Jump to content


Photo

Mnenja o trgovini H&M v Lj?


  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#61 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 August 2005 - 12:52 PM

QUOTE(wilma)
QUOTE(mishka)
Jaz sem pa dobila bon za 7000 sit pa ga nikakor ne morm porabit smile.gif
Nakupi spodnje perilo. ;)


Ja sej to je edino kar sem do zdej kupila biggrin.gif pa pižamco. Še najboljše, itaq sem pa nora na spodnje perilo.
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#62 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 August 2005 - 01:32 PM

Tudi divided kolekcija bo slej kot prej prisla v Ljubljano in sicer v novo trgovino, ki bo v centru.
Manjše stvari se da dobit med tednom dopoldan, pa med vikendi zgodaj dopoldan, do popoldneva folk ze vecino razgrabi.
Mojmu fantu so tudi zelo vsec majcke iz otroskega oddelka, ki so ful poceni in kvalitetne. Pa tudi jaz sem na otroskem ze nasla kar nekaj stvari zase, od kaksnih boksarc (ki se mi zdijo kvalitetnejse, kot na oddelku za odrasle, pa se cenejse so), raznih majck,...
  • 0

#63 BLONDY

BLONDY

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 18 August 2005 - 09:50 AM

Moje mnenje je precej podobno vecini...videla sem trgovino H&M v New Yorku, veckrat sem se vrnila nazaj, ker je bila res dobra in to v NY, kjer je konkurenca zelo huuuda...trgovina je v 5 nadstropjih, eno nadstropje je samo z modnimi dodatki, zgubis se, sploh ne ves, kaj bi najprej pogledal, tudi oblacila so bila dobra in odbita, tu pri nas pa je vse bolj konzervativno, preprosto in meni brezvezno, tip22 pa sem starejsa od 24 in nisem barbika, ampak sem vseeno rada oblecena lepo, a tudi hudo...pri nas sem si do danes kupila le en komplet spodnjega perila, 2 pižami, eno torbico...zgleda, da bom mogla it na otroski oddelek mal pogledat wink.gif

Pa se ena dogodivscina: s prijateljico sva vstopili v H&M v NY, v spodnjem nadstropju sva vidli ful hudo jopico, viselo jih je zihr ene 15-20 kom, sli sva najprej gor na modne dodatke, da bova jopico probali nazaj grede, ko sva prisli cez cca 20 min nazaj, ni bilo niti ene jopice vec...pa ne mislt, da so jih kam pospravli, sva vprasali, ker se je nama tud zdelo cudno, pokuple so jih vse...v 20 min blink.gif
  • 0

#64 ewwwa

ewwwa

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 08 September 2005 - 02:34 PM

ja se sploh ne čudim saj sem delala v h&m prek študenta pa neverjetn da folk clo kupuje tolk tm (v lj je res porazna štacuna-razen sp.perila in otroških cunc)...ženski odelk je pa itak za po 26 letu al neki tazga. uglavnm vem da sred poletja smo mel take kopalke da jih neb dala nase pa če bi mi jih zaston dal in ženske so na dan razprodaj (optimistke ker tm je blo že 1mesc znižan tist kar so mislil znižat) še predn se je ograja dvignla lezle vzpodi...mislm noro...tut prej k v 20min je kšna stvar šla ja ja... tongue.gif
  • 0

#65 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 September 2005 - 04:31 PM

Ewwwa, a te lahko prosim, da pišeš malo bolj slovnično pravilno, ker porabim pol ure, da sploh preberem kakšen tvoj post. Pa brez zamere.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#66 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 September 2005 - 05:28 PM

QUOTE(sonchika)
Ewwwa, a te lahko prosim, da pišeš malo bolj slovnično pravilno, ker porabim pol ure, da sploh preberem kakšen tvoj post. Pa brez zamere.

hehe, ccc sonchika laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#67 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29016 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 September 2005 - 05:39 PM

meni enostavno ni jasno, zakaj bi bla ta štacuna oziroma stvari, ki jih tam prodajajo, za ženske po 26-etem .... mislm, halo?! kaj a do 26 je pa new yorker, če si hočeš kupovat poceni oblačila al kaj? mislm, men to sploh ni jasno. ene stvari tam so mi pač všeč in si jih kupim (dost dobre izkušnje mam recimo s hlačami, ostalo mi itak ni preveč všeč), čeprav še nisem 'čez 26'. pa kdo si je to sploh zmislu?! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif jasno je, da se stvari, ki so tako poceni, dobesedno razgrabijo .... pač enim je všeč nekaj, drugim kaj drugega. kolko folka se oblači v orsayu in new yorkerju, ko jaz nikol več noter ne stopim, ker mi je porazna štacuna ... pa kaj, važno, da je onim, ki tam kupujejo, všeč.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#68 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 08 September 2005 - 06:57 PM

strinjam se s špelo, ker tudi sama ne razumem, zakaj naj bi bla to neka trgovina za stare babe.
itak da mi niso vse stvari všeč. sem pa tja pa vseeno kaj najdem.
ina za razloko od kakega newyorkerja in orsaya nimam že v trgovini filinga da stvar razpada.
pač je kar je, in tistemu, ki ni všeč...naj kupuje tam kjer mu se bolj dopade, a?
  • 0

#69 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 08 September 2005 - 07:39 PM

se strinjam s spelo...ney yorker..hallo....tistih cunj ne dam na sebe...sj se najde kj, kar pac ne izstopa tolk..sam no..tk k alya pa res nocm bit oblecena..v h&m-u mors pa naletet na dobre stvari...pa casa mors met ene 4 ure smile.gif je pa itak bolsi v gradcu pa v mb-ju tud...
  • 0
it's not pms, it's you..

