Jump to content


Photo

Dober ginekolog / dobra ginekologinja


  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#61 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2009 - 09:41 PM

QUOTE(_M_ @ 23. 9. 2009 - 17:22) View Post

Men je merjenje pritiska ful zoprno in takrat mi že sam od sebe poskoči, ker se že prej tok vzburim zarad tega ke rvem, kaj mi bo delal - meril pritisk pač; men je grozno, ko ti začne roko stiskat s tisto blazino, aaaaa ohmy.gif no in mi je reku ginekolog, da zato tega v ordinaciji ne delajo, naj si ga raje sama merim doma, sproščeno wink.gif .


Enako. Jst si ga na 2,3 dni merim doma in zapisujem.

Kako pa moiraš biti oblečen? A mate modrček+eno majčko gor, spodi se pa slečeš? A mate tangice gor al kr hlačke? Mene je ful sram haha oops.gif tongue.gif pa še ful me je sram k mam na črtico oops.gif

Lol, kr ena trola sm.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#62

  • Guests

Posted 23 September 2009 - 09:50 PM

Chill, princeska! tongue.gif Ja, samo od pasu dol se slečeš. Pa v resnici je vseen kakšne gate imaš, ker se niti ne slečeš pred ginekologom, ampak za eno zaveso zraven, vsaj pri moji ginekologinji je tako. Pa pomoje vidi toliko različnih dizajnov, da jo/ga sploh ne moreš več fascinirat. tongue.gif
  • 0

#63 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25766 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2009 - 09:51 PM

lol smile.gif

Pri meni je tako: pridem k sestri, mi izmeri pritisk, stopim na vago in povem težo. Potem grem not k zdravnici, se najprej pogovoriva, potem grem v eno kabinco, slečem hlače in gatke in se usedem na stol. Ona naredi pregled in potem se nazaj oblečem v kabinci. biggrin.gif

Glede frizure - boli jih biggrin.gif
  • 0

#64 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 September 2009 - 09:51 PM

Jst sm mela zgori modrček pa eno mal daljšo majčko, spodi pa tangice pa čez kavbojke, potem ma v ordinaciji eno miniaturno kabinicio za preoblačenje (kao), pač zavesica, za tisto se spodaj slečeš, pa ful je fajn če maš eno mal daljšo majco ki si jo potem dol potegneš ko greš do stola, da ne rabiš razkazovat celo pot vsega tongue.gif oops.gif Potem na stolu je pa itak 1 2 3 fertik, z enim mrzlim inštrumentkom neki tam dela, haha, mene ni nič bolel, niti ni mi bilo neprijetno, mam žensko pa itak je profesionalka. Potem se greš nazaj oblet, pol se pa še pogovorita. No, vsaj pri men je tko zgledal smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#65 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2009 - 10:00 PM

Sej sm res smotana. Ma sej strah me ni sam mi je pa bedno. A nej si rajš obrijem? hmm.gif laugh.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#66 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 23 September 2009 - 10:01 PM

Ja pa daj ne seri no, črtica gor ali dol, veš kaj vse ti zdravniki vidijo, saj nimaš svastike ali pa kaj. VSE BO OK!!!!! wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#67 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2009 - 10:02 PM

OK laugh.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#68

  • Guests

Posted 23 September 2009 - 10:03 PM

Svastika! laugh.gif To bi blo res kul! tongue.gif
  • 0

#69 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82929 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 September 2009 - 10:12 PM

lol1.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#70 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 September 2009 - 10:29 PM

QUOTE(Nincha @ 23. 9. 2009 - 22:51) View Post
pa ful je fajn če maš eno mal daljšo majco ki si jo potem dol potegneš ko greš do stola, da ne rabiš razkazovat celo pot vsega tongue.gif

yes.gif

Drugače pa, Princeska, vse bo kul, je pa seveda neprijetno zaradi same narave dogodka, tako pač je.

