Jump to content


Photo

britje tam dol


  • Please log in to reply
782 replies to this topic

#741 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 04 June 2008 - 01:46 PM

Pokica, sej sm napisala, da samo bikini linijo. smile.gif Drugo sem pobrila. Sem pač do take mere do kjer se še vidi koža izpod kopalk. Je pa trajalo približno kake dva tedna. smile.gif
  • 0

#742 miSSka

miSSka

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 04 June 2008 - 06:12 PM

Torej, da poročam smile.gif Mislim, da 25. maja sem se spravila v akcijo s pinceto, trajalo je okoli 2 uri, da sem si odstranila precej dlakic, takih ki so bile zunaj roba kopalk, in nekaj tudi takih od znotraj thumbup.gif Nato sem se namazala z bepanthenom in to je bilo to, brez kakih komplikacij in rdečice in pikic smile.gif Sedaj pa je minilo okoli 12 dni in pojavljati so se mi začele take male, tenke dlakice, ki si jih lahko kar z nohti spipam, lahko grejo ven in ne boli nič. Za razliko od prejšnjih dlak, ki so bile temne, grobe in močne, so te nove čisto nežne smile.gif In zdaj ne vem, ali so te zdajšnje dlakice prejšnje dlakice, ki so zaradi puljenja se spremenile, ali pa so te dlakice pač dlakice, ki sem jih takrat ob puljenju spregledala? Po koliko časa vam začnejo rasti nove? Ker bi rajši imela take kot jih imam sedaj, kot pa one črne kocine, tak da si bom enkrat vzela konkretno čas in si s pinceto spulila kar vse twisted.gif
  • 0

#743 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 25 June 2008 - 11:53 PM

Naj povem, da si zdej delam vsak dan malo pilinga spodaj in je vse super, brez enega mozoljčka. Pa potem z losjonom Bepanthen namažem. cool.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#744 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 05:28 AM

QUOTE(Baby @ 2. 6. 2008 - 13:40) View Post

Jaz bom verjetno šla kar na brazilsko. Drugače pa lani sem si bikini linijo kar sama z voskom, ker epilator al pa pinceta preveč traja, pa še vosek manj boli.



Pa z epilatorjem si ja u en dva tri konc wink.gif
Z voskom po moje kr dost boli.No vsaj na nogah ful boli.Kje drugje pa js nebi probvala.
  • 0

#745 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 26 June 2008 - 07:43 AM

Jaz sem z epilatorjem kake 10 dni nazaj in imam od takrat še zdej rdeče fleke ki na trenutke žgečkajo ful. Mažem z bepantholom, pa nč. Plus da mi epilator ful ni nič ven spipal, pa je bolj bolelo kot kaj drugega. I give up. Back to razor blades.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#746 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 02 July 2008 - 11:01 AM

Jooj, jst sem čist cry.gif .

Pred britjem si naredim piling, pa potem skoraj vsak dan po britju in se mi dlake še vseeno ful vraščajo, pa vse je rdečkasto. Mažem z bepanthenolom in ne vem no, ni tko, kot bi bilo treba. Mozoljčkov sem se hvalabogu še kar znebila zaradi pilinga itd., ampak je vse razdraženo. Da ne govorim, da se potem čez par dni, ko se ponovno pobrijem, ful porežem z britvico, ker koža ni gladka cry.gif .

Kaj naj še delam? cry.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#747 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 July 2008 - 11:24 AM

Počakaj da se ti vseskupaj zaceli. Maži samo z Bepanthenom in z ognjičevim mazilom. Do takrat pusti pri miru - ne delaj pilinga in se ne brij!
  • 0

#748 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 02 July 2008 - 11:33 AM

A bepanthenol je premalo? Moram z bepanthenom prav? Ognjičevo mazilo v lekarni dobim?