#70 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 September 2005 - 08:15 PM

V New Yorker zavijem samo, kot sem v Avstriji (tam imajo dostikrat kakšne ful opasne in kvalitetne hlače in oblekce - ampak moraš ful brskat). Kar se HM v Ljubljani tiče - včasih vidim kar nekaj všečnih stvari, včasih je izbira porazna (kupila še nisem tam nič). Bolj mi je všeč HM v Mariboru (tam sem pa kupila kar nekaj fletnih zadev).
Orsaya pa videt ne morem. Kot ena pisana ciganija mi deluje.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#71 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3516 posts
  • Gender:Male

Posted 08 September 2005 - 09:35 PM

H&M mi je bil všeč, ko še ga ni bilo v sloveniji...takrat sem pač hodla v Graz po njih. Zdaj pa enostavno ne najdem nič pametnega...pa še ena stvar je. Pridem na fax pa pol predavalnice žensk enko oblečenih...ok malo pretiravam, ampak zaradi nizkih cen in velike količine se najde par takih oblačil, ki jih veliko punc nosi...zdaj to poletje so si kupile tiste tri četrt črtasta krila raznih barv za tam neki 3000 sit. Al pa za pozimi jih ima njmanj 15 iste plašče gor...Halooo laugh.gif Zaenkrat sem ukinla nakupovanje v H&M-u razen seveda spodnjega perila in pižamic wink.gif
  • 0

#72 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 08 September 2005 - 10:54 PM

jst sm si pa kupila eno prov fletno torbo za v solo-sm rabla eno tok velko d gre loh akta notr. biggrin.gif
  • 0

#73 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 September 2005 - 06:46 AM

QUOTE(Ka)
strinjam se s špelo, ker tudi sama ne razumem, zakaj naj bi bla to neka trgovina za stare babe.
itak da mi niso vse stvari všeč. sem pa tja pa vseeno kaj najdem.
ina za razloko od kakega newyorkerja in orsaya nimam že v trgovini filinga da stvar razpada.
pač je kar je, in tistemu, ki ni všeč...naj kupuje tam kjer mu se bolj dopade, a?

Maš prav. Orsay je ena velika žalost in pri H&M-u dobiš vsaj bojl kvalitetne stvari.
Je pa res, da mi zadnje čase ni nič všeč (no, ene kavbojke so mi bile mega, ampak ena številka premala, naslednja pa prevelika). Smrk.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#74 ewwwa

ewwwa

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 09 September 2005 - 09:00 AM

am no jst pomoje mal drugač gledam na h&m ker sm delala tm in verjemte tut ve neb več stopile notr...sm tm preživela dost časa in cune tm nič manj ne razpadajo kokr v orsayu al pa kje drgje-sploh pa k jih proba tolikšna količina ljudi, kolk strganih, prašnih in umazanih majc sm vsak dan pobirala... res je-mogoče kšno stvar dobijo fajn-po pa vidš to stvar na vsaki drugi in ti itak pol ni več všeč. Da ne bo pomote govorim za štacuno v lj. in nisem si zmislila tega po 26.-tko je blo rečen, v mb majo pa še kolekcijo za mlade... ja tista krila so bla za 2000 in so šla v par min kokr jih je pršlo(robo dobijo vsak dan). spodnje perilo pa otroški oddelek je pa fajn pr njih sam pazite luknje,ki osatnejo od varoval wink.gif
Brez zamere sam take so moje izkušnje
  • 0

#75 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 09 September 2005 - 09:04 AM

ljubljanski h&m je čisto sr****. pa se že ful časa oblačim v h&m in sem ga obredla že po celi evropi. ampak v ljubljani ne najdem nič. vse skupaj deluje ceneno, nametano, da o publiki ne govorim. v avstriji obleka, ki je v ljubljani ne bi niti pogledala (zmečkano, cotasto in podobno) izgleda zanimivo (kvaliteta je ista, ampak predstavitev je bistveno boljša)!
kar pa se tiče, da ima(mo) vsi enako obleke iz h&m: tako pač je. ampak tudi najbolj osnovno obleko lahko zanimivo kombiniraš z ostalimi dodatki in izgledaš individualno in posebno!
  • 0

#76 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 September 2005 - 09:07 AM

Samo, to kar praviš Supergirl, je res. V tujini sem, kadarkoli sem stopila v katerikoli H&M, vedno kaj kupila zase. Pri nas se pa skoraj vedno zgodi, da grem ven praznih rok (ali pa s kakšnimi nogavicami).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#77 ewwwa

ewwwa

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 09 September 2005 - 09:20 AM

no to bi rada povedala ja-v lj je vse nametan-enkt so dal skupi rožast pa črtast pa pisan...ojej ne res k sm jst gledala tiste cote vsak dan ermm.gif sej sm tut prej šla tja pa sm si isto kupla sam kšne štunfe... jst ne maram tiste rjave pa vijolčne in kaki barve k jo je tm tolk....doma mam 2hlače in 5 majc iz h&m k jih nebom nkol oblekla k so mi obupne (what was I thinking...), kupla sm jih pa zato k smo mel še dodatn popust pa kadar sem delala v ned sm se itak mogla nekak potolažt-tist cajt nism utegnla kam drgam zavit...spodn perilo pa morm rečt da nosim sam iz tm
  • 0

#78 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 September 2005 - 04:54 PM

Malo off topic ampak a ve katera mogoče, do kolkih je ob sobotah odprt h&m ?
  • 0
Viens, reste ici!

#79 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 September 2005 - 05:11 PM

Tako kot CP (do 21 ure). Tisti v LJ. Za MB pa ne vem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#80 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 September 2005 - 05:13 PM

Do devetih? blink.gif Ker v Mariboru je med tednom odprt samo do sedmih za soboto pa nevem... cry.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users