Jump to content


Photo

Študentska prehrana v mariboru


  • Please log in to reply
133 replies to this topic

#61 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16273 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 October 2008 - 08:25 PM

V Trustu jedla solato sedmi element. Odlična, samo za drugič jo morm naročiti brez gob in preliva.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#62 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 November 2008 - 03:31 PM

Zadnjič smo jedli na našem faksu, v Desetki... živ obup. Prvo kot prvo, na jedilniku piše in sam natakar je rekel, da si lahko vzamemo juho. Ko smo si jo hoteli vzeti sta bila oba lonca z juho prazna. Novo juho so prinesli šele, ko smo dobili glavno jed. No glavna jed je bila še obupna. Iz mojih piščančjih medaljonov in pomfrija se je cedilo od mastnega. Podobno iz sošolkinih lignjev. Druga sošolka, ki si je naročila zrezek v smetanovi omaki (ali neki podobni omaki) je dobila polno omake v kateri je bil miniaturen košček mesa, ki si res ne zasluži imena zrezek. Da ne omenjam, da je bila zelena solata v solatnem baru videt kot da jo že več dni niso zamenjali - imela je mehke, ponekod že rjavkaste robove. Verjetno ne rabim omenjat, da smo odšle lačne. Desetka pa nas več ne vidi.
  • 0

#63 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 November 2008 - 04:41 PM

Desetka ima izrazito dobre in izrazito slabe dneve. Jaz sem tam jedla 4x in imam precej različne izkušnje.

Dvakrat je bilo super - polni lonci juhe, nabito poln solatni bar in vse čist frišno, ekspresna postrežba, okusne in čisto nič mastne jedi, uglavnem res brez pripomb.
Dvakrat pa je bilo strahotno - ni bilo juhe, solatni bar je bil takorekoč prazen, glavna jed pa milo rečeno nagnusna. Jaz grem tja takrat, ko imam cel dan fax, pa vmes kakšno fraj uro in nimam časa it kam daleč jest.

Nazadnje sem jedla tam lignje in niso bili nič mastni, meni so bili zelo všeč. Je pa dobila ta isti dan sošolka na krožnik še napol zmrznjen pomfri, pa tudi velikost porcij izredno variira.

Aja, razočarana sem nad La Storio in to ful. Se mi je zluštalo pice in gremo tja, pa bi bilo bolš, če ne bi šli. Pica je mala, sicer jaz se je dobro najem, a za kakšnega sestradanega - po možnosti tipa - je to kvečjemu predjed, od prijateljice fant je šel takoj za tem še na kebap. Testo je tak tanko, da sploh ne moreš normalno rezat in ti vse sproti razpada, tudi obložena ni nevem kak. Prijateljica je jedla zelenjavne kanelone in so bili za kozlat, notri ni bilo NIČ file, dobesedno je dobila zvito palačinko, polnjeno z dvema rezinama korenčka in eno glavo brokolija, pa vse ful suho in brez okusa. Za prilogo je bilo 10 pomfrijev. Ne grem več tja, pa še totalno antipatičen ambient se mi zdi. Ne bi več kupla bona, četudi bi bil 10 centov.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#64 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18044 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 13 November 2008 - 06:03 PM

V Lastorii imajo dobre testenine, ostalo pa je bolj tako. Pač na hitro narejeno, ker je res velika gužva.
Pice so meni najboljše v Galei!
  • 0

#65 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 November 2008 - 08:25 PM

Mah, meni so se v desetki zdaj ful zamerli. Bivša akademija je imela tudi slabe dni, ampak tako slabih kot je bil ta v Desetki nikoli.

Galea ima solidne pice, definitivno pa ne najboljših. Meni osebno ima najboljše pice Vivaldi. Imaš veliko izbiro pic (kakšna je izbira za vegije nimam pojma), so solidno velike, fino obložene (jaz nikoli ne pojem cele pice, pa če sem še tako lačna). Postrežba je hitra, so ful prijazni. Jaz sem enkrat ves ledeni čaj polila, pa mi natakarica je prinesla novega, politega pa ni računala. Ambient je prijeten, edino lokacija je malo odročna, na Taboru. Ampak če imaš avto res ni problem, ker imaš kje za parkirat. Imajo pa tudi dostavo in dobiš pico v nekje pol ure, maksimalno mislim, da sem čakala 50 min.

Smo pa zadnjič bili v piceriji Verdi in morm rečt, da pica je bila sicer dobra. Solidno obložena, solidno velika, ni pa bila nek presežek. Ambient mi ravno ni preveč všeč. Klopi so rahlo neudobne, nog pa tudi nimaš kam dat pod mizo. Postrežba je bila hitra.
  • 0

#66 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 November 2008 - 09:13 PM

Je res, da so v Trustu ful dobre pice?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#67 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18044 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 13 November 2008 - 10:02 PM

Ja v Trustu majo res fuuuul dobre pice. Pa fuuul velike. Pa tud ostale jedi so men dobre... Samo je vedno gužva...
Drugače pa majo tud v Samsari ful dobre pice... Jaz vedno jem eno ko ma bučke pa koruzo gor in je noro dobra. Samo je pa bon kr drag...

