Jump to content


Photo

ROBČKI ZA VPIJANJE MAŠČOBE NA OBRAZU?


  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#61 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 14 June 2006 - 04:32 PM

v smrklji je bil članek kaj ima sanja grohar v svoji torbici (maj) in je bla zraven še slikca vseh stvari pa napisan... biggrin.gif
  • 0

#62 Inči

Inči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 295 posts
  • Location:Zasavje
  • Interests:vse po malem

Posted 14 June 2006 - 04:43 PM

Jst grem tut v bližnji prihodnosti po tele robčke, ste me čist prepričale, da so nujno potrebni biggrin.gif
Sam najprej se morm do lj zapelat, ker pri nas nimamo mullerja rolleyes.gif evil.gif
  • 0

#63 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 June 2006 - 08:13 PM

QUOTE(s4sh!)
v smrklji je bil članek kaj ima sanja grohar v svoji torbici (maj) in je bla zraven še slikca vseh stvari pa napisan... biggrin.gif


hja..tam sm jas glih idejo dobla da bi jas to probala....sm si rekla če je dobro za sanjo grohar bo pa tut za mene....pa sem šla pa kupla...pa morem priznat da sem več kot zadovoljna... biggrin.gif
  • 0

#64 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 14 June 2006 - 09:36 PM

torej kje v Muellerju jih najdem, da ne bom celega okol obrnila?
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#65 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 June 2006 - 09:47 PM

Najdeš jih na stojalu za essence, To je če greš u muller u mestu, takoj ko prideš noter, greš mimo blagajn na levo stran in se skor zaletiš vanj. Je med manhattnom in ad, če se ne motim. wink.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#66 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 14 June 2006 - 10:07 PM

Hvala, vem kje je Essence stojalo ja, ampak sem misla, da majo te robčke kje drugje zložene, zato pa sem spraševala biggrin.gif Aja, babe, pa da navte do sobote vse izropale twisted.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#67 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 16 June 2006 - 08:28 PM

he he.....sei majo zaloge...za take ko to na lepa-si vidijo pol pa letijo kupit... tongue.gif jok3
  • 0

#68 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 25 June 2006 - 11:47 AM

A že maš listke Chandra?
  • 0
Memento mori.

#69 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 19 August 2006 - 10:42 AM

Živjo!!
No jz pa sem se včeraj odpravla kupit te robčke v Muller. Prečesala sem celega pa jih nisem našla sad.gif Tako da sem si samo kupila en šampon in šla domov. Sem pa jih kupovala v kopru v Mullerju. Prosila bi če kera ve naj mi napiše kje so točn. K pomoje nimajo vse enako razporejen kot recimo v Lj.

Hvala!!
  • 0

#70 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 19 August 2006 - 06:42 PM

em..najbolše bo da u trgovini uprašaš kej je Essence stojalo..tam pa sam poišči te robčke....sei je slikca prleplena kko zgledajo..al pa kr upraši kje bi jih lahko našla....mislim da bi ti v trgovini znali povedat wink.gif smile.gif
  • 0

#71 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2006 - 12:47 PM

http://www.pocketbea...nd_control.html
tole je tud neki tazga, pa sam si vn uzamš tok papirja kokr hočš, ni treba nč rezat. pa 7 metrov ga je not. js mam to in je fajn wink.gif
  • 0

#72 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 20 August 2006 - 10:45 PM

Ja bom šla en dan spet v kp pa bom vprasala pač tam.
  • 0

#73 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 23 August 2006 - 08:10 PM

QUOTE(Rory)
http://www.pocketbea...nd_control.html
tole je tud neki tazga, pa sam si vn uzamš tok papirja kokr hočš, ni treba nč rezat. pa 7 metrov ga je not. js mam to in je fajn wink.gif


Jst preprosto obozujem stvari od essence, ker so mi tako super! Rory nuuuujno mi proooosim povej kje se dobijo oz. ce se dobijo pri nas tele stvari iz linka ki si ga prpopala! Jst sem od njih vidla in sprobala ze vse zivo, ampak tehle stvari pa nisem vidla (pa so mi tako noro zanimive, da bi jih ful mela).

Tnx
  • 0

#74 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2006 - 08:22 PM

QUOTE(ninaa)
Živjo!!
No jz pa sem se včeraj odpravla kupit te robčke v Muller. Prečesala sem celega pa jih nisem našla sad.gif Tako da sem si samo kupila en šampon in šla domov. Sem pa jih kupovala v kopru v Mullerju. Prosila bi če kera ve naj mi napiše kje so točn. K pomoje nimajo vse enako razporejen kot recimo v Lj.

Hvala!!


Jst sm jih tudi v Kopru kupla in so bli na Essence stojalu, v bistvu na vsakem stojalu eni. (Essence stojala so tam čisto na koncu kozmetike, ko že skoraj prideš na uni oddelek z drugimi zadevami, tam nekje blizu umetnih nohtov biggrin.gif) in na enemu stojalu so bli takšni v vijolčastem zavitku ki jih je kao 7 m noter (tejle http://www.pocketbea...d_control.html) , in na drugemu pa uni kvadratni ki jih je 100. tejle IPB Image


no, malo preglej stojala, sej jih boš našla. upam da sm ti kej pomagala smile.gif
  • 0

#75 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 23 August 2006 - 09:19 PM

jaz se danes te robčke kupila in so super!!
  • 0

#76 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 24 August 2006 - 06:34 PM

O hvala Hevea. biggrin.gif Zdj jih bom sigurn našla.. smile.gif
  • 0

#77 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2006 - 02:30 PM

QUOTE(lany)
QUOTE(Rory)
http://www.pocketbea...nd_control.html
tole je tud neki tazga, pa sam si vn uzamš tok papirja kokr hočš, ni treba nč rezat. pa 7 metrov ga je not. js mam to in je fajn wink.gif


Jst preprosto obozujem stvari od essence, ker so mi tako super! Rory nuuuujno mi proooosim povej kje se dobijo oz. ce se dobijo pri nas tele stvari iz linka ki si ga prpopala! Jst sem od njih vidla in sprobala ze vse zivo, ampak tehle stvari pa nisem vidla (pa so mi tako noro zanimive, da bi jih ful mela).

Tnx


oprosti, šele zdle sm opazla oops.gif
te stvari iz linka dobiš v mullerju wink.gif tud js obožujem essence biggrin.gif
  • 0

#78 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 29 September 2006 - 06:07 PM

Danes sem na stojalu pol ure iskala te, ki se strgajo. No sem jih našla. biggrin.gif Meni so te bolj kompaktni. happy.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#79 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 30 September 2006 - 02:28 PM

Jaz sicer teh v enem kosu še nisem sprobala, sem pa že imela one listke, in moram poveat, da so suuuuuuuuuuuper! biggrin.gif Imam precej mastno kožo, make up pa s temi listki lepo ostane na svojem mestu, sam maščoba čudezno izgine (je pa res da za kake 2 uri).

biggrin.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#80 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 30 September 2006 - 05:33 PM

hmmmm,sliši se fajn, bo treba sprobat.... smile.gif

  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users