Jump to content


Photo

Kruh


  • Please log in to reply
499 replies to this topic

#61 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27077 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 May 2011 - 06:47 PM

Meni so se pekovski izdelki malo zamerili - vedno, ko grem v BG, dobesedno živim od tega, ker je tako poceni, žužu se mi je kar malo zagabil, pa sem ga oboževala laugh.gif , itd. Pa en teden pred odhodom dol sem čisto vsak dan, brez izjeme, zajtrkovala in kosila višnjev zavitek iz pekarne, zdaj ga videt ne morem. Hb je mama nardeila tisti njen, ki nima nobene podobnosti s tistim iz pekarne. laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#62 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82881 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 May 2011 - 06:49 PM


QUOTE(_Planet_ @ 2. 5. 2011 - 19:31) View Post

+1


Ni mi živeti brez kruha. -)

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#63 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 May 2011 - 06:50 PM

Hvala za info, jutri grem tja po svežo fokačo. woot.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#64 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 May 2011 - 06:51 PM

Jaz tudi, prav me zanima kakšne so v primerjavi s tistimi v TS!
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#65 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2011 - 07:44 PM

QUOTE(Kinky @ 2. 5. 2011 - 19:50) View Post

Hvala za info, jutri grem tja po svežo fokačo. woot.gif


In potem ha ha ... kupujem v Kruharni in me nekdo potreplja po rami... laugh.gif thumbup.gif love.gif


Je bila dobra? Jaz sem narocila gorcicno strucko, bageto in foccacio. Gorcicna strucka mi je zakon (obozujem gorcico), res okus po gorcici (v kruhu je videti gorcicna semena), bagete se nisem poskusila, foccacia pa ... sem sele potem opazila, da mi je dala en drug kruh v vrecko, nekaj podobnega ciabatti. Ni slabo, ampak sem hotela foccacio! I'll be back! : )

QUOTE(Coco* @ 2. 5. 2011 - 19:47) View Post

žužu


Kaj je to? : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#66 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27077 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 May 2011 - 07:50 PM

IPB Image

IPB Image
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#67 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2011 - 08:15 PM

A! Nisem vedela, da imajo te blazinice svoje ime.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#68 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 May 2011 - 08:34 PM

QUOTE(_Planet_ @ 3. 5. 2011 - 20:44) View Post


Je bila dobra?


smile.gif Ja, je bila dobra, ampak . . . samo to, nisem padla po tleh od navdušenja. Se bom tudi sama zagotovo vračala tja, naslednja zadeva na moji listi je ta gorčična stvar. Komaj čakam, hvala za namig, in fajn te je bilo spet videt. happy.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#69 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2011 - 01:25 AM

QUOTE(Kinky @ 3. 5. 2011 - 21:34) View Post

smile.gif Ja, je bila dobra, ampak . . . samo to, nisem padla po tleh od navdušenja.


Sem tudi jaz pricakovala kancek vec, ja. ;) Foccacio si je v bistvu zazelela mami in potem razocarano ugotovila, da je ni v vrecki. Sem rekla, pojdiva ponjo, pa ni hotela, je rekla samo - ono punco vprasaj, ce ji je bila vsec. smile.gif


QUOTE(Kinky @ 3. 5. 2011 - 21:34) View Post

in fajn te je bilo spet videt. happy.gif


Enako! wink.gif Nama gre bolje od rok, ce se nic ne dogovarjava vnaprej. biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#70 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 04 May 2011 - 11:26 AM

Jaz imam tudi kar rada kruh. Posebno dobrega. tongue.gif
No, velikokrat ga pečemo doma (bolj pogosto jeseni, pozimi, drugače na kakšne bolj deževne, hladne dni) in ta mi je najboljši. Pečemo polčrnega, z dodatki (razna semena, kdaj tudi malo orehov ipd.). Tudi kupujemo samo črnega in to že kar ene 15 let, če ne več (vse odkar je oči zbolel za sladkorno).
Zelo všeč mi je tudi kisel kruh (s kakšnim namazom še najbolj tongue.gif ). smile.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#71 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2011 - 12:55 PM

Bom tukaj napisala, ker mi ne paše ravno pod oceno:
V Kruharni sem sprobala do sedaj gorčično štručko in cimetov polž.
Štručka mi je bila dobra, ima fajn hrustljavo skorjo(ne maram tistih, ki so čigumijaste), ravno prav okusa po zenfu.
Polž mi je bil odličen! res, da jih še nikoli nisem jedla(meni in sestri so se popolnoma ponesrečili biggrin.gif ) in jih tako ne znam primerjati ampak vseeno. dobro, mehko testo, za moj okus ne presladko s fajn aromo po cimetu.
Cene so res nekoliko višje, ampak zaenkrat je tudi kvaliteta dosti oblše kot drugod.
Obetavna mi zgleda žemlja, se mi zdi da bi znala biti takšna kot so bile včasih. Tudi na splošno imajo dosti mikavnih zadev.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#72 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 May 2011 - 01:06 PM

Jaz sem danes poskusila gorčično štručko - ZELO DOBRA, čaka me pa še špinačna. Cene so res malo višje, ampak ok, jim oprostimo. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#73 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2011 - 06:18 PM

thumbup.gif

Kinky, danes me je skoraj spet zaneslo tja, ma sem bila za odtenek predalec in na tesnem s casom. V ponedeljek. cool.gif
Tudi jaz sem si zadnjic ogledovala spinacno strucko in cimetovega polza, zna biti, da naslednjic vzamem nekaj od tega. Mami pa je pohvalila rzen kruh (ceprav pogresa kumino).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#74 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2011 - 08:11 PM

S Heveo sva danes zvečer tudi zavile tja. Vzela sem gorčično štručko, sem jo nameravala pozajtrkovat, a je že polovica manjka. Bila bi mi boljša z bolj izrazitim okusom po gorčici. Lahko pa rečem, hvala za idejo. Sedaj morem samo še semena nekje poiskat in se je lotim doma. smile.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#75 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2011 - 08:27 PM

;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#76 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 May 2011 - 08:34 PM

Kake pa so cene? Ena foccacia, npr? Jaz sem danes hodila tam okoli ma nisem šla noter ker sem bila z Aylo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#77 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13786 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2011 - 08:43 PM

stane, če s ene motim, 1,09 evra
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#78 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 May 2011 - 08:43 PM

Samo? U, pol pa je ugodno. V Trstu je občutno dražja.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#79 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 06 May 2011 - 09:21 AM

Še mene ste narajcale s to Kruharno zdaj, pa niti nisem nek fan kruha.
  • 0

#80 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26065 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2011 - 01:55 PM

Joico sindrom se siri. : ))
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users