Jump to content


Photo

Umivanje las


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 December 2005 - 11:54 AM

Tanjci, jaz ko si lase našamponiram in sperem, jih potem res fejst ožmem in sfrotiram, da nič dol ne teče. Šele potem nanesem masko, maske so pa itak ponavadi bolj goste teksture (sploh kakšna Avon Planet Spa olivna) in se prime na lase in nič dol ne kaplja. Če imam pa na laseh kej bolj tekočega kot je npr. Oatmeal & Honey regenerator, potem pa včasih dam na glavo prozorno folijo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#62 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5735 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2005 - 12:52 PM

jaz si dam vedno čez masko prozorno folijo (in se zato počutim kot sendvič), čez pa segreto brisačo. si ne predstavljam, da bi skakala po stanovanju z masko na laseh sedaj, ko je zima in je mrzlo! rolleyes.gif
  • 0

#63 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 December 2005 - 10:37 AM

Dilema-a tud fructisovo masko si pustiš na laseh skor urco-klub temu,da piše gor 1 minuto?zdj si grem lase prat, pa me zanima
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#64 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 December 2005 - 10:41 AM

Ja, vse maske pustim na laseh eno uro, tudi Fructisovo. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#65 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 December 2005 - 10:47 AM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, vse maske pustim na laseh eno uro, tudi Fructisovo. wink.gif

hvala! smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#66 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 09:20 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, vse maske pustim na laseh eno uro, tudi Fructisovo. wink.gif


Pa je res tako opazno boljši učinek, da se splača toliko časa čakat? ker jst ponavadi nimam časa z mokrimi namaskanimi lasmi okol skakat... sad.gif
  • 0

#67 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 09:23 PM

Ja, ful boljše je ... se zelo pozna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#68 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 09:25 PM

Potem bo pa res za sprobat. Kaj pa če pustiš samo 5 minut, se vseeno pozna vpliv (recimo Fructis). Ker kupljene maske za lase še nisem nikoli sprobala...pa tudi frizerke jo dajo gor vedno le za kake 5 minut (ponavadi kako hladilno evkaliptusovo po barvanju).
  • 0

#69 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 09:28 PM

Ja, je tudi 5 minut dovolj, ampak po eni uri pač lasje še bolj vsrkajo vse tiste vlažilne/hranilne snovi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#70 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 December 2005 - 09:30 PM

No jst sm tud zdej probala masko dalj časa gor pustit. Pa mi je bil tak čuden filing pol na laseh, ko so se mi lasje posušili z masko gor.

Nisem nikol prej to počela. Bom vidla zdej, če bojo kej lepši laski. Sam je pa ful zamudno vse skupi.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#71 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 09:51 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, je tudi 5 minut dovolj, ampak po eni uri pač lasje še bolj vsrkajo vse tiste vlažilne/hranilne snovi.


Ravno danes sem drugače prebrala na enem zdravstvenem forumu, kjer so dajal nasvete za najbolj učinkovito pranje las (mislim da v 10 korakih)...
pa so navedli, da predolgo ni potrebno puščat, ker lasje zdravilne zadeve, če jih dobijo iz balsamov in mask, posrkajo že v nekaj prvih sekundah. Tako da, če to ekstra na pakungi ne piše, ni potrebno podaljševat.

No, ampk itak, če ti opaziš, da so po daljšem tretmaju še lepši, zakaj ne.
  • 0

#72 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 10:07 PM

miss sixty-men se ne zdi zamudno,lej sj to nardiš k veš da se ti ne mudi pa je,a ne! pa itak lahko delaš vse ostalo in sploh ni zamudno pa odvečno.

aja pa še to.-men pa nikol ni dala frizerka kako masko gor!!!! cry.gif dilema,a teb jo da?sam balzam mi da!!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#73 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 10:18 PM

QUOTE(rea)


aja pa še to.-men pa nikol ni dala frizerka kako masko gor!!!! cry.gif dilema,a teb jo da?sam balzam mi da!!


Če jo hočeš, ji moraš rečt. Men jo da vedno, ker si svetlim lase oz belim...pa mam mal vneto lasišče od peroksida in una maska ful ublaži tisto gomazenje, pa tut lase imam lepe. Samo lase imam od frizerke itk vedn lepe, pa tut če ne bi dala nč gor...k znajo tk svetsko lase posušit, da so čist svileni....
  • 0

#74 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 10:31 PM

QUOTE(Estera)
QUOTE(rea)


aja pa še to.-men pa nikol ni dala frizerka kako masko gor!!!! cry.gif dilema,a teb jo da?sam balzam mi da!!


