Jump to content


Photo

IKEA


  • Please log in to reply
460 replies to this topic

#61 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 14 June 2009 - 07:04 PM

To sem že biggrin.gif

Najprej tako načrtujeva it gor in malo razmislit kaj sploh kupit, potem pa boma vidla okoli katere cifre se bo vrtelo.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#62 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26101 posts
  • Gender:Female

Posted 15 June 2009 - 11:29 AM

V Ikea family se lahko vsak vclani ali so kaksne omejitve?


Mi smo dostavo narocili preko njihove dostavne sluzbe (DHL), so prinesli in znosili, kamor smo rekli (pripeljali so veckrat, enkrat smo narocili spalnico, drugic dnevno sobo, parket, kavc itd.). Brez pripomb, super so, edino cene se ne spomnim, ampak je bila cisto sprejemljiva.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#63 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 June 2009 - 12:53 PM

Eno vprašanje mam, mogoče že kje piše, samo se mi ne da iskat oops.gif

Kok je poštnina če kej naročiš iz ikee, bi pa naročila res eno malenkost, tko za dva eur laugh.gif
  • 0

#64 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 15 June 2009 - 01:11 PM

"Kleinlieferungen
bis max. 30 kg € 20,- Speditionslieferungen
über 30 kg € 120,-
Bei Bestellungen mit einem Warenwert von über € 1.000,- ist die Lieferung gratis!"

  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#65 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 June 2009 - 04:24 PM

Hvala Eli smile.gif Se mi ne splača tega naročat, grem raj sama tja, pa še en izlet nardim smile.gif
  • 0

#66 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 15 June 2009 - 09:38 PM

Vsak se lahko včlani v ikea family, štantmajo tam kjer je otroški oddelek. Govorim za Graz, razen če so bile kake spremembe.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#67 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26101 posts
  • Gender:Female

Posted 15 June 2009 - 09:56 PM

Hvala Frči, sej pomoje je v Celovcu enako, ker je vse enako, pomoje je se enak kos pohistva na enakem mestu. biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#68 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 15 June 2009 - 11:20 PM

Postavitev ni ista, ampak ne morš zgrešit, tud na velko piše. Tam tud neke knjige, kozmetko, kopalne plašče, kovčke pa tak prodajajo.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#69 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26101 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2009 - 09:55 AM

Ja v Celovcu je malo manjse vse skupaj a ne? Jaz sem nisem bila tam, foter pa mami sta sla pa sta rekla, da sta se brez problema znasla, ker je vse zelo podobno kot v Grazu.
Hvala!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#70 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2009 - 01:15 PM

Je malo manjše ja, v Grazu jo pa itak širijo.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#71 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26101 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2009 - 01:41 PM

A res, nisem vedela, bo treba spet kaj obiskati Graz, malo je od rok iz Lj, je lazje do Celovca. smile.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#72 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 16 June 2009 - 08:41 PM

Enkrat poleti bojo odprli še eno Ikeo v Italiji, blizu meje. smile.gif
  • 0

#73 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29026 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 June 2009 - 10:13 PM

Planet, v Celovcu sva midva z bratom kar pri blagajni dobila pristopno izjavo in začasno kartico za Ikea Family, zdaj čakam, da mi po pošti pošljejo ta pravo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#74 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26101 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2009 - 10:19 PM

Baby kje pa to?


Špela hvala za info!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#75 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 16 June 2009 - 10:59 PM

V Villesse, blizu Gradisce, malo naprej. smile.gif
  • 0

#76 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26101 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2009 - 09:07 AM

Kul, Villesse mi je spotoma, ko grem k zobarju. Bomo obiskovali ze vidim. biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#77 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 30 August 2009 - 08:11 AM

Jaz sem bila včerja v Ikeji prvič, ker sem bila malo zmedena zaradi načina, ki ga imajo sem pozabila kupit dve stvari, sedaj me pa zanima, če gre katera v kratkem v Ikeo? Denar dam v naprej, te dve zadevi, ki jih rabim pa sta majhni, nič kaj dosti za nosit. Prosim sporočite mi, bi bila zelo zelo hvaležna.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#78 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2009 - 09:08 AM

Jaz grem enkrat jeseni, verjetno novembra. Če do takrat ne dobiš nobenega mi javi smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#79 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2009 - 05:07 PM

Mi gremo jutri v Graz, zaenkrat mam tole nagledano za svojo novo sobo:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Ful mi je všeč bela, ker je enostavna, lahko samo dodatke zamenjam (posteljnina, povštrčki, zavese) ko se bom naveličala. Tud tapete bodo bolj nevtralne, se mi zdi da sploh ne bo prekičast al pa ful "romantično", da noben fant ne bi hotu not spat. biggrin.gif Sicer se mi temno pohištvo tud blazno dopade, samo nimam ravno velike sobe in bi mi temna barva vse še pomanjšala.
No, bomo vidl jutr. biggrin.gif
  • 0

#80

  • Guests

Posted 30 August 2009 - 05:16 PM

Oblika postelje mi je ful lepa, sicer je pa vse čisto preveč belo za moj okus. biggrin.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users