Jump to content


Zaupati problem?


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#61 Aleka

Aleka

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:primorska
  • Interests:potovanja

Posted 17 September 2004 - 05:17 PM

Aja: koliko let imam? 25.
  • 0

#62 mateja

mateja

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 17 September 2004 - 05:58 PM

ola Damjan! no končno ena moška družba.... kaj se pa ti obiraš s tem odgovorom? ej da vam ne povem to.... spet sem tle... moje morje se je kar za nekaj dni prestavilo, ker mojega predragega preveč zebe... se vam zdi to normalno?.... tevi tipi so čist mim.... po moje jim kar preveč dovolimo.... ma se bom spomnila tudi jes da me bo kdaj zeblo,.... Aleka kaj se pa stabo dogaja?
  • 0

#63 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 17 September 2004 - 06:08 PM

Umikam svoj odgovor, ko sem še enkrat dobro prebral kaj sem napisal, sem ugotovil, da nisem pravi, da bi obsojal kogarkoli.

lp
Damjan
  • 0

#64 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 17 September 2004 - 06:38 PM

ojla....
evo jst se zdle popolnoma zavedam da me boste zgrizle do kosti..
ampak nemorem da nebi napisala svojega mnenja....
evo...prvo kot prvo...kera ženska pri 25 letih se obnaša kot 15 letnica in svojega kao fanta deva na neke preizkušnje, neke dneve d in nevem kaj še vse?
... v vsaki vezi sta za spodrslaj potrebna dva...verjetno je pri večini iz ene strani to nevede...ampak ipak....
poleg tega pa...naj mi ena razloži, katera ženska kljub vezi z nekim tipom nebi sprejela vabila na nek "zmenek" s fantom, ki jo je nekoč šarmiral...če že zaradi drugega ne vsaj zato, da ugotovi ali se je nekoč splačalo "padati" na njegov šarem....
z podobnim mišljenjem je verjetno tudi on sprejel to vabilo....
in iz svoje lastne pameti govorim, da bi jaz vsekakor sprejela tak "zmenek" tudi če bi bila z nekim tipom nevem koliko let, ker mi je jasno, da se ženski "okus" za moškega spremeni.....in pri 15 al pa 18 al pa 25 nikakor nima istega "okusa"
če druzga ne,....bi se nasmejala kakšen tip mi je nekoč bil všeč.... laugh.gif
kot drugo pa...alenka se tud vtikuješ in vpikuješ klih kjer te najmanj briga....sicer si ga pa sama razdražla z neko lažno bejbo po mejlu...kr neki...
a ti neveš...da drezat se nesplača in včasih je bolje manj vedeti?
bi se jest kr z damnjanom strinjala..
in ja če je pa vse skupi le plod bujne domišljije pa buh pomagi...sm se dokrepka nasmejala


lp,
kimZnovoNapoVkuhni smile.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#65 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 17 September 2004 - 06:59 PM

No, jaz bi rekla na Kimin post le to, da pač Aleka se je že prej sama odločila za način kako bo fanta zaj.... in ga še zadnjič dobila na laži., torej na način z t.i.zmenkom s sošolko, maili itd. In tudi ideje o tem ni dobila na forumu
Zdej, lahko je totalno skomentirat in obrekovat njene namere, vendar je navsezadnje ona v tej situaciji. Če sem iskrena, jaz se te stvari ne bi lotila na tak način kot ona, vendar pustimo mene kako bi jaz to....

Ona je pač napisala situacijo in v upanju da ji bomo znale svetovat ali pa kot info. Me smo to sprejele, napisala nam je svoje namene in pravtako me, svoja mnenja in nasvete ali le misli okrog tega.

Žal se malce strinjam s Kim glede let, da je malce nenavadno da se gre punca pri 25 letih take igre, a vendarle. Tako si igro je izbrala in treba je odigrati do konca. Aleka želi narediti konec tej vezi in poskušamo jo vsaj podpreti, ker verjetno tudi prebolevanje ne bo lahko.

