Jump to content


Photo

Lavera


  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#61 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 December 2007 - 10:34 PM




Jaz dam na i.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#62 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 December 2007 - 10:52 PM

Neki te PlAvice so še mel včeraj v Merkatorju (Šiška jasno).
Ne vidim pa razloga zakaj bi blo sumljivo te reči držat pač v nehlajenem prostoru, sej tko imajo pa ja po vseh trgovinah (Milerji, DMji, Lush - izjema sveže maske k so v banjicah za sladoled, Loksitani, itd) konc koncev jih imamo tako shranjene tud doma.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#63 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 December 2007 - 12:39 AM

no, js sm se ravno nekaj dni nazaj jezila na to temo. pregledovala sm neke šminke, stojalo je blo divje osvetljeno, šminke so se pa kar topile. predvidevam, da taka stvar ni ravno dolgo uporabna
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#64 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 09 December 2007 - 12:55 AM

biggrin.gif (ok to sicer ni smešno, se pa vseeno hecno sliši)

Ja je ponekod tko, da sploh nimajo nekih normalnih pogojev za prodajo kozmetike. Sploh se pa pozimi še bolj zakuri, tu se bolj gleda na udobje zaposlenih, kot pa na izdelkom primerno temperaturo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#65 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2007 - 09:39 PM

Ker sem preko neta naročila Laverin deo, sem v paketu dobila tudi 2 testerja, kremi za obraz. Ena je bila navadna basis, druga pa korenčkova.

V opozorilo: če se boste flockale s to kremo (preko testerja ali kakorkoli drugače), ne it ven. Resno. Ne vem kakšen naj bi bil efekt, a jaz sem prepričljivo izledala, kot da bi imela zlatenico. Sprva sem mislila, da se bo farba itaq vpila v kožo. Pa ja de. Tako da sem kar letela nazaj kopalnico in sprala.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#66 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 December 2007 - 09:48 PM

Katero pa, prvo ali drugo? Korenčkovo najbrž.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#67 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2007 - 09:53 PM

Korenčkova ja

IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#68 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 December 2007 - 09:56 PM

Ja, za to sem že slišala ja da ima tak efekt biggrin.gif . Menda tudi Logonina korenčkova, isto. Ampak nisem ziher.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#69 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3526 posts
  • Gender:Male

Posted 14 December 2007 - 06:36 PM

No končno sem odkrila to trgovino v Mariboru ki prodaja Lavero in tudi Dr Haushko ter Logono (to sem edino vidla na hitro). Imenuje se Norma v jezdarski ulici in je blizu II. gimnazije. Prodajalna je dokaj dobro založena, predvsem s temi geli za tuširanje in kremami, imela pa je le 2 vrsti šamponov- pomarančo in jabolko. So pa prodajalke izredno prijazne in so mi po želji naročile izdelke, ki sem jih hotela in bodo v torek že na voljo. Cene so pa iste kot na spletni strani TM. Tako bom prihranila na poštnini thumbup.gif
  • 0

#70 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 December 2007 - 06:55 PM

A ma lavera tud kreme za obraz?
Kalček pa mislte uno trgovino na trubarjevi nasprot Salona?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#71 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 14 December 2007 - 07:17 PM

Oni Kalček na Trubarjevi je bol bogi. Tisti iz BTC-ja je bolj založen. Je v bližini glavnega vhoda (tistega, ki je nasproti hale A in gleda na drsališča). Seveda ne v City-ju, pač pa je stavba posebej. Poglej na mapi.
Imajo seveda tam za kakšen evro in pol dražje stvari

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#72 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 14 December 2007 - 08:00 PM

Pri nas v Čajarni (NM), kjer majo te izdelke, je pa vse kr dražje, za ene 2€ v povprečju. Tako, da se ti sicer bolj splača prek interneta naročit, če več stvari naročaš in si v bistvu še vedno v plusu. To me ful moti, ker cene nabijejo. huh.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#73 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 January 2008 - 04:54 PM



Jaz pa moram povedat, da sem kar malo razočarana nad Basis Sensitiv gelom za umivanje obraza. Najbrž zato, ker sem od njega pričakovala napačne stvari. Namreč, med drugim tudi to, da mi solidno spuca MU. Kar mi ga pa tudi slučajno ne. Najbrž zaradi njegove nežnosti. No, pa po umivanju mi tudi kožo rahlo zateguje. Porabila ga bom (zaradi njegovih dobrih sestavin), ampak kupila pa ga ne bom več.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#74 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 02 January 2008 - 09:19 PM

Zanima me je, če je že katera imela Body peeling iz kolekcije Body SPA - Luffa-Jojoba? Me mika da ga bi kupila, ampak bi vseeno rada slišala kakšno mnenje smile.gif

Sicer imam pa sama vazelin Lips repair + vitamini in ga moram res pohvaliti ker mi naredi zelo mehke ustnice. Zelo sem zadovoljna tudi z Body spa geli za prhanje, poleg tega da zelo dišijo mi tudi nič ne izsušijo kože kot večina drugih gelov.
  • 0
We must let go to live on.

