Jump to content


Photo

Akamuti


  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#61 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2008 - 08:11 PM

Kot vidim sem prepozna, te je radovednost premagala biggrin.gif
AČM je rjave barve, srednje tekoče, malo kiselkastega vonja(ni pa neprijetno)-pač ni z ničemer odišavljen. NA začetku se malo peni, potem pa nič. Jaz ga uporabljam za čiščenje obraza in dobro odstrani ves make up(pazi pri očeh, malo zapeče če pride v oči) in ko se dotakneš kože prav čutiš da je očiščena a je obenem ne izsuši.
Za telo ga še nisem sprobala(enormne zaloge gelov za tuširanje biggrin.gif )
Imam tudi glino in ti res potegne maščobo ven, prav vidi se jo. Kupila sem si tudi neem prašek za mešanje z glino, a sem ga zaenkrat uporabila le enkrat. Je pa bolj grobo mlet tako da naredi na koncu ko masko odstranjuješ tak blagi peelin. JUtri ga imam namen sprobat na laseh, pa bom poročala.
Me pa skrbi kako bom to glino porabila, ker jo rabiš le eno žličko za eno masko. Razmišljam, da bi polovico prodala, ker ima kratki rok trajanja če me spomin ne vara. hmm.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#62 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 February 2008 - 02:55 PM

Ooo super, ful fajn. smile.gif Nič nisi prepozna, me je itak zanimalo. Včeraj zvečer sem naročila, tak da upam, da bo jutri paketek že tu. cool.gif
  • 0

#63 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 13 February 2008 - 05:21 PM

QUOTE(Frčica @ 12. 2. 2008 - 22:11) View Post


Me pa skrbi kako bom to glino porabila, ker jo rabiš le eno žličko za eno masko. Razmišljam, da bi polovico prodala, ker ima kratki rok trajanja če me spomin ne vara. hmm.gif


Khm, če se boš odločila za to, se priporočam ;)
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#64 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 13 February 2008 - 05:56 PM

So cene na tržnici enake kot na spletni strani?
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#65 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 February 2008 - 05:56 PM

^^ Ja.
  • 0

#66 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 February 2008 - 04:33 PM

Pri Akamutiju se da kupit zavojček zelene gline in rožne vode - to verjetno ne dobiš že skupaj zmešano, ampak vsakega posebej, ane?

http://www.srcek.si/...vode-i406.shtml
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#67 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 February 2008 - 04:38 PM

Ja, vsakega posebej. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#68 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2008 - 04:45 PM

Dilema, ja vsako posebej je.

Parvinder, sem šla pogledat rok uporabe in je do 2010 tko da ne bom prodajala. Vseeno hvala za ponudbo smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#69 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 15 February 2008 - 04:56 PM

Ja, ni panike wink.gif Si jo bom pa sama kupila in jo bo še več thumbup.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#70 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 15 February 2008 - 07:54 PM

Ma dej, čist smotano. Dans sem iskala to trgovino in je nisem našla. Zgleda, da sem jo spregledala al pa na napačnem koncu iskala. sad.gif Pa tko sem se veselila...
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#71 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2008 - 08:09 PM

Kje pa si iskala? Če si bila po drugi uri tam je bilo že zaprto.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#72 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 15 February 2008 - 08:21 PM

Punce, kako se vam zdi karitejevo maslo? Meni ga je dal prodajalec na roke malo, ampak si nisem ustvarila nekega mnenja?

Anyone? hmm.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#73 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 15 February 2008 - 09:00 PM

Frčica, sem bla zjutraj tam, tako, da odprto je sigurno bilo. A mi lahko ena mal bolj podrobno razloži kje je ta trgovina, ker grem jutri zjutraj spet v Lj in bom še enkrat poiskala. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#74 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 15 February 2008 - 09:06 PM

V zaprti tržnici je, noter.

Glej - sedaj stojiš na mostu (tromostovje) in gledaš proti Lushu.

Slediš? hmm.gif

Ok, potem greš LEVO, naprej naprej naprej, na levi strani vidiš full nekih pekarn in stojnic, potem prideš še malo naprej in na svoji DESNI zagledaš zaprto tržnico, vstopi (je več vhodov) in poišči (je pa taka tiny zadeva, trgovina na 2 kvadratnih metrih, se ne hecam). Išči napis ZIN.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#75 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 15 February 2008 - 09:10 PM

Aha, Kinky hvala. biggrin.gif Sem hodila danes tukej, amapk nisem našla nobenga vhoda za v tržnico. Bom jutri malo bolj natančno pogledala. Upam, da mi uspe. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#76 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 February 2008 - 10:59 AM

Pravkar sem naročila zavojček zelene gline in rožne vode, ter neem prašek. Komaj čakam, da dobim. hooray.gif

Me pa nekaj zanima, če katera morda ve - v kakšnem razmerju se mešata neem prašek in voda? Podobno kot zelena glina in voda (ena žlička gline, dve žlički vode)? Me zanima, ker si bom nardila masko za obraz in bom zmešala glino, rožno vodo in neem prašek, pa ne vem koliko vode naj dam, če bom dala žličko gline in žličko neema - 4 žličke vode?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#77 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2008 - 11:49 AM

Dilema, daj po pol žličke vsakega, pa okol 3 žličke rožne vode. Ena žlička preverjeno zadostuje.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#78 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 February 2008 - 01:51 PM

Nardila bom za obe s sestro, da še njo mal pocartam in zato rabim dvojno količino oz. po eno žličko vsakega. Torej potem dam 6 žličk rožne vode? hmm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#79 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2008 - 02:17 PM

Za dve žličke ja. Pa malo pusti da se glina napije
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#80 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 February 2008 - 02:42 PM

Jaz vas bom obglavla. Zdaj si morem še seveda jaz nekaj naročit. Vzela bom enako kot dilema edino za neem prašek še nisem prepričana. Khm..

Naročila sem zeleno glino. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users