Z vsakim posebej sem se do neke mere strinjala in to tudi ne zanikam, vendar še vedno poiskušam podpreti Aleko v njeni odločitvi (kakršnakoli je pač).
:flower:
  • 0
LP, Finatina

#66 mateja

mateja

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 17 September 2004 - 07:07 PM

no ja Damjan pa Kim, v bistvu se kar strinjam z vama.... jes sem bla prepričana da dajem nasvete najstnici.... no ja pri 25 si res mal mimo da tako tipa neki preizkušaš.... no ja sej ni panike, vsak dela kar se mu zdi da je prav... sej to je v bistvu čisto res, da gremo rade z bivšimi na kavo, da se vsaj nasmejemo, kak slab okus smo mele... pa sej se verjetno tudi oni nam... Aleka, upam, da bosta res končala! ker to meji mal že na otročje... pa ne mi zamerit, ker sem mlajša od tebe, pa ti tako punim glavo, apak se mi zdi za malo da bi se ubadala s takim tipom, ki ne ve, kaj bi sam rad (da ne vidi prihodnosti s tabo... ), sori... zdej pa ne me popljuvat!!!! prosim? oops.gif
  • 0

#67 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 17 September 2004 - 09:05 PM

cenim mnenje vsakega...
še vedno pa neštekam zakaj je treba bivše fante zajebat???????? rolleyes.gif
nej mi ena razloži prosim

lp
kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#68 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 17 September 2004 - 09:17 PM

V bistvu ne vem. Ker jaz recimo imam le in samo enim ! ok odnose, to pomeni da si brez problema pogledava v oči (bila sva 4 leta in pol skupaj in od konca je 4 leta že)in res, greva na drink, se hecava, po mojem če bi tako naneslo, bi šla še žurat z njim okrog. Recimo z ostalimi k sem jih pa imela, je pa bolje da jih ne vidim in nimam nobenga stika z njim in si ga tudi ne želim. Nimam pa želje da bi ga šla zaj......, ker imam raje mir pred njim in se mi enostavno ne-da iti takih igric, scen, itd.

Nekateri so pa bolj maščevalni in očitno poskrbijo da se jim vrne, torej razne scene, itd.
Veš, verjamem da se mu lahko vrne samo po sebi, ne takoj, ampak takrat ko najmanj pričakuje, pa ni glede da to recimo iz moje strani. Pa pravijo, da se ponavadi 3x vrne.
  • 0
LP, Finatina

#69 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 17 September 2004 - 09:19 PM

Se spomnim enga tipa, v katerega sem bila grozno zaljubljena... Tako, da sem videla še kamenje cveteti laugh.gif Njegovi sms, so bili krasni.. Polni besedic, kako me ljubi, kaj mu pomenim... Je bil res pesniško obarvan. V sebi, pa sem večkrat občutila, da ni tako, kot bi moralo biti.. In tudi sebe nisem poslušala.. Hotela sem z glavo skozi zid... In ko sem bila na podu, sem prosila kolegice, da so mi metale karte, in vedno je kazalo tako zelo lepo in jaz sem bila spet čistih mislih. V resnici pa sem sama vplivala na to.. Samo ena kolegica mi je v obraz povedala, da je "fičfirič" in sem bila grozno jezna nanjo.. "Kako le, saj sem tako srečna!"... Ko sem ugotovila, da mi je lagal, ker je imel ves čas svojo punco, sem mislila, da se mi bo podrl svet... Toda - iz vsega tega sem potegnila nekaj... Da sem ga srečala z Namenom, da sem se čustveno odprla. Danes komunicirava normalno... Ne želim mu slabo, niti takrat, ko sem bila tako zelo razočarana... Sem mu želela, da bi bil srečen... In potem mi je pred nekaj meseci sam rekel, da šele sedaj razume, kaj sem mu hotela dati... Jaz vem, da s svojo punco ni najbolj srečen, toda jaz sem še bolj srečna zato, ker je namesto njega vstopila druga oseba, ki pa je znala ceniti mojo ljubezen.

Torej - vedno se najde pravi laugh.gif

Pozdravček

Vilma
  • 0

#70 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 17 September 2004 - 09:24 PM

Vilma, uau. Ful si lepo napisala, še zlasti mi je pa všeč da podobno razmišljaš kot jaz.
Res! :flower:
  • 0
LP, Finatina

#71 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 17 September 2004 - 09:51 PM

Mene tudi 8)

Pozdravček

Vilma
  • 0

#72 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 17 September 2004 - 11:57 PM

jst bi samo na kratko,ker moram ajat,jutri čakajo dogodivščine.... laugh.gif

rada bi samo povedala da kljub temu,da je stara 25 let,to se ne pomeni da se tako tudi obnaša in deluje.to so samo stevilke,ki ne pokazejo nobene zrelosti.ta je le odvisna od izkusenj in posameznika,kako dojema svet.imam kolegico staro 20 let,ki zgleda stara 26 let,deluje in govori pa kot 16 letnica.tko pač je.pri njej moraš vedno pazit kaj boš povedal in to. zato punce ne moremo obsojati da pri teh letih počne take stvari,pač čisto osebna izbira.

