Jump to content


Photo

britje tam dol


  • Please log in to reply
782 replies to this topic

#701 epitaphium

epitaphium

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 11 May 2008 - 08:48 AM

aha to mam. kul. bom probala. če pa šekr ne bo ok ka nj pa pol uporabim? k mam doma en epilator ampak se ful bojim dol kej šarit z njim confused.gif
  • 0

#702 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10800 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2008 - 09:08 AM

Če se boš namazala z Bepanthen plus, ne boš več imela vnete kože.
Če jo boš pa imela, se pa brij z brivnikom, tko kot je Sonchika rekla.
  • 0

#703 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 May 2008 - 09:19 AM

Zelo pomaga za umiritev kože tudi ognjičevo mazilo (kupi se v DM)..vsaj meni smile.gif
  • 0

#704 epitaphium

epitaphium

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 11 May 2008 - 09:30 AM

ja sam pol je čis mastno če misliš unga rumenga
  • 0

#705 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10800 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2008 - 09:33 AM

Pobrij se predno greš spat, se namaži in obleci v pižamo, brez gatk, da bo zračno...
Če je mal mastno, tudi ni nič narobe, bo vsaj manj trenja in se koža ne bo drgnila...
  • 0

#706 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 May 2008 - 09:33 AM

Malce je...ampak sej jst si to ponavadi zvečer namažem preden grem spat, je fajn ker dolgo časa ostane na koži, da jo dobro pomiri. Men to res pomaga.
  • 0

#707 epitaphium

epitaphium

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 11 May 2008 - 09:37 AM

aha ok hvala smile.gif js sm se vedno z niveinim milom za intimno nego brila pa so se mi vedno pikice nardile in ni mi fajn sploh k fant to tut vid sad.gif
  • 0

#708 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10800 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2008 - 09:40 AM

Brij se z navadno peno za britje, ne z milom... potem pa namaži.
  • 0

#709 epitaphium

epitaphium

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 11 May 2008 - 09:43 AM

ka pa od veet pa da se pač z britvico pobrijem namesto s plastično palčko?
  • 0

#710 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10800 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2008 - 09:54 AM

Tisto je depilacijska krema in jo moraš pustit en čas na koži, da naredi svoje, pa definitivno ti bo zapackala britvico.
Kaj je narobe s peno za britje? Ne razumem.
  • 0

#711 epitaphium

epitaphium

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 11 May 2008 - 10:01 AM

nč ni narobe-verjetno smile.gif ampk ko si noge s tem brijem je ful bolj gladka koža
  • 0

#712 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16277 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 May 2008 - 10:23 AM

QUOTE(epitaphium @ 10. 5. 2008 - 23:39) View Post

po britju "tamale" v nulo imam vedno razdraženo kožo (mozoljčki-pikice pa to)
ma še kera tak problem? ktere kreme uporabljate?


Jaz sem imela iste probleme. Včasih so se mi še dlake vrastle, jaz sem to seveda veselo skrampala in je potem bolelo vse kot hudič. Problem sem rešila z depilacijsko kremo. Bikini linijo populim s pinceto, ostalo pa z kremo. Dobro, sramne ustnice še pobrijem z britvico. Namažem z kremo, od časa do čaša še piling naredim. In nimam več težav z pikicami in vraščenimi dlakami.

Vedno bolj me mika brazilska, samo sem malo prpa. V Mariboru sta pa mislim, da ravno dva salona, ki to delata. ermm.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#713 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 11 May 2008 - 12:22 PM

Jaz sem na začetku tud mela take probleme, sam zdej pa nimam več, mogoče se je koža navadla. Sicer še pride kakšen mozoljček, sam ni omembe vredno. Namažem sicer se, vendar kar z navadnim mlekom, bolj redko pa tudi z bepantholom.
  • 0

#714 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 May 2008 - 03:03 PM

jaz sem imela vedno probleme, dokler sem se brila s klasičnimi geli za britje (Nivea, Gilette, oni od DM mi je še najmanj problemov delal, pa še vseeno), sem imela prav rdečo, nabreklo kožo, da ni samo peklo, prav me je bolelo včasih. totalen drek. odkar pa se brijem z Lushevimi kremami za britje (Ambrosia, Razorantium), pa nimam več teh problemov, ker mi kožo poneguje že med samim britjem. po britju se pa še s kakšnim losjonom za po britju namažem (Lavera, L'Occitane) in je OK - včasih sem se z mlekom za telo, pa me je full peklo. pa ne brijem se zlo pogosto, max 2x na teden.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#715 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2008 - 03:30 PM



jaz bi povedala, da se fantastično obnese za britje oljna kopel sivka/divja vrtnica od kneippa. tudi ta kožo že med britjem neguje, po britju je pa koža ultra mehka, gladka in popolnoma nič ziritirana.
po britju se ponavadi namažem z bepanthen plus ali pa vichy-jem pHysio 5.5.!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#716 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 11 May 2008 - 05:44 PM

Ma jaz uporabljam tudi Razorantium za britje pod pozduhami, pa med nogami in je res najbolši do zdaj. Za po britju pa si potresem malo Borotalkota ali pa Baby puder in nimam nobenih problemov.
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#717 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2008 - 05:49 PM



jaz sem imela razorantium in bila nekaj časa popolnoma navdušena. nakar mi je po določenem času postal zoprn za uporabo - cela britvica mastna, dlake so se zatikale, itd.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#718 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 11 May 2008 - 05:51 PM

Jaz pa, kadar ne morem dočakati brazilske, se ponavadi kar s kakim Palmolive gelom pod tušem, pa je isto kul. Za po britju pa obvezno Bepanthen Plus. Na začetku brivske "kariere" sem mela tudi jaz vse vneto in polno mozoljev, zdaj pa se mi je koža navadila in mam le tu pa tam kakega.
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#719 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 11 May 2008 - 05:52 PM

Mastna? Hm.....nevem jaz nimam teh problemov. Sam jaz si ful pogosto zamenjam tista rezilca, najbrš še bolj pogosto, kot bi jih mogla.
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#720 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2008 - 05:54 PM




mastna, ker je pač krema mastna. jih tudi jaz menjavam, precej pogosto. ne vem no, meni ne odgovarja.

Pipi,
se strinjam, pipanje je še vedno najboljše, a meni se zadnje cajte full ne da pipat (pipam sama, z epilatorjem), pa je bolj komot britje. čeprav se moram zdaj enkrat spet konkretno cela popipat (noge, med nogami, pazduhe).

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users