Jump to content


Photo

Prtljaga - kovčki, potovalke, nahrbtniki...


  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#61 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 July 2013 - 09:30 AM

Ja, lahko se kupi vreča, Ferrino, v Iglu športu jo imajo. Nahrbtnik in brisačo ti lahko jaz posodim, če boš pred odhodom kej v LJ. Js mam 65+10 L nahrbtnik, je kr velik, tako da bi ti ziher šlo vse noter. 

Približno take velikosti, ni isti, ima pa enak volumen:

thumb_3257__productDetail.png

 

Vreča je pa takšna (35€ stane): http://www.iglusport...736&language=sl

 

 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#62 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 July 2013 - 02:20 AM

Pack Like a Pro: Fathom's 24 Best Tips


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#63 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 July 2013 - 12:49 PM

Če koga zanima, ful dobra ponudba.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#64 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 July 2013 - 01:48 PM

Sicer je res ful poceni, ampak sem imela sama nekaj podobnega in se je izredno hitro uničil. Sicer nisem prepričana, da je bil moj iste firme kot ta iz akcijske ponudbe, ampak je bil podobnega dizajna in z enako izpostavljenimi koleščki. Če se prav spomnim je moj preživel dvoje potovanj z letalom preden so se mu polomila kolesca. Pa tudi ko so bila še brezhibna in nova so bila izredno majhna in težko vodljiva. Takrat se mi to ni zdelo big deal in je popolnoma zadostovalo mojim potrebam, ampak sedaj ko malce več potujem pa vidim, da se splača plačat malce več in si nabavit vzdržljivo in lahko vodljivo prtljago, kot pa jo menjavat na vsake 2-3 potovanja. 


  • 0

#65 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17006 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2014 - 09:10 PM

Špela, kakšne mere ima ta tvoj ruzak?
Rabim takega, da bi šel v ogrodje za ročno prtljago... (50 x 30 x 20 pri easyjetu, če se ne motim)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#66 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 August 2014 - 09:32 PM

Easyjet ima 56 x 45 x 25. :)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#67 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 August 2014 - 09:31 AM

Odvisno, kok ga nabašeš, prazen je pb. 63x45x19. Mislim, da teh 63 v višino ne bi smel bit problem, ne nafilaš do vrha pa kapo pustiš prazno in fajn zategneš paščke pa bi moralo it skozi.

Pa glihkar sem v stranskem žepu našla še tampone. :lol:


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#68 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 23 August 2014 - 10:39 AM

Not mine :D


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#69 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 August 2014 - 02:17 PM

Vem, moji so, preostala zaloga iz Nikaragve.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#70 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 23 August 2014 - 07:36 PM

;-)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#71 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 16 November 2014 - 10:38 AM

Tiste, ki mate izkušnje z backpack potovanji... koliko litrske nahrbtnike potrebujeva s fantom za daljše potovanje po Tajski? So kakšne stvari na katere morava biti pozorna pri nakupu nahrbtnika?


  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#72 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 November 2014 - 10:47 AM

Čisto odvisno od potreb, jaz svetujem, da vzameta samo najnujnejše, sej se da tam tudi kupit, sploh za oblečt. Jaz imam 60+10 pa mi je včasih kar malo v napoto, bi imela raje bolj kompaktnega. Je pa to nek standarden volumen, jaz sem ga imela za mesec dni Šrilanke pa je bil do 3/4 nafilan z igračkami za otroke. Sej so vsi približno na isto foro, poglejta to, da ima fajn oporo za hrbet, da se lahko naramnice po višini nastavljajo. Js bi svetovala tudi vrečo za prtljago, eno žabico ključavnico za zaklenit pa eno obično ključavnico za bicikl, da bosta lahko vrečo z nahrbtnikom priklenila kam, če ne bi bilo omar za prtljago na ključ. Ni treba okoli tega ful komplicirat.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#73 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 January 2016 - 06:58 PM

Pozna katera znamko kovčkov suitsuit? 

suitsuit_banner.jpg


  • 0

#74 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 January 2016 - 07:14 PM

Jaz poznam, ampak še nisem poskusila.

Jaz imam zdaj nov set od Stratic, ful zadovoljna.

 

1640_15_3964655_nb_stratic_cone_4_rad_tr


  • 0
Viens, reste ici!

#75 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 January 2016 - 07:25 PM

Jaz bom počasi potrebovala nov kovček za čekirano prtljago in sem ugotovila, da lahko v programu zvestobe ene od lokalnih trgovin v zameno za točke zvestobe dobim ta suitsuit kovček, ampak nimam pojma ali je dovolj kvaliteten. Ne bi ravno rada, da že po prvem poletu ostanem brez kolesc, da poči ali se pokvari zadrga. :hmm: 

suitsuit-1-e1374053110957-375x500.jpgpacking2-1024x768.jpg


  • 0

#76 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 January 2016 - 07:36 PM

Meni se zdi ful cheap, sploh kolesca, ampak če ga dobiš zastonj.. za parkrat ziher bo :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#77 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 January 2016 - 08:14 PM

Mnja, tudi meni sploh kolesca delujejo zelo krhka. Tudi če je zastonj, ne vem če se ga sploh splača naročit, če bom potem spet morala iskati drugega... 

Hvala za mnenje Sarah.


  • 0

#78 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17836 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 18 January 2016 - 08:29 AM

Poguglal sem firmo Suitsuit in prebral terms and conditions. Če že dobiš kufer gratis, ga lahko uporabljaš za manj problematični transport, recimo v avtu. V trgovini, kjer si si ga "prislužila", se pozanimaj, ali tudi v tvojem primeru velja, da lahko kovček vrneš v roku 14 dni, kakor določajo pogoji prodaje, ki jih lahko prebereš na guglu. Če ja, pol ga vzemi. Nimam pa nobene izkušnje s kvaliteto nizozemske industrije.


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#79 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2016 - 07:18 PM

Errol, hvala tudi tebi za tvoj komentar. 


  • 0

#80 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2016 - 01:58 PM

Katere kovčke imate za ročno prtljago? Bom najbrž šla v nabavo in bi rada enega čim lažjega. Fant ima Samsonite, tistega mehkejšega, ne plastičnega in tehta približno 3 kg. To se mi zdi kar veliko, glede na to, da ti potem ostane samo še 7 kg za prtljago.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users