#75 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13803 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2008 - 09:37 PM

Moja mami ima ta peeling, malo sem ga sprobala, se mi zdi primerno nežen, torej ni grob pa tudi kar nahrani kožo. Vonj ima prijeten.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#76 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 03 January 2008 - 03:56 PM

QUOTE(Frčica @ 2. 1. 2008 - 21:37) View Post

Moja mami ima ta peeling, malo sem ga sprobala, se mi zdi primerno nežen, torej ni grob pa tudi kar nahrani kožo. Vonj ima prijeten.


Aha, hvala wink.gif
  • 0
We must let go to live on.

#77 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 04 January 2008 - 03:32 PM

Jaz sem po novem ponosna lastnica Lavera plavica šampona! laugh.gif
  • 0

#78 cajana

cajana

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 05 January 2008 - 11:26 AM

QUOTE(eve @ 14. 12. 2007 - 20:00) View Post

Pri nas v Čajarni (NM), kjer majo te izdelke, je pa vse kr dražje, za ene 2€ v povprečju. Tako, da se ti sicer bolj splača prek interneta naročit, če več stvari naročaš in si v bistvu še vedno v plusu. To me ful moti, ker cene nabijejo. huh.gif


Zdravo,

se prvič oglašam na tem forumu, zašla pa sem nanj predvsem zaradi Lavere, ki jo, kot so sodelujoče že ugotovile, prodajamo tudi v naši trgovini v Novem mestu.
Da jo postavimo na police, sem se odločila, ker me včasih kar zmrazi, ko malo preberem deklaracije določenih proizvodov in vidim, kaki strupi so v njih. V imenu kapitala se še vedno tolerira marsikaj.
Lavera je ena svetlih izjem, ki poleg kvalitete in ozaveščenosti s svojimi izdelki ponuja tudi korektno ceno. V večini so pribitki na ceno v kozmetični industriji med najvišjimi na sploh, Lavera pa se tudi tu odločila za korektnost. In to je tudi eden od razlogov, zakaj jo tako redko srečate na prodajnih policah. Ker se je v primerjavi z drugo kozmetiko enostavno ne izplača imeti.
Cene kot jih ponuja spletna trgovina, ki jo omenjate, za nas enostavno niso rentabilne. Cene, ki jih imamo v trgovini so še malo pod ničlo kar se rezultata tiče in je to, da so ti izdelki na polici, res samo moja dobra volja to, da se trudimo biti človeku in naravi prijazna trgovina.
Pa še nekaj se je potrebno zavedati, da trgovec, ki prodaja samo preko interneta posluje z bistveno manjšimi stroški in tveganjem: od cene in opreme prostora, delovne sile - naročila se odpremijo v uri ali dveh, trgovina pa je odprta vsaj deset ur, ni kraj, ni potrebno imeti vsega na zalogi, ni vezana na lokalno okolje in podobno.
Je pa pri nakupu v trgovini kar nekaj prednosti, predvsem pri kozmetiki: lahko jo povohate, probate, preberete deklaracijo in se posvetujete s trgovko, ni potrebno računalniško znanje in oprema, preprostejša je navigacija med izdelki in še isti moment jo lahko odnesete domov. Kar se pozna na ceni. Od posameznika je odvisno, katere prednosti bodo prevladale.
Toliko. Sicer ne vem, če je napisano v skladu s pravili foruma, želela sem samo obrazložiti, da nismo "nabili" cene oz. da je to zelo daleč od resnice, sploh v našem primeru. Vsekakor bi se mi zdelo korektno, če bi gospodična svoje pomisleke o ceni izrazila že v trgovini in nam dala možnost, da ji obrazložimo od kod pri nas take cene.

Drugače pa sem sama najbolj navdušena nad oljem za telo oz. celotno linijo body spa izdelkov z vonjem mleka in medu, ker je enostavno že vonj tako prijeten, da me spravi v dobro voljo.
Naše stranke pa so najbolj navdušene nad kremo za roke in vsemi šamponi, gospe pa so pohvalile predvsem kremo za obraz iz linije vrtnic.

Srečno!
Jana





  • 0

#79 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 January 2008 - 12:39 PM

Ne, ne, mogoče sem malo preveč tako napisala, da je zvenelo ful grdo, kot da vas obtožujem, ker imate mal višje cene.
Jaz vem, da kot trgovina, ki se sicer na ukvarja izključno s to kozmetiko, ne more privoščiti enakih cen kot npr. spletna trgovina, kjer prodajaja Lavero. Hotela sem samo povedat, da se ti mogoče bolj splača kupiti preko spletne strani, če naročaš več izdelkov, ker je na koncu bolj ugodno.
Se pa strinjam, da je lažje priti v trgovino, kjer lahko stvari sprobaš, da že takoj vidiš, če ti stvar odgovarja (npr. vonj).
Sem pa zelo zadovoljna, da smo v Novem mestu končno dobili nekaj naravne kozmetike, ker je resnično vladala "suša".

Tale mleko & med sem pa imela ogledanega, ampak ga potem nisem vzela, zdaj mi je pa žal. Sigurno ga naslednjič vzamem. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#80 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 05 January 2008 - 12:59 PM

Danes sem dobila paketek od Lavere. woot.gif Naročila sem v četrtek zvečer, danes je tu. Super happy.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users