Jump to content


Photo

Bled obraz!


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#61 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 March 2006 - 10:25 PM

Eno mičken drugačno vprašanje:

kako posvetlit polt??? Mam že naravno zelo svetlo, me pa samo zanima, če je kaka finta, kako dobit res snežno belo? (npr. če si zagorel baje pomaga, da si telo podrgneš z limono, ker se ti barva "spere")
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#62 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 30 April 2006 - 11:39 AM

QUOTE(TASH)
Prosm pomagajte, jst sm tok bleda v obraz, dobesedno k jogurt, pa ne vem kaj nej nrdim, solarij pr men ne pride glih u poštev, poskusla sm tut že s kremo za samoporjavitev, pa mi vedno na rumen potegne, mela sm uno kremo od Nivee za obraz, če kdo ve kaj nej nardim al pa če kdo pozna kšno kremo po kateri ne bi bla rumena. :pale:

tash isti problem imam jaz cry.gif ...redko kdaj imam barvo na licih...zato pa to bledost prekrijem tako,da se namazem z kremo,potem pa si na lica nanesem tisti posebni puder(za licnice),jaz ga imam od NIVEA.Pa je v taki skatlici in kot "kamen-krema",tako da je zraven se blazinica da ti ni treba s prsti ven strgat.

Pravijo pa da je fajn,ce si bled,roznato sencilo-pa ne prevec,ampak to najbolje pase k bledi polti.Sem prebrala v eni reviji wink.gif
  • 0
I am falling between dreams and reality

#63 isabela

isabela

    sramežljivec

  • Člani
  • 95 posts
  • Location:Celje

Posted 01 May 2006 - 01:42 AM

no jst sm tud ful bleda v obraz in je to zlo hudo...kr v šol vsi mislijo da sm bolana, če ne pridm namazana s pudrom....še best prjatlca mi je rekla da sm brez pudra kot strašilo....groza...pa res a lahka kera natančno pove katere kreme kej obstatajo proti bledičnosti?? A l pa kakšn puder k je prav za bledičnost(če obstaja). Kaj pa je nasploh najbolje uporabljat???
  • 0

#64 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 May 2006 - 08:02 AM

Uporabljaj najsvetlejše pudre, ki jih dobiš. Trapasto je, da s pudrom dodajaš barvo obrazu (to ni letelo nate, ampak pišem na splošno, da ne bo zamere). Barvo na obraz se dodaja z blusherji ali s senčenjem z raznimi bronzerji.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#65 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 09:06 AM

Zdej ima Niveja neko novo kremo za porjavitev obraza, bom probala nekje izbrskat sestavine.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#66 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82847 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2006 - 02:22 PM

QUOTE(Verja)
Zdej ima Niveja neko novo kremo za porjavitev obraza, bom probala nekje izbrskat sestavine.

Hvala vnaprej,Verja! tongue.gif
  • 0

#67 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 03:29 PM

QUOTE(Jinadaze)
QUOTE(Verja)
Zdej ima Niveja neko novo kremo za porjavitev obraza, bom probala nekje izbrskat sestavine.

Hvala vnaprej,Verja! tongue.gif


V temi sestavine imaš oceno.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#68 isabela

isabela

    sramežljivec

  • Člani
  • 95 posts
  • Location:Celje

Posted 01 May 2006 - 03:52 PM

oki sonchika tenks...bom poslušala tvoj nasvet...morm it v drogerijo pa si mal pogledat te blusherje ...papa


isy
  • 0

#69 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 May 2006 - 05:52 PM

Pa vzami kakšnega nevpadljivega. Če se boš močno namazala s kakšnim temno rdečim, bo še huje. Naj ne bo vpadljivo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#70 isabela

isabela

    sramežljivec

  • Člani
  • 95 posts
  • Location:Celje

Posted 01 May 2006 - 08:35 PM

ok bom ....kr hočm čist mal poudarit.....tko hvala še enkrat...papa



isy
  • 0

#71 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 November 2006 - 07:31 PM

