Jump to content


Photo

Essence


  • Please log in to reply
385 replies to this topic

#61 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 June 2005 - 03:24 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Jenna)
Ja. IPB Image Bi rekla, da sta po kvaliteti nekje v istem rangu.
sta,ja-kok je pa od sisleya stala?

Tam ene 6k, če se prav spomnim. ermm.gif Jo imam že lep čas.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#62 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 June 2005 - 03:38 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(rea)
QUOTE(Jenna)
Ja. IPB Image Bi rekla, da sta po kvaliteti nekje v istem rangu.
sta,ja-kok je pa od sisleya stala?

Tam ene 6k, če se prav spomnim. ermm.gif Jo imam že lep čas.

uou! to si pa ne bi kupla!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#63 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 June 2005 - 03:42 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Jenna)
QUOTE(rea)
QUOTE(Jenna)
Ja. IPB Image Bi rekla, da sta po kvaliteti nekje v istem rangu.
sta,ja-kok je pa od sisleya stala?

Tam ene 6k, če se prav spomnim. ermm.gif Jo imam že lep čas.

uou! to si pa ne bi kupla!


6 čukov za senčko?! Ah, kje.... Ne bi dala toliko denarja zanjo.
  • 0

#64 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 June 2005 - 03:50 PM

QUOTE(mishka)
QUOTE(rea)
QUOTE(Jenna)
QUOTE(rea)
QUOTE(Jenna)
Ja. IPB Image Bi rekla, da sta po kvaliteti nekje v istem rangu.
sta,ja-kok je pa od sisleya stala?
Tam ene 6k, če se prav spomnim. ermm.gif Jo imam že lep čas.
uou! to si pa ne bi kupla!
6 čukov za senčko?! Ah, kje.... Ne bi dala toliko denarja zanjo.

Ma ja. :clown: Takrat sem v bistvu prvič kupovala senčko sploh (do takrat sem skos uporabljala izključno eyeliner... zdaj pa imam malo to, malo ono) in sem bila prepričana, da se mi kakšna dražja ne bo delala v gubice (ker so vse uporabnice tarnale najbolj nad tem) in me je pač prodajalka prepričala, da je ta ful huda in kvalitetna. Pa si upam trditi, da je čist povprečna in absolutno neupravičeno tako absurdno draga + se mi je SEVEDA nardila skos v gubo. Dokler nisem odkrila makeup base-a od ArtDeco, v kombinaciji s katerim je senčka postala odlična (kot bi, po pripovedovanjih kolegic in tukaj bejb na forumu, tudi cheap senčka to postala).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#65 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 10 November 2005 - 08:06 PM

Js mam sam glos in mi je fajn, sam se hitr zbriše. Barvica za oči je tudi ok.
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#66 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 10 November 2005 - 09:28 PM

js mam pa od te firme 2, 3 lake pa krektor. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#67 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 November 2005 - 11:11 PM

kera firma je kvalitetnejša?essence/she?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#68 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 November 2005 - 08:05 AM

Meni je boljša Essence.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#69 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 11 November 2005 - 01:41 PM

men je tut essence boljša! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#70 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 November 2005 - 01:47 PM

Meni so pa laki S-he the best ... izredno kvalitetni, sploh glede na ceno, zlo fino mazljivi so, dolgo zdržijo ... uglavnem fajn zadeve.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#71 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 11 November 2005 - 02:11 PM

[quote=Špela][quote=TASH]Kaj pa Miss Sporty

prijateljica ima šminko in je zadovoljna.

Miss sporty ima fenomenalne lake, imam dva od Lasting colour, cena 375, zdržita pa ene 6 dni brez krušenja. Fenomenalno. Za to ceno...zastonj in kvaliteta. Se lahko kosajo s tistimi, ki so čez 2.000. Sploh pa ne kupujem več dražjih lakov, imam Oriflame in Avon-oboji imajo super in cenovno ugodne lake, in sedaj še MS.
  • 0

#72 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2005 - 04:54 PM

QUOTE(rea)
kera firma je kvalitetnejša?essence/she?


definitivno essence, she meni ni všeč wink.gif
  • 0

#73 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 November 2005 - 04:54 PM

Meni je bil Avon porazen lak. Takoj sem ga vrnila. Okrušil se je že drugi dan, pa preveč tekoč je bil. Nikoli več.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#74 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 11 November 2005 - 04:57 PM

Avonovi-Nailwear-12 ml- so zelo različni, eni so prekrivni, drugi gosti/tekoči...moraš prav izbrat pravi odtenek. Jaz imam 3 in so mi super, sem pa ene 3 tudi nazaj že vrnila.
  • 0

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 November 2005 - 04:57 PM

Jaz tudi ne razumem kako da nekatere hvalite Avonove lake ... meni je to poden od podna, res.

Jaz sem pred nekaj meseci kupila enega in ga uporabila samo enkrat ... še sedaj ga imam doma, takorekoč nedotaknjenega. Tako groznega laka nisem imela še nikoli ... preveč tekoč je in se blazno težko nanaša, za sabo pušča takšne čudne črte ... sploh ne znam razložit, uglavnem totalno grdo. Pa tudi izredno neobstojen je. Meni se je obdržal na nohtih samo en dan, medtem ko se mi drugi laki obdržijo tudi po pet dni ... ta Avonov se pa takoj začne luščit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 November 2005 - 04:58 PM

Meni se je isto zgodilo. Zakaj ga pa nisi vrnila?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#77 MačkaTačka

MačkaTačka

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 11 November 2005 - 04:59 PM

Jaz pa sem si zadnje čase kupila ful ličil od Essence in so mi ful fajn, predvsem so obstojne senčke in barvice. Za lipglose in šminke ne vem, vendar koliko sem poskusila, se mi je vse bolj hitro dol zbrisalo rolleyes.gif

Všeč mi je predvsem to, da imajo ful novih stvari, npr. zadnjič so imeli novo kolekcijo v rjavi barvi (od lakov, glosov in senčk), reavno danes sem malo čekirala, pa so imeli neko linijo ful svetlečih senčk, lakcov in glosov, pa je vse že pošlo. evil.gif
  • 0
MačkaTačka vam želi lep dan!

#78 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 November 2005 - 05:01 PM

QUOTE(sonchika)
Meni se je isto zgodilo. Zakaj ga pa nisi vrnila?


Kaj pa vem ... jaz nikoli ne vračam teh stvari, kar je pravzaprav zelo neumno ... ne vem zakaj ne vrnem. Potem mi pa celo večnost doma leži, dokler ne vržem v smeti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#79 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 November 2005 - 06:08 PM

Jaz imam od Essence en lip glos in korektor in mi je oboje vredu. Kupla pa sem itax samo tak bol iz radovednosti.
  • 0
Viens, reste ici!

#80 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 11 November 2005 - 06:17 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jaz tudi ne razumem kako da nekatere hvalite Avonove lake ... meni je to poden od podna, res.

.


Saj pravim so zelo različne kvalitete, čeprav meni ti 12 ml pa vsi zdržijo najmanj 6 dni brez krušenja, če ni nadlaka, z nadlakom pa tudi 9 dni. Čudno. Pa imaš podlak tudi spodaj? Jaz ga imam vedno. Morda tudi to vpliva. Imam pa premaz z kaktusom.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users