Če jo hočeš, ji moraš rečt. Men jo da vedno, ker si svetlim lase oz belim...pa mam mal vneto lasišče od peroksida in una maska ful ublaži tisto gomazenje, pa tut lase imam lepe. Samo lase imam od frizerke itk vedn lepe, pa tut če ne bi dala nč gor...k znajo tk svetsko lase posušit, da so čist svileni....

ja!!! biggrin.gif ne vem,kako jim to rata,a?sušijo tko,da si mislš kaka đungla bo s tebe ratala pol pa v zadnjih 5 mnutah uredijo laske pa res tok svetovni so k greš od frizerja.-....za popizdit!!! smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#75 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 10:40 PM

[quote=rea]ja!!! biggrin.gif ne vem,kako jim to rata,a?sušijo tko,da si mislš kaka đungla bo s tebe ratala

Ampak res biggrin.gif !!!!!
  • 0

#76 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 10:52 PM

[quote=Estera][quote=rea]ja!!! biggrin.gif ne vem,kako jim to rata,a?sušijo tko,da si mislš kaka đungla bo s tebe ratala

Ampak res biggrin.gif !!!!![/quote]
ja mene vedn full razkuštra da zgledam obupno pol pa si rečm vedn....ej u iziz,sj bo vse kul...pol pa res kr prčara vedn.....pol pa jz k sm doma,si predstavljam,da sm pr frizerju,pa zamižim,pa si mislm uuuaaaa kaj bom mela lepe lase zdj k si predstavljam,da sm pr frizerju,.....hahahha,kera bedna fora,sam kurc....res sm to parkrat neki sanjala biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#77 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 11:06 PM

QUOTE(rea)
ja mene vedn full razkuštra da zgledam obupno pol pa si rečm vedn....ej u iziz,sj bo vse kul...pol pa res kr prčara vedn.....pol pa jz k sm doma,si predstavljam,da sm pr frizerju,pa zamižim,pa si mislm uuuaaaa kaj bom mela lepe lase zdj k si predstavljam,da sm pr frizerju,.....hahahha,kera bedna fora,sam kurc....res sm to parkrat neki sanjala biggrin.gif


Pa veš kaj je tut hecn...k tk sediš noter pri frizerki..zgledaš, k daje tajfun čez tebe preletu, pol pa noter uleti kak stari dedo, ki bi rad samo tistih par lask od pleše dal počesat....in pol tko slišiš, če je to, kaka nova moda in gleda vate biggrin.gif Al pa tk, k vse hodmo k frizerju, da bi ble lepe pa to...pol pa not uleti kak dečko, ki ga po možnosti celo poznaš in bi rada zgledala kej lepša kot s sračjim gnezdom na glavi...ampk on te vidi lih uni par minut s tem gnezdom...ne pa polej k mam shiny shiny hair.... biggrin.gif Doživela že oboje. Ampk j... ga. Sej nisem edina.
  • 0

#78 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 11:14 PM

ja,no to se men ni zgodil biggrin.gif mam pa full rajš frizerke kot frizerje....mam kr tremo ..ma ne tremo sam en tak nelagodn filing,če me tip frizira, pa teb?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#79 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 11:39 PM

Ja, men je obratn, da mene frizerji ne marajo...k sem se s svojo temno rjavo čupo in idejo da bi bla blont, pojavla na vratih sicer znanega in dopuljenega frizerja (tipa)..me je zavrnil že kr na pragu. Zanimiv je, da me je frizerka, k sicer frizira skor same stare mame, pa prec vzela in opravla odlično. Tk da nimam z moškimi frizerji nbenih izkušenj, sam ne vem, če bi me motlo. Samo po sebi zarad spola ne...mislim, da bi mi blo kr vseen, sam zdj sem itk našla idealno frizerko.
  • 0

#80 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 December 2005 - 11:41 PM

QUOTE(Estera)
k sem se s svojo temno rjavo čupo in idejo da bi bla blont, pojavla na vratih sicer znanega in dopuljenega frizerja (tipa)..me je zavrnil že kr na pragu

Zakaj pa to? biggrin.gif A si lahko privošči izbiranje, kaj bo delal in kaj ne in s tem posledično tvega, da se bo zasral marsikomu?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users