glede maščevanja pa tko mislim,ce te en prizadane,si skusas to bolecino ublaziti na vec nacinov.eni se odlocimo tudi za mascevanje.s tem hocem drugo osebo prizadeti z namenom,naj vidi kako je to in nam ni mar ce trpi( a sm zlobna,a twisted.gif ) u bistvu je pa bolje da si ne krademo casa brezveze s tem in ga preprosto izbrisemo.a kaj ko vseeno boli.....???


rolleyes.gif
  • 0

#73 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 18 September 2004 - 06:55 AM

Mascevanje rolleyes.gif Jaz bi se strinjala z Vesnico namrec vcasih je bolje ce pustimo stvar pri miru.Je pa tudi to res da si s tem ne zagotovis dusevnega miru v sebi.Aleka verjemi bo ze prisel pravi ki te bo znal ceniti in imel rad! laugh.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#74 Aleka

Aleka

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:primorska
  • Interests:potovanja

Posted 19 September 2004 - 01:12 PM

Punce,
najlepsa HVALA za vasa izcrpna mnenja. Lepo mi je bilo se druziti z vami, ampak od danes naprej se raje umikam na kak drug forum,kjer ni toliko zlobnic kakor ste ve. Tudi tebi KIM, ki si tako pametna se ti zelo zahvaljujem in te spostujem, da se obnasas tako zrelo. CESTITAM! Lep pozdrav in ADIJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#75 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 19 September 2004 - 07:31 PM

QUOTE(\\"Aleka\\")
Punce,
najlepsa HVALA za vasa izcrpna mnenja. Lepo mi je bilo se druziti z vami, ampak od danes naprej se raje umikam na kak drug forum,kjer ni toliko zlobnic kakor ste ve. Tudi tebi KIM, ki si tako pametna se ti zelo zahvaljujem in te spostujem, da se obnasas tako zrelo. CESTITAM! Lep pozdrav in ADIJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aleka, lepo Te pozdravljam biggrin.gif Sem vesela, ker si bila na našem forumu, čeprav ne razumem, zakaj tak stavek ermm.gif: Smatram, da si dobila mnenja, za katera si želela slišat. Ne pozabi, da ima vsak pravico do svojega mnenja, saj nas ravno zato odlikuje, da postanemo zrele osebnosti, in da znamo širiti Ljubezen....

Torej, Ti iskreno zaželim srečo na vseh področjih in ti tudi sporočam, da Te imamo radi... Še vedno si dobrodošla na Našem forumu...

LP

Vilma
  • 0

#76 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 19 September 2004 - 09:20 PM

ojla....
ej sorry....ampak jest sm sam povedla svoje mnenje...če tega neznaš sprejet nism jest kriva....zarad tega mnenja pač nism nč bl pametna...me pa veseli če me spoštuješ....
in ni mi jasn zakaj punce tu (tudi tiste ki so potegnile s tabo) obtožuješ da so zlobne...
neveš kaj bi rada..
tvoje izjave nebom uzela za srkazem...
želim ti pa, da če se med nami nisi "našla" da se nekje boš
srečno

kimDonesMalZaspana

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#77 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 20 September 2004 - 10:59 AM

Kim, popolnoma se strinjam s tabo. biggrin.gif
  • 0
LP, Finatina

#78 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 20 September 2004 - 01:30 PM

[quote=Kim]ojla....
ej sorry....ampak jest sm sam povedla svoje mnenje...če tega neznaš sprejet nism jest kriva....zarad tega mnenja pač nism nč bl pametna...me pa veseli če me spoštuješ....
in ni mi jasn zakaj punce tu (tudi tiste ki so potegnile s tabo) obtožuješ da so zlobne...
neveš kaj bi rada..
tvoje izjave nebom uzela za srkazem...
želim ti pa, da če se med nami nisi "našla" da se nekje boš
srečno

kimDonesMalZaspana


Bravo :thumright: lepo si to napisala,najprej skusas pomagat cloveku potem jih pa dobis za zahvlalo! rolleyes.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#79 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 20 September 2004 - 02:20 PM

aleka jst razumem da ti ni lahko in vem kako je če končaš zvezo z nekom,sam ne moreš biti jezna na nas,saj smo ti skušale samo pomagati in svetovati z našim razmisljanjem,ki pa je hvala bogu od posameznice do posameznice razlicno.s tem si si lahko le pomagala in izmed vseh mnenj izbrala tista za katere menis da so ti ok in ti bodo najbolj pomagala.tko da ti zelim veliko srece pa cim manj bolecine ob prebolevanju.


p.s. jst ti sploh ne zamerim,tud ce si tko nastopila,bo ze bolje...ce se kj rabis..
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users