Jump to content


Photo

Najave, izjave ---- smeh


  • Please log in to reply
1367 replies to this topic

#61 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 10 September 2005 - 11:01 PM

Zjutri k sva se s fantom zbudila si je zacel prepevat "jaz sem mala rožaaaa, rožaaa maminaaa, mamica me božaaa rada me imaaa "
hhahahahaha
  • 0

#62 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 11 September 2005 - 10:46 AM

[quote=Jenna][quote=keya]učeri je ena od tamale kolegica praznovala roj.dan u mc'd, in so mel animatorko. k je bla pa na vrst torta pa res dobijo najmanšo in ena klepetula praša animatorko a ni to mal premejhna torta za use ns? una pa lih pravšna za teb u glavo vržt
To je tamali animatorka rekla? Bwahahah.[/quote]

ja to ji je rekla laugh.gif res fux babji pa 20je bla stara pa take izjave pa animatorka... grrrrrr ji :!: :!: :!:

en je pa naroču en sok pa ga ni slišala pa je šla neki po štengah iskt pa pride nazaj pa ji un reče kje je moj sok pa una ne me fakat ermm.gif (isto na roj.dnevu)
  • 0

#63 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2005 - 05:32 PM

QUOTE(lejck)
Zjutri k sva se s fantom zbudila si je zacel prepevat \"jaz sem mala rožaaaa, rožaaa maminaaa, mamica me božaaa rada me imaaa \"
hhahahahaha



biggrin.gif O hudo!!! biggrin.gif
Prov predstavljam si tvoj odziv!!! biggrin.gif
  • 0

#64 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 September 2005 - 06:13 PM

ej ananas pa lejck,a se vidve poznata
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#65 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29003 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 September 2005 - 06:35 PM

lejčk, ta je vsekakor dobra fora! 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#66 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3498 posts
  • Gender:Male

Posted 11 September 2005 - 09:23 PM

Mi pa smo v srednji šoli šli na božični Dunaj (no oni štanti itd) Pa je blo seveda pune mrzlo, naši fantje pa seveda se nalivali s punčem..pa š mešali z drugim alkoholom. Potem pa se zvečer le zbašemo na avtobus, pa moj sošolec konkretno vinjen pač malo zadrema za 5 minut. Pa se zbudi, pogleda ven...vidi polno lučk, pa pravi:" Kaj smo že pri Europarku?" laugh.gif laugh.gif laugh.gif kako smo se cepali.
  • 0

#67 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 September 2005 - 09:32 PM

[quote=keya][quote=Jenna][quote=keya]učeri je ena od tamale kolegica praznovala roj.dan u mc'd, in so mel animatorko. k je bla pa na vrst torta pa res dobijo najmanšo in ena klepetula praša animatorko a ni to mal premejhna torta za use ns? una pa lih pravšna za teb u glavo vržt
To je tamali animatorka rekla? Bwahahah.[/quote]

ja to ji je rekla laugh.gif res fux babji pa 20je bla stara pa take izjave pa animatorka... grrrrrr ji :!: :!: :!:

en je pa naroču en sok pa ga ni slišala pa je šla neki po štengah iskt pa pride nazaj pa ji un reče kje je moj sok pa una ne me fakat ermm.gif (isto na roj.dnevu)[/quote]
Opasna animatorka, da. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#68 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 11 September 2005 - 09:35 PM

[quote=Jenna][quote=keya][quote=Jenna][quote=keya]učeri je ena od tamale kolegica praznovala roj.dan u mc'd, in so mel animatorko. k je bla pa na vrst torta pa res dobijo najmanšo in ena klepetula praša animatorko a ni to mal premejhna torta za use ns? una pa lih pravšna za teb u glavo vržt
To je tamali animatorka rekla? Bwahahah.[/quote]

ja to ji je rekla laugh.gif res fux babji pa 20je bla stara pa take izjave pa animatorka... grrrrrr ji :!: :!: :!:

en je pa naroču en sok pa ga ni slišala pa je šla neki po štengah iskt pa pride nazaj pa ji un reče kje je moj sok pa una ne me fakat ermm.gif (isto na roj.dnevu)[/quote]
Opasna animatorka, da. biggrin.gif[/quote]

lol, kk bi se js zabavala ce bi to vidla...sam bogi otrocki.. ermm.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#69 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 12 September 2005 - 08:12 AM

[quote=rea]ej,urška,

a-a, to je blo ene 4 al pa 5 let nazaj, je bla precej mlajša, sam se je mela za precej bolj 'zrelo'...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#70 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 September 2005 - 08:59 AM

aha,no mi je kar malo odleglo,sicer ne povsem,ampak za silo bo biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#71 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 September 2005 - 03:36 PM

Moja sestrična je delala v vrcu (preko š.s.) in ji je ena punčka rekla da so meli doma ježeka. In je sestrična vprašala ja kje je pa zdaj ježek? Pa je rekla mala : "V gošo je spizdo" ! Moja sestrična ni vedla kaj bi rekla na to in se je naredla kot da ni čula biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#72 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 September 2005 - 04:01 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
\"V gošo je spizdo\" !


LoL ... jst bi se pomoje ful cepat začela. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#73 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 September 2005 - 04:03 PM

Sploh neveš kak bi reagiral ne..ker otrokom moreš bit v zgled po drugi strani pa... biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#74 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 12 September 2005 - 04:08 PM

Ja otroci.........mene me moja nečakinja (9 let) kar direkt vpraša: a vidva fukasta kej? blink.gif
  • 0

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 September 2005 - 04:08 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Sploh neveš kak bi reagiral ne..ker otrokom moreš bit v zgled po drugi strani pa... biggrin.gif biggrin.gif


Moja sestra je učiteljica v OŠ (nižja stopnja) in tudi pravi, da majo otroci take komentarje, da se včasih komaj zadržuje, da se ne začne ful smejat. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2005 - 08:31 PM

[quote=rea]ej ananas pa lejck

Ne, se ne poznave... Sam si prov predstavljam kako je debelo pogledala- js bi tud biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#77 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 14 September 2005 - 10:39 AM

QUOTE(tinca)
Ja otroci.........mene me moja nečakinja (9 let) kar direkt vpraša: a vidva fukasta kej? blink.gif


bwahahahaha biggrin.gif fukaSta
  • 0

#78 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2005 - 07:25 PM

QUOTE(lejck)
QUOTE(tinca)
Ja otroci.........mene me moja nečakinja (9 let) kar direkt vpraša: a vidva fukasta kej? blink.gif


bwahahahaha biggrin.gif fukaSta



Al pa moj tamau... Enkrat smo bli v btc-ju, pa je videl dva zaljubljenca na klopci k sta se poljubljala, pa je pršel do njiju- fanta pocukal za rokav in rekel:
"Kdaj pa se bosta poročila, a mata že kakšnega dojenčka?"

Star je bil 4 leta in mi smo sam šokirano gledali in se pol začel smejat k nori... Par je pa bil v takšni zadregi, sam sta se tud onadva na račun bratca nasmejala....
biggrin.gif
  • 0

#79 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 14 September 2005 - 11:04 PM

smo sli z babico pa stricom na eno veselico od sorodnikov v nedeljo... pol pa stric rece v avtu k smo se tja pelal...kok mene srt tisi!
pol pa babica cist zgrozena uci so ji kr vn strlele pa rece " KUKO PA GOVORIS RECE SE KAKAT" pol pa stric "pa piz** sej nism vec 5 let str da bom KAKOU"

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#80 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 18 September 2005 - 04:10 PM

danes je moj 7-letni bratranec izjavo da mam dobre joške blink.gif blink.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users