Jump to content


Photo

Testerji


  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#61 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 May 2006 - 05:40 PM

Odvisno katera lekarna. twisted.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#62 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 May 2006 - 05:42 PM

Aha, zdej še pisat kje wink.gif
Torej lekarne na Prešercu, na Miklošičevi, v Ćrnućama in v Kranju.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#63 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 May 2006 - 05:44 PM

No na Miklošički, Trg MDB, Viču pa ne dajo radi testerjev jih moraš fehtat na kolenih.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#64 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 May 2006 - 05:47 PM

Na Miklošičevi me je ena prodajalka lepo razsvetlila okoli nekega proizvoda in je bla ful prijazna, testerjev pa itak nisem rabla.
MDB=?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#65 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 May 2006 - 05:57 PM

Mladinskih delovnih brigad, zraven gostilne Lovec v Centru Ljubljane.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#66 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29002 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 May 2006 - 02:53 PM

kar se lekarn tiče, moram nujno pohvalit ono v mostah: še zmeraj sem dobila kak tester od vichy in tut farmacevtke tam so silno prijazne. nikoli pa nisem nič dobila v centralni lekarni na prešernovem trgu.

pa še ena pikolovska na temo l'occitane in njihovih testerjev: količinsko se da dobit tester, ki ga je več kot 5 ml, priimer: koncentrirano mandljevo mleko, 8 ml. samo teh baje več ne delajo, se jih je pa dalo dobit.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#67 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30823 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 May 2006 - 03:40 PM

Za lekarne same pohvale, tako ljubljanske kot naši dve lokalni - tu so mi en tester kreme od Galenskega laboratorija celo posebej naročili, ker jih nimajo na zalogo. smile.gif

Vichyjeve izdelke pa tud vedno dobim, ko prosim zanje, no, testerje mislim.
Nikoli se ne zgodi, da me takoj odslovijo, da nimajo, ampak vedno pobrska po predalih in mislim,da le enkrat ali dvakrat neke kremice ni bilo.
Drugače z njimi nikoli ne šparajo. biggrin.gif
  • 0

#68 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 May 2006 - 03:55 PM

A lahk sam en naslov popravi ... ker piše Tester[b]iji in me ful nervira.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#69 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 May 2006 - 03:58 PM

.
Jaz sem tudi v naši lekarni na moji rodni grudi večkrat že dobla testerje (Vichy, Eucerin). Še večkrat pa moj foter, ko mi je šel kaj iskat. Ker pozna vse farmacevtke. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#70 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 May 2006 - 04:01 PM

[quote=DiLeMa]A lahk sam en naslov popravi ... ker piše Tester[b]i

Tvoja želja moj ukaz. 8) Tiskarski škrat.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#71 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 May 2006 - 04:02 PM

Hvala, Verja! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#72 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 May 2006 - 04:23 PM

[quote=DiLeMa]A lahk sam en naslov popravi ... ker piše Tester[b]i
A ga je kdo popravil, ker ne vidim napake... ermm.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 May 2006 - 04:26 PM

Ja, je popravljeno ... sej zato sem pa rekla hvala! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 dara

dara

    sramežljivec

  • Člani
  • 53 posts

Posted 23 May 2006 - 01:06 PM

testerje pošiljajo firme predvsem v večje lekarne, ker imajo od njih kao največ dobička.manjše lekarne pa se morajo zelo borit, da dobijo kak tester
  • 0

#75 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2007 - 12:11 PM

Uh... tole s testerji si bi blo pa pametno zapomnit...
Jaz namreč čisto pozabljam, da se da vprašat za tester, preden kaj kupim. rolleyes.gif
Potem mi pa kreme ne odgovarjajo, pa vržem stran (kremo in denar).

