Jump to content


Photo

Mozolji zaradi KT?


  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#61 ewwwa

ewwwa

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 08 September 2005 - 02:15 PM

am jst dobim ponavad 3 al pa 4 dan-res fajn k točn veš kdaj te bo preplavl... ja sam te cilest so res tko švoh da če pozabm pa tut če pol eno več drug dan vzamem se mi prekine cikel tko da....in pol sm itak čist čudna še cel mesec...ni lih fajn pozabt. Najbl važn je da jo dobiš med tem 7dnevnim premorom pa tut če zadn dan to sploh ni panike;)
Ja no sej pravm ne mormo sam tablet krivit...kolegica k se je tko zredila po njih (pa ni edini primerek k ga poznam) je razlagala kolk živalski apetit je dubla tkt-pojedla 3polne krožnike da ni mogla več not spravt-šla mal ležat in spet jedla....noro po pa zakaj se je zredila za več k 10kg
  • 0

#62 Tayra

Tayra

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 09 September 2005 - 10:18 PM

Ojla,

tudi jaz sem jemala KT, Cilest skoraj 7 let.( pravi strup za telo, ampak dan danes jih jemlje že skoraj vsaka). Po prenehanju sem postala vsa mozoljasta, kaj takšnega si ne bi mislila niti v sanjah. Kot najstnica nisem nikoli imela težave z mozolji. Bila sem pri dermatologu, dobila Differin kremo + klimicin,..... kupla sem si Pure Zone od Loreala,.......
še vedno sem imela mozolj na mozolj, prav vnet obraz, katastrofa od katastrofe. Ko sem nehala jemat KT sem celo shujšala za 2 kili pa itak sem že ful suha, še prsi so se mi zmanjšale - OBUP.
Sodelavka mi je svetovala, ker je prebrala veliko literarure o naravnih zeliščih,.... da naj si kupim naraven sok od Aloe Vera za pitje. Ker sem probala skoraj že vse sem poskusila tudi to, čeprav nisem verjela, da bi mi lahko kaj pomagalo. Pila sem po 3 požirke na tešče in v enem tednu so se mi nehali spuščati mozolji. Bila sem presrečna, čeprav so mi ostale ful brazgotine in ne vem kaj bi naredila, da bi izginile. Tako sem spila 2 steklenici po 500 ml in v lekarni mi je rekla farmacevtka, da ne smem prevec pretiravat z Aloe Vero in da moram malo prenehati. En teden po prenehanju so se mi zopet začeli spuščati mozolji. Joj, bila sem tako nesrečna, začela sem brati knjige, brskati po internetu,............samo, da bi kaj našla.Prišla sem do spoznanja, da imam totalno neravnovesje hormonov. Sestra je našla ene ful dobre izdelke, ki naj bi uravnovesile hormone v telesu in pospešile rast prsi. Rekla sem ji, ma ja ka si nora sem ji rekla, da bom pa zdej neke hormonske tablete jedla za uravnavanje hormonov. Pol pa nič, če ne verjameš, vsak zase ve, mi je rekla.
O.k. sem rekla prinesi mi jih, pa jih bom nesla zdravnici, da pogleda sestavine,............................................................
Res sem šla vprašat in tabletke so narejene čisto na naravni bazi, ki naj bi vplivale na prsno tkivo in povečanje psi. Rekla je, da je možno.

Takoj sem si jih naročila in sedaj jem te tabletke 1 teden, ful dober se počutim, moja koža je ful boljša, polna sem energije,.......

a ve katera kaj narediti z brazgotinami ki ostanejo po mozoljih

nočko
Tayra
  • 0

#63 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 09 September 2005 - 10:20 PM

hummmm..tok vse jamrate glede KT, da sploh ne vem a nj jih zacnem jemat al ne...kire so pa tk najbols drgac?
  • 0
it's not pms, it's you..

#64 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 September 2005 - 12:36 AM

zdle sm šla vse poste prebrt in sm ugotovila, da sam ena (se mi zdi) jemlje cilest, skor vse pa jemljejo/(so jih) diane 35. No,men se je tud celulit pojavil ko sem začela z njimi... res bedno... prej nisem imela niti ene luknjice-nič,res.Glede mozoljev pa tko- čez puberteto nisem imela niobenih posebnih težav z njmi,da bi imela izbruh al pa kej tazga,zdj tud ne odkar jemlem KT,mam kak mozolj to je pa tud vse.Ampak kljub temu,da mam na obrazu 'sam'enga mi gre na žiuce to,da ,ko ta zgine,pride nov.Mislim,kot,da bi bli zmenjeni.Sploh mi ne uspe met 'vsaj' teden dni čiste kože....obup.Sploh ne veste kok me je starh jih nemat jemat.Full sm se presrala,ko sem tele poste brala....brrrrr.Sej je res,da je odvisn od enga do druzga,ampak,ko pomislš,da se lah to tud teb zgodi ermm.gif

p.s.- ta b komplex,po kterm naj bi mel tko lepšo kožo in lase in ostalo,se še kteri zdi,da na njo nima vpliva?Jaz delam zdaj drugo kuro(enkrat prej sem že jedla jih 3 mesece,tolko kolko jih je not)sicr je zdj 8 dan,ampak,nič posebnega ne opažam,pa tudi takrat nisem nč opazla posebnga
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#65 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 10 September 2005 - 12:39 AM

a logest nobena ne jemlje?
  • 0
it's not pms, it's you..