Aja pa v Trustu se že kar dolgo ne pleše.. tak da so verjetno že spucali od takrat smile.gif
  • 0

#68 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 November 2008 - 10:12 PM

Grem v Trusta naslednji teden zagotovo sprobat pico. Zadnjič sem bila tam na pijači in je lepo urejeno, pa sanitarije so šokantno lepe in zglancane - malokje imajo tako.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#69 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 November 2008 - 10:23 PM

QUOTE(Barbarina @ 13. 11. 2008 - 22:02) View Post

Aja pa v Trustu se že kar dolgo ne pleše.. tak da so verjetno že spucali od takrat smile.gif


Aja?! Mah, sem zgleda za cajtom. A se ne žura več tam?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#70 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 November 2008 - 11:04 PM

Samo pije. sleep.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#71 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 November 2008 - 11:09 PM



Torej ni več študentskih žurov?

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#72 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2008 - 03:12 PM

Kokr jaz vem, je Trust zdej mal drugačen notr, kot pa je bil pred leti in se spodaj bolj ko ne prehranjuje, zgoraj v kavarni pa pač bolj pije. Mogoče se motim, se mi pa zdi, da zdej nekih prav razštelanih čag s plesanjem po mizah ni več. Pa ful imajo visoke mize, poleg katerih sediš na onih visokih barskih stolih, tak da res ne vem, kdo bi lahko plesal na tistem. laugh.gif Jaz sem bila danes in se mi zdi urejeno, pa postrežba je izredno hitra in dobro imajo. Bom zihr še šla tja jest, žuram ga pa jaz drugje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#73 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 November 2008 - 04:00 PM

QUOTE(DiLeMa @ 13. 11. 2008 - 21:13) View Post

Je res, da so v Trustu ful dobre pice?
Meni so dobre. Sicer je testo včasih tako tanko, da lahko vidiš skozi, ampak ok, so zato toliko večje. Jaz tam navadno jem pico.

QUOTE(DiLeMa @ 13. 11. 2008 - 22:12) View Post

Grem v Trusta naslednji teden zagotovo sprobat pico. Zadnjič sem bila tam na pijači in je lepo urejeno, pa sanitarije so šokantno lepe in zglancane - malokje imajo tako.
Kavarna in restavracija nimata enakih sanitarij. Tiste v restavraciji (bivšem klubu) so v veliko slabšem stanju kot one zgoraj v kavarni.


Sicer pa je Trust odkar so se s katano lotili tistega tipa ne obratuje več kot klub, temveč samo še kot restavracija. Ja tiste visoke mize so v času, ko se je v Trustu žuralo bile brez stolov. Plesalo se je navadno na tistih fiksnih mizah v kotih, ob stenah.
  • 0

#74 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 November 2008 - 12:05 AM

Kalypso, glede sanitarij sem govorila o tistih, ki so zgoraj v kavarni. V tistih spodnjih v restavraciji nisem bila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#75 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 November 2008 - 01:55 AM



Kalypso, tnx za info! Res nisem na tekočem, he he. Pa ja, jaz sem valda mislila tiste lesene mize ... sem mislila, da je logično. ;-)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#76 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18044 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 November 2008 - 12:44 PM

Ja študentskih čag v Trustu ni več. Žal... V bistvu sploh ne vem kje so še... glede na to da bojo počasi vse zaprli od KMŠja do ŠTUKa... žalost je ta naš MB smile.gif
  • 0

#77 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 November 2008 - 04:45 PM

No, meni iskreno rečeno za Trusta ni ravno žal, da so ga zaprli. Skoraj vedno je bila takšna gneča noter, da ni bilo šans, da bi plesal, da ne omenjam njihovih varnostnikov, ki so radi šlatali, pa še kaj bi se našlo...
Sicer pa se strinjam, da je naš Maribor res bolj žalosten kar se tiče študentskih zabav... Samsara? No, čeprav kljub zaprtju se še vedno najdejo kraji, kjer se da dobro zabavat.

  • 0

#78 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 November 2008 - 06:10 PM


Ko sem jaz študirala v Mb, sta itak bila na razpolago samo Štuk in Trust. In ker se mi ob Štuku obrača, mi je ostal samo Trust. Gužva je res znala biti. S šlatanjem s strani varnostnikov (enega sem celo poznala) nisem mela nikoli izkušenj, ampak to je bilo takrat, kako je zdaj, ne vem. Ni pa se mi zdelo fer takrat, ko je bila vstopnina in je punce nismo rabile plačat, fantje pa.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#79 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 November 2008 - 09:19 PM

Meni je pa Štuk super, rada grem tja. Samo skos je gužva ubitačna, pa varnostniki so tečni, ampak vzamem v zakup.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#80 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 November 2008 - 09:40 PM



Ja saj ... za vsakega nekaj, a ne. ;-)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users