Jump to content


Photo

Miss slovenije


  • Please log in to reply
224 replies to this topic

Poll: bi se kdaj prijavili na lepotno tekmovanje? (70 member(s) have cast votes)

  1. ne (51 votes [72.86%])

    Percentage of vote: 72.86%

  2. da (15 votes [21.43%])

    Percentage of vote: 21.43%

  3. če bi bile res dobre nagrade (4 votes [5.71%])

    Percentage of vote: 5.71%

Vote Guests cannot vote

#61

  • Guests

Posted 26 June 2006 - 12:55 PM

Ja, me pa res zanima, pri katerem kirurgu je bila, ker tole ... ne stoji najbolje. biggrin.gif
  • 0

#62 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 26 June 2006 - 01:07 PM

prov butas je izpadel, da je ona zmagala! sam glejmo iz pozitivne strani: mogoč bo zdj nehala s svojim pojavljanjem na VSEH tekmovanjih in bomo mel mir pred njo!!!!!!!!!! twisted.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2006 - 01:10 PM

.
Ja. Zdaj, ko je ta misija izpolnjena, se bo pa začela pevska kariera. twisted.gif




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 26 June 2006 - 01:11 PM

O kriza... neeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

Kt je rekle Sanja Grohar: Po eni strani sem vesela, da ne bom imela tok obveznosti, ker se bom lahko bolje posvetila svoji pevski karieri!!!!!
- a ji ne bi najdel kakih obveznosti in nas s tem obvarovali petja?-
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#65 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 June 2006 - 01:20 PM

Kaka je. Pa ne more bit taka miss...
IPB Image

meni so vse tri čudne... ermm.gif
IPB Image
  • 0

#66 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 26 June 2006 - 01:28 PM

Meni je Katarina simpa. O Ines pa raje ne bi ....
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#67 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 June 2006 - 01:40 PM

OMG ... sej prva in druga spremljevalka sta pa tudi nikakvi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#68 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 26 June 2006 - 01:40 PM

una temna - 2. spremljevalka je tista vanja od nine osenar prjatlca ane? ona je baje ful vredu!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#69 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 June 2006 - 06:11 PM

QUOTE(ananas)
IPB Image


oooo kok ma grde jozlne!!!
UMETNO, UMETNO!


CCC

kje pa kle joškice vidš?kje razmak?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#70 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2006 - 06:14 PM

.
Tam se res ne vidi. Se pa vidi tu:
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#71 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 26 June 2006 - 06:20 PM

meni so vse 3 grozne, Iris mi j kot tranvestit, Katarina isto nekam na muško liči, Vanja pa je kot Marijica na prvi sliki
  • 0

#72 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 26 June 2006 - 06:35 PM

in pol se slovenci čudimo zakaj ne pridemo v polfinale na Miss sveta!! smile.gif smile.gif A ni očitno?!? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Vedno je bolje obžalovati nekaj, kar smo storili, kot pa nekaj česar nismo!

#73 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 June 2006 - 06:50 PM

Em..ok, bom še jaz malo pokomentirala biggrin.gif .

Iris...Joške se na km vidi, da ma umetne, v faco je naravnost ogabna, res kot en transvestit, ne vem...ne sede mi. Prav tako se mi zdi, da je miss slovenije postala po nekih vezah (mogoče zato, ker je bolj izkušena manekenka?).

Katarina...preveč ovalen, spotegnjen obraz, prevelika usta, kar na tak obraz še manj paše. Bruh.

Vanja...na prvi sliki mi je še kar vredu...mogoče zato, ker je od daleč slikano biggrin.gif . Tista ki pa je bolj od blizu...pa adijo. Zgleda kot vampir, ker ma veke preveč povešene in oči ma nekam stišnjene biggrin.gif .

Najbolj bruh pa je to, da se ne zavedajo, da je manj več. In naravna lepota je v svetu še vedno bolj zaželena. Pri teh pa ne veš ali so maškare, transvestiti, klovnese, ali plesalke v nočnem klubu.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#74 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 26 June 2006 - 07:08 PM

Men je Vanja ful luštna, Iris je pa katastrofa...Vsako leto je slabše...
  • 0
IPB Image

#75 *sarca*

*sarca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1149 posts

Posted 26 June 2006 - 07:13 PM

aa kok ma iris čudn fris ej...jst nje nikol nebi dala da zmaga...spet bomo na miss sveta porazni....
  • 0
Nasmeh prinaša veliko pozitivne energije - ne hranite ga v dnu duše - nosite ga na obrazu.

#76 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2006 - 07:32 PM

jp *sarca* to maš pa čis prow...men ste spremljevalke bl šikane...Iris je pa ŽIVI PORAZ
  • 0

#77 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2006 - 08:37 PM

.
Spremljevalki nista nič boljši. Vanja je v faco postarana za ene 10 let, halo, pri 22ih ali koliko jih šteje vsa zgubana v fris (oči, čelo). Nos in usta čisto skupaj, še rit ima na nosu, bljak. In omfg, kako ima ostudno trepalnice namazane..... če nima naravno dolgih in volumnastih, nima. In pol ji napackajo toliko maskare, da ima na koncu 5 debelih trepalnic.
IPB Image


Katarina je pa kot prašiček, pa nekam kratek vrat ima in povzdignjena ramena. Nein, danke. Pa jošk nima.

Ne vem no. Če si lep, si lep. Če se pa trudiš na vse pretege biti lep, pa kaj hitro komično izpadeš.






.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#78 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 26 June 2006 - 08:40 PM

LOL Jenna kaj bi mi brez tebe biggrin.gif
  • 0

#79 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2006 - 08:42 PM

.
Haha, me veseli, če sem nepogrešljiva. twisted.gif
Jaz bi prav rada vidla enkrat za spremembo kakšno greha vredno babo na "lepotnih" tekmovanjih (katera bo malo zamajala moje narekovaje). Ampak tega se najbrž svoj živi dan ne bom fčakala. biggrin.gif




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#80 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 26 June 2006 - 08:46 PM

ja se strinjam in kot je celo moj oče rekel ob pogledu na zmagovalko: no zdaj bo pa celo življenje misla da je lepa biggrin.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users