Saj vsi včasih zaradi kakšnih zadev kompliciramo in paničarimo. -)

Glede "frizure" pa se res ne obremenjuj --- svašta vidijo in tudi naslednjo sekundo pozabijo ... razen, če nimaš res kakšne umetnije spodaj. twisted.gif laugh.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#71 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26121 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2009 - 10:34 PM

QUOTE(Nincha @ 23. 9. 2009 - 22:51) View Post

Jst sm mela zgori modrček pa eno mal daljšo majčko, spodi pa tangice pa čez kavbojke, potem ma v ordinaciji eno miniaturno kabinicio za preoblačenje (kao), pač zavesica, za tisto se spodaj slečeš, pa ful je fajn če maš eno mal daljšo majco ki si jo potem dol potegneš ko greš do stola, da ne rabiš razkazovat celo pot vsega tongue.gif oops.gif Potem na stolu je pa itak 1 2 3 fertik, z enim mrzlim inštrumentkom neki tam dela, haha, mene ni nič bolel, niti ni mi bilo neprijetno, mam žensko pa itak je profesionalka. Potem se greš nazaj oblet, pol se pa še pogovorita. No, vsaj pri men je tko zgledal smile.gif


Da, to pride prav, se strinjam. smile.gif Drugace pa tako kot so ze ostale napisale, sestra premeri in stehta, zapise datum zadnje menst.. Zdravnik pregleda karton, vprasa kako kaj, v kabino slect hlace in spodnjice, zgornji del ostane tako kot za na ulico. smile.gif Na stol, spodnji del mi pokrije s "pregrinjalom", pošari malo tam spodaj in zakljuceno. biggrin.gif

QUOTE(Kinky @ 23. 9. 2009 - 23:01) View Post

Ja pa daj ne seri no, črtica gor ali dol, veš kaj vse ti zdraviniki vidijo, saj nimaš svastike ali pa kaj. VSE BO OK!!!!! wink.gif


Svastika lol1.gif

Mene je tudi bilo sram zaradi frizure (nic posebnega, obrito na balin laugh.gif) pa mi rece poba ma daj ves kaj vse vidijo tam, ena gor ali dol. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#72 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 September 2009 - 10:40 PM

No, še to, jst sm gor mela jakno, pulover pa majco na naramnice, ki je bila malo daljša, pa sem potem jakno pa pulover slekla, ker mi je blo čudno da sem spodi naga, zgori pa čiz zavita biggrin.gif in potem sem mela gor pač tisto navadno majčko na naramnice, ki sem jo potegnila čez rit biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#73 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26121 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2009 - 10:48 PM

Hehe, ja sej jakno dam tudi jaz dol, ostalo pa ponavadi pustim, razen, ce mi je vroce, slecem se kaj. smile.gif

Lahko bi pa imela na sebi dolg plasc. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#74 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2009 - 07:42 AM

Jaz pridem ponavadi v krilu al pa si ga prinesem zraven, da mi ni treba tam pred njim med pogovorom in podobnim spodaj brez sedet, pa še pri nas je tako, da je treba od kabine do ordinacije it čez en hodniček, v katerega se vidi z mesta, kjer ponavadi merijo pritisk, tako da je krilo skorajda nujno. Pol ga pa med pregledom samo gor potegnem.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#75 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2009 - 09:56 AM

Evo, jst sm prestala pregled. Mela sm s sabo meritve krvnega pritiska pa mi ga je hotla mert, pa sem raje rekla, da ne, ker sm kr čutla utripanje srca biggrin.gif pomoje bi mela 170 biggrin.gif LOL

Ful mam fajn ginekologinjo, najprej sva se pogovorile in sva načele debato o tabletkah-predpisala mi je Yaz namesto Diane, ki jih jemljem že skoraj 5 let. Pol sm se pripravila za pregled, vzela mi je tudi bris.
That's all. Nč posebnega, je pa mal hecn občutek na unem stolu.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#76 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3532 posts
  • Gender:Male

Posted 24 September 2009 - 10:04 AM

Uf ti pregledi in stol. Še vsakič, ko sem se vsedla na njega sem nekaj nardila. Prvič sem skor ginekologinjo vdarla, ko sem devala noge na tisto držalo, drugič pa sem skor neke aparature zbila. laugh.gif laugh.gif oops.gif
  • 0

#77 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82929 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 September 2009 - 10:05 AM



Haha, enako! laugh.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#78 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2009 - 10:11 AM

Jaz sem se prvič prestrašeno usedla čisto nazaj, in mi je potem on moral govorit "pridite malo naprej ... pa še malo naprej ... no, pa še malo naprej ...", da sem jaz počasi proti njemu lezla laugh.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#79 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 September 2009 - 01:25 PM

Hahaha Hevea, jst isto laugh.gif laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#80 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2009 - 09:32 PM

QUOTE(Hevea @ 24. 9. 2009 - 11:11) View Post

Jaz sem se prvič prestrašeno usedla čisto nazaj, in mi je potem on moral govorit "pridite malo naprej ... pa še malo naprej ... no, pa še malo naprej ...", da sem jaz počasi proti njemu lezla laugh.gif



Pri meni je blo dans čist identično biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users