#66 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 September 2005 - 08:48 AM

Logest jaz jemljem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#67 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2005 - 09:17 AM

Jaz tudi biggrin.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#68 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3522 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2005 - 09:50 AM

Ne vem kako bo, ko bom to nehala jest. Bomo pač videli. Drugače pa niti ne vem kako ginekologinje izbirajo dekletom katere KT so za njih najbolj primerne. Vem samo da so Diane za problematično kožo...Ali se motim? Moja ginekologinja dava veliko različnih tabletk, ker s kolegicami k isti hodimo, pa ma sokraj vsaka različne.... tako da tu ni neke finte, da pač promovirajo eno vrsto.
Zdaj slišala sem, da te tabletke tudi niso tak slabe, res je, da se s hormoni ni za igrat preveč, samo mi je že kr nekaj ginekologov povedalo, da z jemanjem tabletk in pač da preprečiš ovulacijo, bistveno zaviraš možnost raka na jajčnikihin in še nekaj bolezni, ki se jih ne spomnim... Zdaj pa res ne vem komu naj verjamem ermm.gif
  • 0

#69 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 10 September 2005 - 09:51 AM

Logest
  • 0

#70 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 10 September 2005 - 12:39 PM

QUOTE(lala)
Logest


a so ql?
  • 0
it's not pms, it's you..

#71 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2005 - 09:31 PM

jaz nimam nobenih težav z logestom.
  • 0

#72 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 11 September 2005 - 09:32 PM

QUOTE(-supergirl-)
jaz nimam nobenih težav z logestom.


js smcula da jih dost shujsa s temi tableti...(bi blo za probat wink.gif )
  • 0
it's not pms, it's you..

#73 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 September 2005 - 11:49 PM

QUOTE(anch)

js smcula da jih dost shujsa s temi tableti...(bi blo za probat wink.gif )

a prou za logest si to 'čula' biggrin.gif al nasploh za te KT tabletke?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#74 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 12 September 2005 - 07:49 AM

be bi vedela ali se z logest shujša. definitivno pa se nisem zredila, dobila mazoljev, celulita in podobnih nevšečnosti, ki jih opisujete. blagor meni! laugh.gif
  • 0

#75 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 12 September 2005 - 08:21 AM

QUOTE(anch)
QUOTE(lala)
Logest


a so ql?


Mhm, se nisem zredila in lahko imam lece brez problemov k pri enih tabletkih se zgodi da se ne morjo lece nosit.Jemljem ze skor eno leto.Naredim vsake pol leta break in ne dobim dobenih mazoljckov..ok zdaj so zacele cist redko tu pa tam sam se precistim z zelenim cajema la pa kaj... in zginejo smile.gif metodo najdi da vsak mesec al vsak drugi mesec se nekako precistis oz...nekako spravis odvecne hormonone je pa tud dobro za telo nasplosno.Ko hormone dobivas prek tablet se jih je tezko znebit niso tako kot v hrani..da gres pol na wc.Pri vitaminih pa se lahko zastrupis ce prevec zauzijes.Vsaka stvar ima svoje stranske ucinke.
  • 0

#76 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 12 September 2005 - 08:22 AM

Aja in celulita tud nisem dobla..po mojem je odvisno od telesa kako sprejema. biggrin.gif
  • 0

#77 ewwwa

ewwwa

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 12 September 2005 - 08:39 AM

Tayra kje si pa naročila une naravne tablete? Za brazgotine se bojim da se jih ne da znebit kr tko sad.gif ena moja kolegica se je celo pubrteto praskala po hrbtu, kasnej tut po dekolteju,rokah...skratka povsod kjer je mela ogromne mozolje in ma dans povsod tam rjave fleke in brazgotine...pomoje ti more to kakšen strokovnjak svetovat in pozdravit z kašnim posebnim postopkom ermm.gif: jst sem pa mela že prej pred KT mozole pa še zdej jih mam tu pa tam...celulita pa tut nism dubla. Ne poznam pa nobene k bi shujšala po KT-kvečjemu obratno
  • 0

#78 ewwwa

ewwwa

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 12 September 2005 - 08:44 AM

aja še glede b kompleksa...rezultati so vidni na dolgi rok...po par mesecih. je pa pomoje tut odvisno kako zdravo se prehranjuješ...če najprej ješ same nezdrave stvari,če premal vode piješ... ti sigurno en tabletek ne bo pomagu do zdrave kože ane biggrin.gif
  • 0

#79 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 September 2005 - 08:55 AM

QUOTE(lala)
tu pa tam sam se precistim z zelenim cajema la pa kaj... in zginejo smile.gif

kako pa si to z zelenim čajem prečistiš?! blink.gif na kak način?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#80 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 September 2005 - 09:49 AM

QUOTE(ewwwa)
Tayra kje si pa naročila une naravne tablete? Za brazgotine se bojim da se jih ne da znebit kr tko sad.gif ena moja kolegica se je celo pubrteto praskala po hrbtu, kasnej tut po dekolteju,rokah...skratka povsod kjer je mela ogromne mozolje in ma dans povsod tam rjave fleke in brazgotine...pomoje ti more to kakšen strokovnjak svetovat in pozdravit z kašnim posebnim postopkom ermm.gif: jst sem pa mela že prej pred KT mozole pa še zdej jih mam tu pa tam...celulita pa tut nism dubla. Ne poznam pa nobene k bi shujšala po KT-kvečjemu obratno


Brazgotin se ne boš tako hitro rešila. Lahko pa probaš s kemičnim pilingom (Avon). Ampak previdno z njim.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users