Če ne bom pilinga delala, se mi bo vse vraslo, pa še mozoljčki bodo ratal verjetno. In kosmata naj bom? cry.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#749 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 July 2008 - 12:03 PM

Jah druge rešitve jaz ne poznam..men se tut to kdaj zgodi (sicer po vosku), ampak ni druge kot počakat, da se ti zaceli, ker drugače je začaran krog. Ognjičevo mazilo se dobi tut v DM-u za 3€ al še manj. Mislim, da bi bilo bolje z bepanthenom.
  • 0

#750 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 02 July 2008 - 12:24 PM

Hvala. Bom šla po to mazilce kmalu smile.gif . A za ustnice je tudi ok? Sem prebrala zdaj, da tudi lahko biggrin.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#751 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 July 2008 - 12:28 PM

Najbrž bi tudi bilo lahko. Jaz sicer še nikol nisem tega sprobala smile.gif
  • 0

#752 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 02 July 2008 - 01:02 PM

QUOTE(Cvetka* @ 26. 6. 2008 - 8:43) View Post

Jaz sem z epilatorjem kake 10 dni nazaj in imam od takrat še zdej rdeče fleke ki na trenutke žgečkajo ful. Mažem z bepantholom, pa nč. Plus da mi epilator ful ni nič ven spipal, pa je bolj bolelo kot kaj drugega. I give up. Back to razor blades.

Dej ne me strašit. Ta tedn bom sprobala z epilatorjem, ker mi grejo britvice rahlo na živce.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#753 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 02 July 2008 - 01:09 PM

Ej, mogoče je samo ta moj zanič. Na nogah se fino obnese, tu bi pa očitno potrebovala kak drug nastavek. Koža me še zdej srbi in je ful suha. I really dont get it.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#754 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 02 July 2008 - 01:13 PM

Ko sem si jaz probala spodaj z depilatorjem, se spomnim, da sem zato, da bi kao manj bolečino čutila, fuul pritiskala z njim na kožo in potem se je še bolj zdrajsala, dlak pa ni šlo ravno ful ven. Samo si v vsakem primeru namažem s kakšno kremo, da ni še suha koža.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#755 *Princess*

*Princess*

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Trebnje

Posted 03 July 2008 - 09:01 AM

jaz sem enkrat probala z epilatorjem... ampak sem obupala... sad.gif sad.gif sedaj grem pa na morje in upam da se bom pripravla nekako in poštimala to zadevo. auuuččč tongue.gif
  • 0
IPB Image

#756 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 July 2008 - 09:38 AM

Jaz si bikini linijo poštimam kar s pinceto, ampak ene dlake zrastejo po parih dneh. ohmy.gif Pa taki grdi fleki se mi poznajo. Čim večkrat si delam piling in mažem z Bepanthenom pa se še vseeno poznajo rdeči/vijolični flekci. hmm.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#757 ninan

ninan

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 03 July 2008 - 02:06 PM

Jaz se kar z depilatorjem uredim in nimam problemov s pikicami. Prvič malo boli, potem pa ni več problema.
  • 0

#758 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 July 2008 - 03:01 PM

Mladoletna, uporabljaj brivnik, pa bo. Vrzi stran britvice in vse ostale mučilne napreve in bo rešeno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#759 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 06 July 2008 - 02:30 PM

Dej prosim nalepi eno sliko brivnika. Jaz sem namreč čist zmedena okoli teh poimenovanj sad.gif .

Zdaj si z Bepanthenom plus vsak dan mažem in je ok. Samo 2 mala mozoljčka sta se mi v nekaj dnevih pojavila. Bi si pa mogoče zdaj pustila in šla na brazilsko cry.gif . Ker imamo menda v družini močan bikini in bi bilo fajn lasersko et, ali pa si vsaj voskat, pulit vglavnem. sad.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#760 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 09 July 2008 - 08:02 PM

Jz sem kupila od Balee pano za britje in kremo za po britju in končno nimam nč pikic
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users