Jump to content


Photo

gelirani nohti


  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#61 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 18 October 2007 - 11:44 AM

Malo obujam temo... Skratka: pred dobrim mesecem sem si dala delati gelirane nohte-v zelo poznanem salonu blizu doma. Čez par dni me je en noht začel blazno bolet, ob stičišču konca mojega nohta in konice pa je ratal cel zelen. Grem nazaj h kozmetičarki in mi zabrusi, da sem se že mogla kje udarit ali kaj podobnega. Če ne bo bolje, pa naj pridem nazaj. In nato čez naslednje dni ratajo skoraj vsi nohti takšni! Zgledalo je ogabno, res, kot da bi imela umazano za nohti in bolelo je. Nato mi jih je odstranila, rekla, da se je pozanimala in da sem dobla baje alergijo na gel in mi še to računala!! Jaz sem si jih prej poslikala in razposlala znanim salonom po SLO. Vsi so potrdili, da alergijo to že ni, da je delala z starimi geli in da sem staknila glivice. Tudi mi ni odstranla ves gel, malo plast ga je gor pustila, le-ta pa se mi lušči dol.. OBUP!! Vendar bi vseeno še rada mela te nohte, ker sem slišala same pohvale (bolj kot ne), a si ne upam.

Pozna katera dober salon v MB ali Sl.Bistrici?? Tnx

PUR - poglej na www.nohti.com
  • 0

#62 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2007 - 12:38 PM



Jaz spet razmišljam, da bi si vendarle dala delati gelirane nohte.
Moji nohti so za k., jaz nimam več potrpljenja z njimi.
Pa kaj pol, če mi jih bodo gelirani uničili - slabši tak težko da bi bli, kot so zdaj.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#63 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 November 2007 - 12:48 PM

Js sm si tud svoje včeraj čisto postrigla. Res, ono prav v živo. Mi prav paše, ni nič dela z njimi. Bom pač mela take štrclje, pa fant bo še nekaj časa videl na obe očesi (vedn ga kam špiknem kadar mam kremplje). laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#64 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2007 - 12:53 PM






Ej, jaz mam take, kot najhujša kmetica. Zalomljene - in to na najbolj bizarne načine, dobesedno grde že.
Meni ni všeč, če mam kratke nohte, ker so potem moje roke čist take, neelegantne.
Fanta sicer tudi skos praskam (res, prav praske ma, celi je že v brazgotinah od praskanja, enkrat sem ga celo po njegovem korenjaku popraskala - se je skoraj jokati začel, revež), ampak who cares, jaz hočem meti lepe nohte! In čeprav sem skos bla blazna nasprotnica umetnih/geliranih, sem čedalje manj, ker preprosto nimam izbire. Pa ne bi mela na francosko manikuro varianto, ampak pač, čimbolj obične farbe, klko se da.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#65 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 08 November 2007 - 02:28 PM

Ne seri, to je samo trenutek slabosti laugh.gif





  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#66 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2007 - 02:29 PM





NI.
Poln organ jih mam, resnično!
Prav sram me je že s temi nohti.
Ne grem se več, ko jih jebe.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#67 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 08 November 2007 - 06:00 PM

ah Jenna, če si tak želiš, sprobaj. Ampak sem prepričana, da jih boš kar hitro vrgla dol, čaki da vidiš tist grdi "narastek" tongue.gif

aja, pa pri Barbi sem v galeriji vidla kaki so njeni nohti postali, jao kot da so plesnivi blink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#68 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2007 - 06:21 PM



No, jaz sem izvedela, da ti jih lahko z gelom podaljša - da ne da konice, nekako tak. In saj v bistvu pol nimaš na celi noht, tako da ti ga tlko pa spet ne more uničiti. Kakorkoli že, jaz bom zelo verjetno šla, prav briga me. Takšna straaašna katastrofa pa tudi ne more biti. =)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#69 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 08 November 2007 - 06:48 PM

Ja, podaljša ti ga že, ampak da preko premaz tak dokaj debeli, pod katerim se nabira kupica bakterij, z ostanki mila in ostale navlake. Ni ravno higienično in apetitlih. Poleg tega popili tvojo nohtno ploščo, preden ti to gor naredi, kar tudi ni glih okej. No, poročaj kak boš zadovoljna.

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#70 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 08 November 2007 - 06:52 PM

Po tem, kar si napisala... OMB! Hvala bogu, da nimam neke enormne potrebe po dolgih nohtih bruh.gif Še motijo me...pri marsičem whistling.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#71 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2007 - 07:18 PM




babe, jebenti, spet ste me zmedle mad.gif
Čeprav ne vem no - jaz vidim ogromno bab z umetnimi/geliranimi nohti, veliko jih tudi poznam in nobena še ni tak jamrala. Kaj pa vem... hitro se me lahko glede tega zmede, ker sem higiena freak. =)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#72 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 08 November 2007 - 07:44 PM

hehe, za probat je no. Jaz tudi poznam dosti deklin, ko so si 1x dale delat, pa brez tega nemrejo več živet. Verjetno to zavisi tudi od vsakega posameznika posebaj, kaj jaz vem.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#73 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2007 - 08:38 PM

Jaz sem ena izmed teh, ki brez gel nohtov ne more več živet thumbup.gif
enostavno sem se zaljubila vanje, prvič ko sem si jih dala delat.
Vedno si dam narest belo špico, razmišljam pa da bi drugič rekla da mi naredi brez bele špice, da bi lahko lakirala z laki močnejših barv.. sicer pa sem zasvojena z gel nohti - praktični so, nimaš dosti dela z njimi pa so ves čas lepi, pa poljubno dolge & poljubno obliko imaš lahko pa ne zatrgajo se tako kot naravni nohti.

  • 0

#74 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 08 November 2007 - 08:46 PM

kaj z gelom ti nohte tudi podaljšajo ali samo utrdijo?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#75 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2007 - 08:49 PM

moja manikerka ne podaljšuje nohtov z gelom, tko da če imaš prekratke ti pač nalima umetnega potem pa preraste. Baje je metoda podaljševanja z gelom bl tko no - ne izpade preveč lepo, če ni ful strokovno narejeno. Nohti se pa ful utrdijo z gelom - res ful dobro, ker se res ne lomijo nič, niti zatrgavajo itd. Super v glavnem.
  • 0

#76 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 08 November 2007 - 08:50 PM

aha, hvala! mene tudi že nekaj časa mika.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#77 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 November 2007 - 09:28 PM

Kje pa so tiste slike "plesnivega gela"? Itak sem firbec da ga ni večjega.


  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#78 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 08 November 2007 - 09:40 PM

laugh.gif tule http://barbi5.moj-al.../album/9325049/
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#79 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2007 - 09:47 PM




ohmy.gif

No, je pa res, da je tudi možnost, da ko si greš lase farbat, da boš doživel hudo reakcijo... al pa ob kakšni kremi, maskari. Vsepovsod je tveganje. Ampak še skos mislim, da so to skrajni primeri. Sicer se mene hitro lahko primejo, ampak bom najbrž tvegala. =)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#80 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 08 November 2007 - 09:47 PM

Mamljivo, ni kaj.

Sama ne poznam gelirnih nohtov, v bistvu sem od blizu videla le ena in še tem nisem posvečala neke blazne pozornosti. Nisem ravno na mestu za dajanje komentarjev



  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users