Jump to content


Photo

britje tam dol


  • Please log in to reply
782 replies to this topic

#721 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 11 May 2008 - 06:01 PM

AAAAA! Kaj tudi po sramnih ustnicah si z epilatorjem puliš? Jaz si upam z epilatorjem samo bikini linjo, drugo mi je neznosno, prešvicam cela v trenutku!
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#722 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2008 - 06:04 PM



tudi, tudi, ja... cool.gif
jaz sem tudi mislila prvič, da bom umrla (prešvicana sem itak bla kot konj), ampak se je splačalo!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#723 epitaphium

epitaphium

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 12 May 2008 - 02:08 PM

fak pa se ti ne delajo mozoljčki?
  • 0

#724 miSSka

miSSka

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 25 May 2008 - 06:42 PM

Jst sem se pa pred parimi leti začela briti po intimnih predelih, in takrat je bilo stanje tako, da mi dlakice sploh niso nič gledale izpod spodnjic oz kopalk. No, danes je pa drugače evil.gif Mislm, da so se mi zaradi britja nekok razširile na pregibe nog in izven bikini linije, tak da zdej mam temne in goste dlakice, ki se vidijo na 3 km evil.gif Kaj naj naredim, s čim lahko zmanjšam poraščenost? S pinceto, epilatorjem, voskom,..? Potrpela bom vse, le da bo tak kot je včasih blo cry.gif
  • 0

#725 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 May 2008 - 06:44 PM

Pomoje bo najbolj pomagalo voskanje bikini predela ali pa brazilska. S tem se dlake sčasoma razredčijo, stanjšajo in postanejo manj vidne in moteče.
  • 0

#726 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 25 May 2008 - 09:32 PM

Od britja se ti že niso razširle, samo pač zrasle so ti še drugje. Predvidevam da si bolj mlada? Da se ne boš bala brit tongue.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#727 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 25 May 2008 - 09:36 PM

Ja če si od bikini predela briješ tudi proti stegnom, se ti sčasoma razraste tudi tja. Se je tudi meni (in še marsikateri drugi) to zgodilo. Not nice... sad.gif
  • 0

#728 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 May 2008 - 09:45 PM



QUOTE(epitaphium @ 12. 5. 2008 - 15:08) View Post
fak pa se ti ne delajo mozoljčki?

Ne. Ravno pri pipanju se ne delajo.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#729 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 25 May 2008 - 09:53 PM

Ančka, a ni to samo s starostjo, da se razraste, tudi če se ne briješ? Ni mi jasno, kako naj bi britje razširlo dlake, sej niso kužne no.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#730 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 25 May 2008 - 10:36 PM

Meni isto, so se razrasle tudi na stegna evil.gif Me pa začne srbeti že 2. dan po britju, madonca, pol pa ni se samo praskala tam . Bom šla enkrat na brazilsko.
  • 0

#731 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19783 posts

Posted 25 May 2008 - 10:56 PM

Jaz sem se zdaj dvakrat kar s skinorenom 2 dni mazala in se mi je občutno manj mozoljčkov naredilo. Vsaj nekaj ermm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#732 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2008 - 06:08 AM

QUOTE(Hevea @ 25. 5. 2008 - 22:53) View Post
Ančka, a ni to samo s starostjo, da se razraste, tudi če se ne briješ? Ni mi jasno, kako naj bi britje razširlo dlake, sej niso kužne no.




Ni s starostjo povezano (vsaj kakor jaz vem). Če začneš od bikinija proti stegnom brit, se ti kmalu maščuje. Nič več pobrit, kolikor ni nujno potrebno!!!


  • 0

#733 miSSka

miSSka

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 26 May 2008 - 02:22 PM

Emm, a bi bilo uredu, če si jih s pinceto populim in namažem z bepanthenom? in to ponavljam toliko časa dokler se dlkice ne zmanjšajo, stanjšajo ali karkoli že hmm.gif
  • 0

#734 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16279 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 May 2008 - 02:27 PM

Jap. Jaz si bikini linijo kr s pinceto uštimam.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#735 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 28 May 2008 - 04:06 PM

hvala bogu nimam takih problemov,da se mi širijo(še zaenkrat)
mam tut komot kkšne bolj ozke tangice pa se mi nič ne vidi.
pozdravček smile.gif
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#736 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 29 May 2008 - 03:57 PM

Jaz si čisto vse zunanje dlake obdelam z epilatorjem, ker z britvico zmeraj nehote potegneš s sabo še kako nežno dlakico, ki kaj kmalu postane nujna za odstrel.

Se mi je nekaj že razširilo na stegna, a ni še take krize (v primerjavi s katero drugo). Sedaj pazim na to, da tam ne šarim več z žiletko.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#737 Pokica

Pokica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts

Posted 02 June 2008 - 11:51 AM

meni se niso nič razrasle, vsaj mislim tako, pa si že nekaj lez brijem...čeprav me je ravno tale vikend kolegica prepričala za depilacijo v salonu...vam poročam!:)
  • 0

#738 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 02 June 2008 - 12:40 PM

Jaz bom verjetno šla kar na brazilsko. Drugače pa lani sem si bikini linijo kar sama z voskom, ker epilator al pa pinceta preveč traja, pa še vosek manj boli.
  • 0

#739 Pokica

Pokica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts

Posted 04 June 2008 - 12:12 PM

baby kako si pa to naredila sama? Koliko časa si bila brez kocinic potem? A si se tudi po sramnih ustnicah?
  • 0

#740 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16279 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 June 2008 - 12:47 PM

Mene tudi ful mantra, da bi šla na brazilsko. Edino me je strah da bi se mi potem ful dlake vraščale. ermm.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users