smile.gif
  • 0

#71 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 September 2006 - 02:22 PM

QUOTE(izabela)
Ce bos mela par dni kremo brez spfja pa tut ni tk grozno? smile.gif


Ravno to sm hotla jst rečt. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#72 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 September 2006 - 02:24 PM

.
Saj imate najbrž prav... ampak k skos tale spf tako gonimo in pol že mislim, da je to pravi kriminal it ven brez spfja. :=)

Torej... predlogi za superduper vlažilne kreme?



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 September 2006 - 02:25 PM

Jenna, prosim lepo pridi na MSN, te rabim.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 September 2006 - 02:27 PM

.
Okej.



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#75 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10804 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 September 2006 - 10:27 AM

Jenna, a lohk vprašam, kako je zdej s tvojo kožo?
Ker ko sem brala tvoj opis o suhi koži, je tko, kot da bi brala o seb. Jaz mam pa zdele že en teden kremo Cosmerba rjava in ne vem, a je možno, da se mi je zarad te kreme koža izsušila? Sonchika je v Sestavinah omenila, da je v tej kremi sol in ker sol veže nase vlago...mislim, jaz imam luskice nad očmi, po ličkih...
Mažem se tud z Differinom že dva mesca, sam ne po celi faci. Bi še razumela, če bi se luščila tam, kjer se mažem, sam se luščim povsod...
  • 0

#76 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 September 2006 - 11:11 AM

Verjetno imaš precej suho kožo. Uporabi kaj hranilnega. Ali pa kaj ultra vlažilnega.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#77 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10804 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 September 2006 - 11:18 AM

kakšna dva meseca sem mela Avene Riche Hydrance Optimale, pa ni bilo dosti boljše. Upoštevam vse tvoje nasvete Sonchika glede krem smile.gif
Najbolj mi pa ne gre v glavo zakaj zaboga mam mozolje in tako suho kožo oz. obratno...
  • 0

#78 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 September 2006 - 01:57 PM

QUOTE(Frida Kahlo @ 22. 9. 2006 - 11:27) View Post

Jenna, a lohk vprašam, kako je zdej s tvojo kožo?

Moja koža se sedaj sicer umirja, vendar ni niti malo suha... ampak tudi mastna ni. Čudno. Zdaj probam bolj vlažilne reči uporabljat, nič hranilnih in s spfjem (se mi zdi, da mi ne paše na kožo) - no, razen korenčkove od Shellerja, samo ima se mi zdi dokaj zanemarljiv spf10 (mi pa fino paše na kožo, je lahka in takorekoč instantno se vpije) in tudi jaz bom kmalu sprobala tole Cosmerbo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#79 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17058 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2006 - 01:58 PM

QUOTE(Frida Kahlo @ 22. 9. 2006 - 10:27) View Post
Bi še razumela, če bi se luščila tam, kjer se mažem, sam se luščim povsod...

Moja prijateljica se je na začetku tudi mazala z Differinom in se ji je koža luščila tam, kjer sploh ni mazala... blink.gif Tam, kjer je pa mazala se pa ni lušlo blink.gif Ampak zdaj je luščenje ponehalo
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#80 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10804 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 September 2006 - 02:19 PM

Nebi rada preveč pogosto eksperimentirala in pogosto menjavala kreme, k je pol še slabš. Upam sicer, da je to začetna reakcija na novo kremo, tole Cosmerbo, ker mi je res hud filing jo met na koži, po parih dneh so se mi spustili taki mejhni mozoljčki, k so že izginili, zdej mam pa samo še suho kožo. No, bomo vidli.
Hvala bejbe cool.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users