No, v L'Occitanu vedno kadar kaj kupim, rečem še za tester. Tudi če kupim samo kak lip gloss.
Ponavadi dobim vsaj 3. Glede tega je L'Occitane super! thumbup.gif Pa nikoli mi še ni bilo rečeno, da mi jih ne dajo ali da nimajo.
Samo enkrat je ena vzvišena prodajalka nekaj zavijala z očmi, ko sem ji rekla za njih. mad.gif

Drugače pa niti pomislila nisem, da bi v DM-u vprašala. Pa tam kar naprej kupujem in veliko krem mi ni odgovarjalo. No, bom videla če bom zdaj dobila kakšnega.

Ja...bom res mogla začet bolj razmišljat o testerjih preden kaj kupim..... hmm.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#76 natekica

natekica

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:novo mesto

Posted 06 January 2007 - 01:38 PM

Pozdravljene smile.gif
Tut jst mam že nekaj izkušenj s testerji, dost jih dobim ko res kupim za malo več denarja, npr. v Mullerju sem kupila Diorjevo kremo za 16k in dobila še zraven 4 testerje vseh krem iste linije, prodajalka je bila zelo prijazna in mi jih je dala sama od sebe, nič ji nisem rekla, pa še malo mi je svetovala.
V Douglasu tudi dobim tester, ampak ponavadi kak parfum, kar ni slabo.

L'Occitane je pa po novem veliko razočaranje mad.gif
Brat, ki je mlajši(17 let), pač tudi mladostno se oblači in tudi s tem ne daje ravno hudo bogatega videza, mi je kupil za novo leto bon v vrednosti 10.000 sit, kar ni malo. Vem da je običaj v teh trgovinah, kjer tut sama redno kupujem darilne bone, da lepo zavijejo v vrečko, dajo še testerje po 5ml zravn ter v vrečko na koncu. Moj brat za 10k NI dobil NITI vrečke? Halo, mislm dala mu je v kuverto in adijo. Poleg tega mu je namesto za 10k dala bon za 5k, ko je opazil in se vrnil v trgovino, mu ga je zamenjala za pravega, ni se niti opravičila, tut ob tej priložnosti mu ni nič dala. Ne pravim da bi mogla, ampak tak je običaj, brat je mlajši fant in pač je ocenila da ne dobi nič. Tut zame ni treba, ampak lahko bi njemu kaj dala. To se mi res ni zdi pošteno, da ni niti vrečke dobil, pač na hitro ga je odslovila. Zgodilo se je v Novem mestu, in to prodajalko mislm tut mal osebno #obiskat#. Sicer pa nameravam hodt v LJ v L'Occitane, ker tega pa res ne morm pozabt.
Lep pozdrav:)
  • 0

#77 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 January 2007 - 08:56 PM

Ej, v Lj niso kaj prida boljši - sploh v City Parku se držijo za nekaj več in niti omenjajo ne testerjev, tudi ob "poštenem" nakupu ne. Je pa odvisno na katero prodajalko naletiš.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#78 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17011 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2007 - 10:05 PM


To še razumem, da natekinemu bratu ni dala testerja, vrečke, je pa prav nezaslišano, da mu je namesto bona za 10k dala za 5k. Noro. Hvalabogu je tvoj brat pravočasno pogledal, kaj je dobil. In potem je bila še čisto brezbrižna. Mene bi bilo na njenem mestu pošteno sram. Krava svinjska, po možnosti je to celo nalašč naredila. Samo v pekel s takimi prodajalci/kami !!
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#79 natekica

natekica

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:novo mesto

Posted 06 January 2007 - 10:46 PM

Ja sej testerje še preživiš, ni panike, samo da pa bone zamenjaš? To pa res ni v redu. Ampak potem se bi lahko vsaj opravičila, pa nč od tega. To pa res ni pravi odnos, mislm sej ne morš vedt al je zanalašč to nardila ampak vseen, ni opravičila. Tko da poskust srečo drugje:) Lp
  • 0

#80 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 07 January 2007 - 10:11 AM

Zelo veliko testerjev sem dober mesec nazaj dobila v lekarni v hali A v BTC-ju. Pohvalno! thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users