Jst sm se čist sprjaznla s tem, da sm bleda in mi je blo čist ok. Zdej se je pa spet začel, čist usi mi govorijo kok sem zelena, took me živcira, kr počla bi jih. Vsi mi to govorijo. ČIST VSI. Še celo učitlce v šoli. Mislm za popizdit. blink.gif verymad.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#72 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 November 2006 - 11:31 PM

QUOTE(crna @ 15. 3. 2006 - 22:25) View Post

Eno mičken drugačno vprašanje:
kako posvetlit polt??? Mam že naravno zelo svetlo, me pa samo zanima, če je kaka finta, kako dobit res snežno belo? (npr. če si zagorel baje pomaga, da si telo podrgneš z limono, ker se ti barva "spere")

nuxe ma kremo za svetlenje!Če te zanima,si poglej!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#73 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 29 November 2006 - 02:33 PM

bledolične srečnice sad.gif , ne pa jz k mam svetlo polt, pol sm pa rdeča u faco, mi je vlik lepš, če si bled wink.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#74 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 02 December 2006 - 12:35 AM

Problem nastane, če si že skoraj zelen/siv v obraz, drugače pa pomojem ni panike. Jst sm bla pred nekaj leti dalj časa res grozljivo bela v faco, ko truplo, ampak sm bla tud ful bolna takrat, tako da se ne čudim. Pol se je mal popravlo in folk ni več dajal tolk pripomb. Zdej pa imam tako lepo svetlo kožo, čisto nič sivo, in že kar dolgo nisem slišala nobene na ta račun (tak da to ni samo moje opažanje). Se je pa to izboljšalo, odkar nisem več vegetarijanka, tako da je pri meni blo zihr tudi s tem povezano. Tash, si mogoče vegi?

Drugače pa mi je moja svetla polt všeč tudi zato, ker ima izrazito hladen podton in naredi krasen kontrast z lasmi in očmi; oboje ima močan topel podton. Jaz bi bla sebi dolgočasna, če bi bla zagorela v faco, mi sploh ne paše.
  • 0

#75 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17014 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2006 - 09:58 AM


Jst sem tud zelo svetla zaradi rdečkastega pigmenta, pa še pegice imam, pa niti ni kakih pripomb iz strani okolice. Poleti me sicer kličejo jogurt, pa me sprašujejo, če delam reklamo za Ljubljanske Mlekarne biggrin.gif ... Pa se že nekako navadim. Sicer mi pa prijateljica kdaj v šali reče, da sm ful prozorna biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#76 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 02 December 2006 - 11:19 PM

QUOTE(TASH @ 28. 11. 2006 - 19:31) View Post

Jst sm se čist sprjaznla s tem, da sm bleda in mi je blo čist ok. Zdej se je pa spet začel, čist usi mi govorijo kok sem zelena, took me živcira, kr počla bi jih. Vsi mi to govorijo. ČIST VSI. Še celo učitlce v šoli. Mislm za popizdit. blink.gif verymad.gif


Ah, zabij jih nekaj v smislu, daso ble vcasih bledolicne samo vplivne mestne gospodicne;)
drugace sem pa tudi jaz precej bleda pa se niti ne sekiram. sprijaznit se moras smile.gif
  • 0

#77 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 December 2006 - 11:40 PM

črna-en recept za posvetlitev kože(ne drastično) je umivanje vsak dan z peteršiljevo vodo.En čas namakaš peteršilj v vodi,ni mus da je topla in potem s tem spiraš obraz dvakrat na dan-na koncu ne umiješ tega iz obraza ampak pustiš da se posuši.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#78 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 03 December 2006 - 08:16 AM

in je to kera že poskusla ? smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#79 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 03 December 2006 - 08:17 AM

jap,jaz biggrin.gif ,zato sem pa napisala-ful lepo kožico maš.Napeto,svetlečo in tak prenovljeno-bolj bledično.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#80 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 03 December 2006 - 10:23 AM

to pa bom poskusla enkrat, sam da dost peteršila dobim hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users