Jump to content


Photo

Najbolj nerodno vam je bilo...


  • Please log in to reply
308 replies to this topic

#61 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 14 March 2006 - 06:02 PM

Zelo nerodno mi je, ko s kom grem po mestu in mu nekaj vneto pripovedujem, z rokami kažem, vglavnem vneto govorim, nato se zavedam, da je kolega že na drugi strani ceste in da pravzaprav govorim sama sebi. evil.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#62 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 14 March 2006 - 07:29 PM

^^LOOOOL biggrin.gif
Zanč sm šla s fotrom v mesto in mu jst ful neki razlagam, čiiist zagreto in sploh nism opazila, da se je ustavu pr unih swatch urah ... jst pa kr naprej in je zgledal, da se pogovarjam sama s sabo ... folk me je pa čudn gledu oops.gif biggrin.gif biggrin.gif blink.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#63 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 March 2006 - 07:37 PM

Haha, pol mate podobne probleme k jst. Aja pa da si s prjatlco kje u mestu, pol pa je kr naenkrat ne vidš več pa pousod okrog gledaš, na koncu pa vidš da te gleda in je direkt pred tabo in se ti reži. ermm.gif
  • 0

#64 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 16 March 2006 - 06:44 PM

Joooj k se sam spomnem tega oops.gif ; no tko je blo: Takrat sm še u šolo hodila in sm se peljala domou z busom ki je biu nabito poun da se sploh vn ni vidlo, in tm na poljanski je ena postaja čist mau pred njo je pa semafor, jst bi mogla it na tej postaji dol, komi sm nekak pokukala čez okn kje smo in k sm vidla da smo že tam, bus se je pa ustavu, sm začela pritiskat na un gumb, ker se vrata niso odprla, sm se začela dret: "vrataaa, vrataaa!" No in pol mi en fant reče: Pa dej pomir se, na semaforju smo! oops.gif oops.gif zardela k paradajz oops.gif , pol k sm šla pa dol sm se pa smejala k neumna! smile.gif
  • 0
Posted Image

#65 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 16 March 2006 - 07:32 PM

biggrin.gif

Jaz pa sem mela včeraj svoj show.Šla sem ven in se primerno okajena in podmazana z alkoholom v enem nočnem lokalu, ki je mel take zelo nerodne, zavite stopnice (katere bi še trezen težko prehodil) spotaknem. Padem nazaj in se še par stopnic po zadnjici odpeljem navzdol. rolleyes.gif Za piko na i še prihiti par ljudi in me začne pobirat, ko sem zbirala zadnje ostanke svojega dostojanstva in se poskušala sama pobrat.
  • 0

#66 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 16 March 2006 - 07:38 PM

QUOTE(Blondi)
biggrin.gif

Jaz pa sem mela včeraj svoj show.Šla sem ven in se primerno okajena in podmazana z alkoholom v enem nočnem lokalu, ki je mel take zelo nerodne, zavite stopnice (katere bi še trezen težko prehodil) spotaknem. Padem nazaj in se še par stopnic po zadnjici odpeljem navzdol. rolleyes.gif Za piko na i še prihiti par ljudi in me začne pobirat, ko sem zbirala zadnje ostanke svojega dostojanstva in se poskušala sama pobrat.


Joooooj, a to si bila ti? A se me spomniš, da sem te pobirala? biggrin.gif biggrin.gif ...Če mi verjameš biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#67 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 16 March 2006 - 08:11 PM

QUOTE(cedevita)
QUOTE(Blondi)
biggrin.gif

Jaz pa sem mela včeraj svoj show.Šla sem ven in se primerno okajena in podmazana z alkoholom v enem nočnem lokalu, ki je mel take zelo nerodne, zavite stopnice (katere bi še trezen težko prehodil) spotaknem. Padem nazaj in se še par stopnic po zadnjici odpeljem navzdol. rolleyes.gif Za piko na i še prihiti par ljudi in me začne pobirat, ko sem zbirala zadnje ostanke svojega dostojanstva in se poskušala sama pobrat.


