Belini, kako je pa potem spust?
Kaj ste danes naredili zase?
#7301
Posted 20 April 2026 - 08:09 AM
[Napoleon]
#7302
Posted 20 April 2026 - 08:41 AM
Belini, kako je pa potem spust?
Ni panike, ker je to res mini vzpon (če je cca 1 km dolg vsega skupaj). Je pa samo zadnjih 50 metrov do ploščadi pred cerkvijo konkretna strmina, ostalo so pa lepo speljane serpentine, zato tudi spust ni zahteven.
#7303
Posted 20 April 2026 - 09:01 AM
Opa, Barbarina, to je pa že konkretna razdalja! Lepo!
Jaz sem prejšnji teden naredila 3 treninge teka. Kondicije je več in gre lažje.
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#7304
Posted 20 April 2026 - 09:14 AM
Jaz sem celo zivljenje sovrazila tek, en cas nazaj se je pa to spremenilo in zdaj laufam po svoje malo, po gozdu.
#7305
Posted 20 April 2026 - 09:37 AM
Ne, po nobenih programih, začela sem avgusta s 5 km, nato sem vsak mesec tekla 1 km več. Večinoma asfalt. Tečem večinoma 1x na teden, včasih 2x, 1 krajši. Vprašaj, kaj te zanima, jaz to vse po občutku delam, nisem se poglabljala v teorijo.
Sem pa jaz tudi v mladosti sovražila tek, men je bila največja muka športno vzgojni karton, ko smo morali 600 m tečt, jaz sem umirala vedno.
#7306
Posted 20 April 2026 - 09:47 AM
Spodbudno mi je slisat, da delas po filingu, ker jaz tudi delam tako. Ko se mi ne da vec, hodim, ko se mi spet da, zacnem laufat, ne merim razdalje, ker pustim telefon doma, domov pridem presvicana in rdeca v lica, kar mi je cisto dovolj rekreacije. Nasla sem si eno pot v gozdu, kjer se cesta vije navzgor, tako da se fajn ogrejem. V najhujsi klanec hodim, pol grem kaksnih 20 min po ravnem, pa nazaj, ful uzivam uglavnem. Me zanima kok casa me bo drzalo
#7307
Posted 20 April 2026 - 07:33 PM
V MB sem bila na neki soli teka, smo dobili neka navodila pa mislim da program teka zacetni.
Ce bi katera imela, naj sporoci.
Da ne bom off topic, cez vikedn sem prehodila cca 15km
Danes 1h fitnesa
[Napoleon]
#7308
Posted 30 April 2026 - 06:49 AM
Vceraj pa sem zacela en nov fitnes program, 50 minut
Danes me boli vse. Delno tudi zato ker sem bila v stiski s casom in se nisem dobro raztegnila ampak mi je vsec in ga bom delala. Tista boga palicica s 30 kg pa za RDL postaja neustrezna in bo treba kupit kaj konkretnejsega.
Tudi na prehrano sem zacela pazit, ker sem zadnje mesece zrla cuker neomejeno. Nisem se zredila zaradi tega, sem pa bila stalno napihnjena in nasplosno bolj neh pocutja.
#7309
Posted 04 May 2026 - 09:34 AM
jaz sem čez praznike naredila par 5 - 8 km pohodov po ravnem.
Včeraj sem šla pa z gospodično prvič po 15 letih tečt. Sem bila presenečena, da mi sploh ni bilo tako zoprno, kot mi je bilo pred leti (takrat sem tekla 2 meseca kao za DM tek in ugotovila, da to res ni zame - vsakič muka in sem čakala tisti "ko se telo enkrat navadi, začneš uživat" - no nisem!).
Včeraj sem šla z zelo nizkimi pričakovanji, šli sva zelo na easy - pretekli dobrih 3 km (7min/km) in sem bila presenečena, da nisem umrla zraven (od napora ali brezveznosti). Sva se zmenili, da greva še kdaj....
Mogoče je pa samo v glavi, ker nisem šla zase, ampak za podporo njej in mi je bilo takoj lažje.
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#7310
Posted 04 May 2026 - 09:43 AM
#7311
Posted 04 May 2026 - 09:56 AM
moj utrip je bil že pri tem v povprečju na 166
. Pa sem se odlično počutila, sem mislila, da imam precej nižjega ...
Jaz imam res noro visok pulz samo da se začnem premikat
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#7312
Posted 04 May 2026 - 01:05 PM
To je podatek kok mas dobro/slabo aerobno bazo. Zelis si, da utrip v mirovanju in nasplosno ni prav visok.
#7313
Posted 05 May 2026 - 08:00 AM
A ni cona 3 70-80% maksimalnega pulza? Torej visoko intenzivno?
Edit: sem šla brat, sta še 2 coni nad tem
#7314
Posted 05 May 2026 - 08:04 AM
Ko sem zacela nisem mogla tect da bi bla v coni tri. Sem bla skoz visje. V 3 samo s hojo. Zdaj pa v tri samo s tekom ali hojo v strm hrib.
#7315
Posted 09 May 2026 - 12:10 PM
Ful si želim, da mi uspe polmaraton naslednji teden pod 2 h. Moram od četrtka dalje ful loadat ohje, da bom imela energije. Danes sem hin.
#7316
Posted 09 May 2026 - 02:23 PM
#7317
Posted 09 May 2026 - 02:30 PM
Jaz sem tudi hin. 55 km s kolesom v slabih treh urah in 500 višinskih metrov. Na stravi sem local legend postala 💪😄
#7318
Posted 09 May 2026 - 07:19 PM
Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.
#7319
Posted 10 May 2026 - 10:49 AM
#7320
Posted 11 May 2026 - 08:20 AM
V soboto 33km okoli LJ in včeraj še dobrih 5km po okolici
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
7 user(s) are reading this topic
0 members, 7 guests, 0 anonymous users









