Jump to content


Photo

Sesalniki


  • Please log in to reply
233 replies to this topic

#61 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 April 2018 - 10:32 AM

Ma kje pa, res ni treba po vsakem sesanju sčistit. 


  • 0

#62 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13778 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2018 - 10:52 AM

Itak, da ne. Mož očisti na ene 2 meseca.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#63 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 04 April 2018 - 10:53 AM

Midva imava na vrečko in je res super, vrečke pa sva mislim da kupila po parih letih, tako da to res ni nek strošek


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#64 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 April 2018 - 02:39 PM

Midva vrečke kupujeva vsaj 3x na leto. Sploh tistim z alergijami in/ali živalmi sesalcev na vrečke ne priporočam.

Razmišljava, da bi dodatno kupila robotskega. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#65 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 April 2018 - 12:34 PM

Moj fant ima alergije na pršice pa nama ta super ustreza (medtem ko je imel s tistim katerega sta imela njegova starša velike težave), važno je da je Hepa filter


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#66 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2018 - 06:58 PM

Ravno zadnjič je en kolega ful hvalil robotskega. Ampak jaz sem se raje odločila za navadnega, ker bi sicer poleg robotskega potrebovala še enega, ali pa vsaj ročnega, za stopnice in za sesanje avta.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#67 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 April 2018 - 06:40 AM

Jaz bi imela robotskega, če bi imeli več površine za sesat, tako pa nimamo veliko stanovanje in eden ali drugi od naju to naredi mimogrede, tudi Katja že poprime in posesa del dnevne, recimo, ker sama hoče. Itak je sesalec vedno v hodniku in "v pripravljenosti"

Sestra ga ima in je fuul zadovoljna, tako da v učinkovitost ne dvomim sploh.


  • 0

#68 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 April 2018 - 12:32 PM

Ravno zadnjič je en kolega ful hvalil robotskega. Ampak jaz sem se raje odločila za navadnega, ker bi sicer poleg robotskega potrebovala še enega, ali pa vsaj ročnega, za stopnice in za sesanje avta.


Itak, da rabis se enega za zraven, za nasteto in se veliko drugih stvari. Nama bi robotski prisel prav, ker je glavni prostor velik in ga sesava v povprecju vsak drugi dan.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#69 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6522 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2018 - 06:07 PM

Robotski je fajn, če imaš živali, ki puščajo dlako. Tašča ga ima in jim pride zelo prav za glavni prostor- dnevno in jedilnico, da ni treba njim sesat vsak drugi dan.
  • 0

#70 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26056 posts
  • Gender:Female

Posted 07 April 2019 - 08:34 AM

Priporočate kakšen ročni baterijski sesalnik? Imam (avtomobilskega) Philipsa, ki bo zaradi zdelane baterije počasi za v pokoj. V dar dobila Hoferjevega, pa slabo vleče, drobtin sploh ne posesa.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#71 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3496 posts
  • Gender:Male

Posted 07 April 2019 - 10:13 AM

Jaz imam enega iz Lidla ali Hoferja in mi je super za drobtine in pajke :) Ko vidim, da mi slabo vlece, vem da je baterija prazna al pa je prevec pol. Pri nas je dnevno v uporabi drugace.
  • 0

#72 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16546 posts
  • Gender:Male

Posted 07 April 2019 - 10:24 AM

Jaz imam tudi Lidlovega pa bi si želela nekaj močnejšega. Pri nas je urno v uporabi. V bistvu drži skupaj moje krhke živce  :whistling:  Ko vidim mačka na sekretu, že stojim pred vhodom s sesalcem. Pa lase sesam, hrano pod mizo, igralno blazino, posteljo, še po pultu drobtine posesam. Tako da tudi jaz rabim nekaj hudo dobrega.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#73 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25757 posts
  • Gender:Female

Posted 07 April 2019 - 11:45 AM

Jaz imam lidlovega iz trenutne ponudbe. Zaenkrat sem zadovoljna...
  • 0

#74 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17970 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 07 April 2019 - 01:33 PM

Jaz tudi moram to nabaviti. Za moje lase.
  • 0

#75 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26056 posts
  • Gender:Female

Posted 07 April 2019 - 03:23 PM

Podgana, enako glede področij sesanja. : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#76 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 08 April 2019 - 08:01 AM

Mami ima enega 30 let starega Vorverk in se pogovarjava, da bi kupili skupaj novega.

Ko smo kupili ta sesalnik, je bilo večji del stanovanja v tapisonu. Zdaj je večji cel v laminatu, pa še jaz bom dodala celo stanovanje v vinilu.

 

Zanima me, ali se po vaših izkušnjah ti sesalniki dobro obnesejo tudi na ravnih površinah, da opravičijo svojo ceno? Menda imajo zdaj celo dodatek, da še pomije :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#77 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 April 2019 - 08:46 AM

Zame edino robotski upraviči ceno, pa še to boš dala vsaj precej  manj kot za Vorwerka.

Sesalnik je zame (nimamo živali jn težav z alergijami) dober že tisti za 100 €, če ga moraš sam prijeti v roke in šibati z njim  čez flet.

Bi pa tudi jaz mogoče kupila robotskega, vedno večkrat pomislim na to. Pa v bistvu ni potrebe, ker mi hitro posesamo in ker delava to oba, ni vedno na meni. Tud tamala že včasih poprime in posesa dnevno, recimo.


  • 0

#78 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 April 2019 - 08:50 AM

M. si je nabavil robota pred kratkim in sva zadnjic na obisku gledala, kako to siba ... mene bi spravil ob zivce :D Zaplezal se je v en vogal in vec kot 5 min ni prisel ven! Pa nekako bi pricakovala, da ima vsak tak robot vgrajen senzor, da se ustavi oz. spremeni smer, preden se dotakne ovire, ne pa da se vozi po stanovanju od enega stola do drugega in se ti v vsako nogo zaleti v tisti uri ali dveh, kolikor jih porabi, ko nesistematicno bega po prostoru. Bi sigurno raje investirala v rocni brezzicni sesalnik tipa Dyson, da se sprehodis po prostoru in imas v parih minutah posesano. 

 

Vacuum Wars se mi dopade, vsake toliko kak primerjalni/predstavitveni video pogledam. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#79 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 April 2019 - 08:52 AM

Anouk, kolikor sem videla pri sestri, ga moraš pač pravilno sprogramirat. Ne gre to kar na blef okrog.


  • 0

#80 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 April 2019 - 08:54 AM

Mogoce se od znamke do znamke (ali modela do modela) razlikujejo te stvari, ampak ta prijatelj je programer, tako da bi ga verjetno ze spimpal, ce bi se dalo :D


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users