Joooooj, a to si bila ti? A se me spomniš, da sem te pobirala? biggrin.gif biggrin.gif ...Če mi verjameš biggrin.gif


:angryfire: heh, pa daj, sem zmolila zjutraj en očenaš, da se tega nihče ne spomni biggrin.gif
  • 0

#68 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 16 March 2006 - 08:20 PM

QUOTE(Blondi)
QUOTE(cedevita)
QUOTE(Blondi)
biggrin.gif  

Jaz pa sem mela včeraj svoj show.Šla sem ven in se primerno okajena in podmazana z alkoholom v enem nočnem lokalu, ki je mel take zelo nerodne, zavite stopnice (katere bi še trezen težko prehodil) spotaknem. Padem nazaj in se še par stopnic po zadnjici odpeljem navzdol.  :roll:  Za piko na i še prihiti par ljudi in me začne pobirat, ko sem zbirala zadnje ostanke svojega dostojanstva in se poskušala sama pobrat.


Joooooj, a to si bila ti? A se me spomniš, da sem te pobirala? biggrin.gif biggrin.gif ...Če mi verjameš biggrin.gif


:angryfire: heh, pa daj, sem zmolila zjutraj en očenaš, da se tega nihče ne spomni biggrin.gif


en očenaš bo absolutno premal
mislim da nimaš šanse da bi tole uni kr tko pozabl
polepšala si jim večer hehe
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#69 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 March 2006 - 08:33 AM

Podobna izkušnja kot jo je imela blondi, le da jaz nisem bila okajena, temveč le obuta v nove petke in kdor hodi (je hodil) na PGM ve, da so tla (in stopnice) tam bolj neravne. In tako enkrat hodimo po stopnicah in kar naenkrat sem se znašla na riti. Mimo pa ravno skupina fantov. Kak so se režali. Meni pa tak nerodno. oops.gif oops.gif
  • 0

#70 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 17 March 2006 - 05:32 PM

QUOTE(Kalypso)
Podobna izkušnja kot jo je imela blondi, le da jaz nisem bila okajena, temveč le obuta v nove petke in kdor hodi (je hodil) na PGM ve, da so tla (in stopnice) tam bolj neravne. In tako enkrat hodimo po stopnicah in kar naenkrat sem se znašla na riti. Mimo pa ravno skupina fantov. Kak so se režali. Meni pa tak nerodno. oops.gif oops.gif


Hehe..ja v takih situacijah je itak zmer pol nekdo prisoten, ki si ne želiš, da bi bil. biggrin.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#71 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 21 March 2006 - 08:38 PM

No danes je blo pa men spet enčink nerodno

pridem jaz iz šole in zazvoni telefon
mami pogleda na telefon in pogleda sam zadnje 3 številke in misli da me sošolka kliče ane, pa da men telefon pa jaz pogledam kdo kliče pa tut sam zadnje 3 cifre ( misla sm da me ena sošolka kliče ane) pa se tko lepo veselo javim : PRONTO
pol pa neki časa tišina in na drugi strni od mamice sodelovka če lahko dobi mamo na telefon oops.gif

mi mami povedla da se baje sodelovka pol tko smejala k ji povedla zgodbo jaz bi se pa v zemlo pogeznla če bi vidla osebn uno žensko
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#72 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 04 June 2006 - 04:35 PM

Zanič sem šla s sestro in bratom v en lokal. Pa pride moj fantek notri (takrat sva se ravno nekaj skregala in se sploh nisva gledala). Meni je ratalo tak nerodno(ker je bil tak lep, hehe), blo mi je tak vroče, da sem se za jakno začela grabiti, brat pa reče sestri: L., si jo ti že kdaj videla tako rdečo v faco? biggrin.gif
In potem še nekaj zezanja z bratove strani...Si lahko vsaj min pri miru? (ker sem bla tak živčna, da sem cel čas nekaj z nogo brsala laugh.gif )

Tak nerodno mi še nikoli ni bilo. Nisem ravno sramežljiva, z njim sem pa bila tako dolgo že, da se mi to sploh nebi smelo zgoditi...Kriza! biggrin.gif oops.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#73 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 04 June 2006 - 05:42 PM

QUOTE(TASH)
^^LOOOOL biggrin.gif
Zanč sm šla s fotrom v mesto in mu jst ful neki razlagam, čiiist zagreto in sploh nism opazila, da se je ustavu pr unih swatch urah ... jst pa kr naprej in je zgledal, da se pogovarjam sama s sabo ... folk me je pa čudn gledu oops.gif biggrin.gif biggrin.gif blink.gif biggrin.gif

Za take primere je najbolje, da imaš na ušesih stalno eno bluetooth slušalko, pa je ... biggrin.gif Pa bo folk mislil da po telefonu govoriš, sam ne smeš preveč po izložbah kazat ... twisted.gif
  • 0

#74 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2006 - 05:48 PM

hahahaha


joj punce ste me nasmejale...

