Jump to content


Photo

Losjon-mleko za zelo suho kožo po telesu


  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#61 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 27 February 2006 - 06:47 PM

QUOTE(_M_)
Pol pa še Garnier v rdeči embalaži, Body repair

Ta dela čudeže. biggrin.gif
  • 0

#62 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 09:47 AM

Jaz z Bale-jo nisem zadovolna.
  • 0

#63 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29009 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 February 2006 - 04:25 PM

danes sem probala vichy lipidose gel za tuširanje (sem že imela par vzorčkov, takisto tudi peelinga za telo - oboje pohvalno) in lipidose I mleko za telo: takorekoč v momentu se vpije (tut v lekarni mi je rekla nekaj podobnega kot 'kar pade v kožo' biggrin.gif ) in navlaži kožo, ima popolnoma nevsiljiv vonj in morm rečt, da mi je stvar zelo všeč. ampak: 7 ml vzorčka je blo meni premalo za celo telo namazat ... blink.gif a to pomen, da mam dejansko tok suho kožo, da mi je I premalo? pa se mi ne lušči koža pa nič. mi je pa full všeč, da ni goste teksture, ampak bolj tekoče - se lažje razmazuje.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#64 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 05:46 PM

Jaz sem imela prvo tudi vzorček pa mi je bilo tudi premalo - pomoje imaš ful suho kožo - zato je vse vpilo.
  • 0

#65 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30834 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 March 2006 - 08:32 AM

Jaz sem probala tudi Lipidiose II in med tem ter I je zame velika razlika, L.II je neprimerno boljši losijon.
  • 0

#66 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 March 2006 - 01:50 PM

Liposin I še nisem probala.
  • 0

#67 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 March 2006 - 03:15 PM

.
Ja, Lipidiose II je pa že za fuuul suho kožo. Tako da ne vem, kaj je blo pri Špeli..... očitno premalo kreme al pa si jo je bolj na debelo mazala, ker mislim, da nima ona ravno suhe kože, a ne.

Verja, Liposyne (je samo eden, ni I in II) je pa krema za odpravljanje celulita, ki seveda ne deluje.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#68 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 01 March 2006 - 03:25 PM

QUOTE(Verja)
Jaz z Bale-jo nisem zadovolna.


juz tut ne....izkljucno z nicemer, ne kreme, ne geli, tut deodoranti mi niso ql...
  • 0

#69 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 March 2006 - 04:49 PM

[quote=Jenna].
Ja, Lipidiose II je pa že za fuuul suho kožo. Tako da ne vem, kaj je blo pri Špeli..... očitno premalo kreme al pa si jo je bolj na debelo mazala, ker mislim, da nima ona ravno suhe kože, a ne.

Verja, Liposyne (je samo eden, ni I in II) je pa krema za odpravljanje celulita, ki seveda ne deluje.

Ja Lipidiose sem imela v mislih napisala sem narobe. oops.gif


.
  • 0

#70 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29009 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 March 2006 - 05:18 PM

enkrat bo lipidose I moj - ko porabim zaloge in pridem na zeleno finančno vejo.

jenna, a obstajata obe varianti v 500 ml flaški s pumpico? cena vem, da je tam nekje 4.5k.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#71 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 March 2006 - 05:22 PM

.
Ne vem iz prve roke, ker imam samo Lipidiose II na pumpico, 500ml. Samo po moje obstaja tudi za Lipiose I ta pakunga.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#72 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 March 2006 - 05:27 PM

Škoda, da tudi manj ml ni na pumpico. Al je pa jaz ne vem.
  • 0

#73 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30834 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 March 2006 - 05:45 PM

[quote=Špela]enkrat bo lipidose I moj - ko porabim zaloge in pridem na zeleno finančno vejo.

jenna, a obstajata obe varianti v 500 ml flaški s pumpico? cena vem, da je tam nekje 4.5k.


Ma jaz pa vem za (očitno manjšo) pakungo, ki stane okrog 3 jurje, sem bila v lekarni in mi je povedala.
  • 0

#74 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29009 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 March 2006 - 10:09 AM

QUOTE(_M_)
Ma jaz pa vem za (očitno manjšo) pakungo, ki stane okrog 3 jurje, sem bila v lekarni in mi je povedala.


ja, 200 ml je tam nekje 3k, malo manj, se mi zdi.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#75 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 02 March 2006 - 11:36 AM

men je pa ful ušeč krema od dova: body silk
IPB Image

a jo loh upurablam tut za po obrazu??
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#76 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 March 2006 - 12:40 PM

Od Garnierja je pa rdeč ful dobr, če se ne motim?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#77 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 March 2006 - 12:43 PM

Res je.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#78 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 March 2006 - 01:09 PM

.
Ja, prav zares. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#79 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 March 2006 - 01:13 PM

Zdej mi bo Vichy-a kmalu zmanka in bom šla po tega rdečega, ker sem prej imela oranžnega body cocon in je bil tudi o.k.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#80 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 March 2006 - 05:58 PM

No kupila sem si od FOTE- a Shea butter in ful lepo diši, bom sporočila, če je o.k. za suho kožo. Dala sem pa 1800 sit.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users