Jump to content


Photo

Kaj ste danes naredili zase?


  • Please log in to reply
7386 replies to this topic

#7381 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18978 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 21 June 2026 - 05:37 AM

Ura fitnesa vceraj
Pol ure teka ze danes
  • 0
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#7382 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4840 posts
  • Gender:Male

Posted 21 June 2026 - 04:31 PM

Danes sva šla z gorskimi kolesi v brege, ker v dolini ni za dihat. Prevozila sva 40 km v dobrih treh urah in 1350m višincev.
  • 0

#7383 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25797 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted Yesterday, 07:29 AM

:o  - umrem, če ni električen kolo :)

 

Midva sva edino v petek naredila 9km sprehoda ob obali ... tak na easy - v tevah  ^_^ . Totalen lenoritis imam po tej vročini.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#7384 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18978 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted Yesterday, 09:15 AM

40 min v hrib
  • 0
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#7385 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90076 posts
  • Gender:Not Telling

Posted Yesterday, 09:42 AM

:o  - umrem, če ni električen kolo :)
 

Enako … Moz hodi na take ture v hribe. Sem mu nazadnje rekla, da eni tudi zene vzamejo s sabo in povedala za Bellini, pa oba v smeh. :D
Pustimo, da nikoli ne bi investitala toliko v kolesarsko opremo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#7386 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33964 posts
  • Location:Primorska

Posted Yesterday, 12:58 PM

Eni naši kolegi (bolj sta tamali dve frendici, no) so izrazito športna družina, ampak tamala se je letos upuntala glede dopusta in noče več v Dolomite avgusta, kjer bi kolesarili v te hribe, haha. Lani so še šli, letos gresta samo oče in starejša hči, mama in tale mala črna ovčka pa bosta doma. Je kar upornica in čisto nasprotje starejše sestre. 


  • 0

#7387 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4840 posts
  • Gender:Male

Posted Yesterday, 02:06 PM

Jaz sem imela električno gorsko kolo, drugače mu ne bi mogla sledit. On je čisto druga liga od mene kar se kondicije tiče, pa še jaz sem letos ogromno naredila na tem (imam že 400 km prevoženih s cestnim kolesom in celo zimo sem bila na trenažerju) kljub vsemu sem bila na koncu že čisto adijo, ampak zaenkrat mi ta najin skupni čas ful pomeni, zato ena taka tura na vikend ni tako grozna, kot se bere. Včeraj je res pasalo vozit po gozdnih poteh sredi Pohorja.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users