čist do konca tongue.gif:P:P
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#75 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14829 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 June 2006 - 05:52 PM

QUOTE(Jenna)

Enkrat sem padla na prehodu na pešce, ker je bil na frišno poštrihan.
Uh...


a ne ga lomit biggrin.gif biggrin.gif (berem zadeve za nazaj, neverjetno:))

jst pa.. lih zanč sma šla z atijem v trgovino, pa se nama je mudilo, pa sma se zmenla da gre vsak na svoj konc pa se dobima pri mleku:)(oddelek z mlečnimi izdelki, kk naj rečem:) ) no, grem jst na zelenjavo, nabašem eno kilo paradajza, banane, solatko pa por(bajdvej, voziček je mel ati, jst pa čist nabasana šetam okol, pridem do mleka, atija nikjer. Okej, ga mal počakam, nič. Pol sm pa cel špar ene trikrat po dolgem in počez prelaufala, že čist živčna, folk me nekam čudno gledal, če bi mela denarnico pri seb bi plačala pa šla ven, tk pa brez. čist popenjena še enkrat šibam mimo onga mlečnega oddelka, ati pa tam čist vb izi jogurte v voziček nalaga, kot da ni blo nič. pa ziher se 15 minut nisma srečala. bejž nekam, zadnjič da sm šla tk z atijem v štacuno. Pa pol sm mogla še po neki it nazaj pa ga spet ni blo, je kr naprej šel. aadijo.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#76 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26432 posts

Posted 04 June 2006 - 06:28 PM

js pa zadnč tko čist mim grede k sm čakala v vrsti pri najboljšemu sosedu wink.gif neki potihem prepevam in gledam kr tja nekam v tri dni,pač sem se zagledala. Čist mim grede pa opazm d se mi en na veliko smeje ermm.gif ja in takrat se zavem d sm u trgovini v rsti in neumno buljim v kondome in prepevam nek znanec pa stoji mal za mano in se mi ne more nehat smejat oops.gif
  • 0

#77 zaja

zaja

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 30 June 2006 - 12:32 PM

hahhahah laugh.gif

Enkrat se je meni ena smešna zgodila. Sem delala v trgovini prek študenta. Pa pride ena stara mamka do police s kondomi, zraven so ble pa najlonke. Pa prime napačno škatlco, pa se zadere čez vse ljudi do prodajalke - a tele so pa xxl, a bojo prav? Hahahah
  • 0
NAJLEPŠI MAKE UP JE NASMEŠEK:-)

#78 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2006 - 01:46 PM

Moj foter pa glih zadnjič v trgovini pri hladilniku, kjer so meli not morskega psa (zmrzjenega itak biggrin.gif ) pred celo skupino folka izjavi 'boljše, da mi njega jemo, kot pa on nas.' Jaz sn se kr naredla, kot da ga ne poznam. biggrin.gif
  • 0

#79 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27078 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 June 2006 - 02:04 PM

Najbolj nerodno?
Ko sm se usula na Etni.
Po moje so se vsi mimoidoči smejali, ko so vidli eno pojavo kako teče po pesku (ki se je nenormalno udiral, da nisi mogu niti hodit), nato pa zleti 3 metra naprej s 2 saltami, ker pač noge niso več dohajale tempa teka.
Da ne govorim, kakšna sm bla potem rolleyes.gif
Usta polna peska, še za aparat se mi je use zataknlo, pesek v ušeh, laseh, nosu, gatah, majci .. povsod ..
Potem pa sm se za nameček mogla slečt do kanotjere, da vsaj nekoliko spucam pesek stran rolleyes.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#80 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 08 July 2006 - 09:53 PM

QUOTE(Coco*)
še za aparat se mi je use zataknlo


Too much info biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users