Jump to content


Photo

Vaše trenutne želje


  • Please log in to reply
7127 replies to this topic

#7061 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 19 April 2012 - 07:54 AM

Skoraj so mi oči ven padle med branjem te 8 pisave. Mučenje, sploh za tiste malo slepe. :lol:
  • 0

#7062 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 April 2012 - 08:36 AM

O ti mati božja . . .
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#7063 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 April 2012 - 11:11 AM

:lol: Nisem imela ne 8, ne 10, imela sem 1, se po starem. Nisem kliknila, ampak sama napisala, ker sem na telefonu gor. Jaz sem mislila, da Frcico moti, da OT ne pisem z malo pisavo. Nisem pomislila, da je premala, ker ocitno na telefonu prikazuje drugace.

Edit: zdaj imam 10 pa se mi zdi prevelika v primerjavi s Sinnaio :huh: ?

  • 0
Memento mori.

#7064 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 April 2012 - 11:43 AM

osem

deset

dvanajst

štirinajst

;)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#7065 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 April 2012 - 11:57 AM

Zlatolaska a si malo zmedena :D Kje sploh vidiš pisavo 1? Tega ni več :D
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7066 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22500 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 12:01 PM

Joj, kakšna užaljenost. Če zapišeš "na blef" lahko pričakuješ takšne reakcije, jaz ne živim v tvoji glavi, da bi vedela kaj misliš kar sem napisala že zgoraj.

Sem že večkrat opazila, da ima tudi Zlatolaska tisti sindrom pojasnjevanja, kot Zoey. :lol: V temi o garderobi vedno napišeš cele romane, zakaj nisi raje drugih čevljev kupila, zakaj si imela take barve obleko,....
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#7067 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 12:02 PM

Ne vem kam naj to napišem, ampak js polovico teh OT, katere ful pomanjšate ne vidim brat. A se da to malo na večje napisat? Na splošno mi gre na živce to pomanjševanje.
  • 0

#7068 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 12:03 PM

Sem mnenja, da bi bilo bolje, da sploh te male pisave ne bi bilo, ampak vse enako!
  • 0

#7069 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 April 2012 - 12:03 PM

:huh: A 10-ke in 12-ke ne vidiš? Ponavadi se v teh dveh piše OT.
Odvisno koliko močen OT je :lol:
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7070 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22500 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 12:04 PM

Jaz vse OT pišem v velikostjo 10. 8 se res nič ne vidi. Sicer pa imam 14.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#7071 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 12:07 PM

luci, obstaja splošno pravilo, da se OT piše z manjšo pisavo od običajne. Meni se zdi to prav.
  • 0

#7072 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 April 2012 - 12:11 PM

Sem že večkrat opazila, da ima tudi Zlatolaska tisti sindrom pojasnjevanja, kot Zoey. :lol:



Meni se pa zdi, da se njiju bolj "napada" in mata posledično več zagovarjanja za spisat. Se mi zdi logično da želiš pojasnit, če te folk napačno razume ali kritizira zaradi nečesa. Če se bo npr. Ana skregala s fantom bodo vse sočustvovale in jo tolažile, da bo kmalu bolje, če se bo Zlatolaska skregala, bojo vse napisale, naj ga pusti ker je kreten. Itak, da se počutiš napadeno. Isto ta situacija zdaj. Najprej za to kar je napisala, potem kako je to napisala, pa s katero pisavo, a dejte no, ene se res zapičijo v kakšno članico pa je potem kar vse po vrsti narobe, haha.
  • 0

After all this time?

Always.


#7073 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 April 2012 - 12:20 PM

Meni se pa zdi, da se je Zoey zelo popravila kar se pisanja tiče, odkar smo jo opozorile (OK, jaz sem jo;
Zoey --------> pohvala :) ). Včerajšnji off topici so bili - kot vedno skoraj - totalno brezvezni. Zlatolaska najprej
nekaj napiše, in se je res nerodno izrazila, morate priznati. Nato so se pojavili njeni odvetniki, ki sploh vedeli
niso, o čem je pisala, in jo zagovarjali. S tem, da jaz nisem napisala, da ne zna vozit, ampak sem se pa res
obesila na 'na blef', in jo vprašala, da kako jo je inštruktor dal na glavno vožnjo. Torej me je bolj zanimalo kako da gre
že na glavno, če bi pa mogoče še potrebovala nekaj vaje.

In jasno, da nisi suveren še, četudi imaš vozniško v roki, to vem sama; sedaj po 10ih letih lahko rečem, da
sem samozavestna voznica, da grem karkoli, da lahko parkiram kjerkoli. Vse to prinesejo izkušnje. In
glede na to, da vsak dan srečujem na cesti voznike, ki menda res 'vozijo na blef' - kljub vozniškemu, in
izkušnjam, vem, da je to velik problem. Pa ne pravim, da sem najboljša voznica na tem svetu, ampak samo
da so izkušnje doprinesle svoje.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#7074 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 April 2012 - 12:22 PM

^^ Ma saj daleč od tega da je samo ta problem, to se skozi ponavlja, ne morete rečt da ne. Klasični primer je bil včeraj v galeriji naših nohtov. Ampak ok.. pač.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7075 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 19 April 2012 - 12:38 PM

Ali pa nekatere same iščete neke "napade" v vsakem "negativnem" komentarju. Pač, če si ena ne zna npr. namazat nohtov, pa bo večkrat prilepila slike, bo večkrat slišala, da si jih ne namaže lepo, big deal. Pa ko npr. Zoey lepi bodybuilding postave, je tudi normalno, da če prvič ni bilo nikomur všeč, tudi drugič in tretjič ne bo, in bo to seveda marsikatera povedala. Kar pa še ne pomeni, da zdaj te stvari letijo osebno nanjo kot človeka.

In ko je bilo prej govora o fantih; ZELO dvomim, da bi nas vsaj večina drugače reagirala ob določenih informacijah, zato ker bi šlo za drugo članico. Vsaj zase vem, da ne bi. Človek je lahko bebec, pa če je Jinin fant, Zoey-jin ali pa moj (primeri, preden se spet začnejo vstaje). In npr. lak je grdo namazan, ne glede na to čigava roka je. In čevlji so grdi, ne glede na to čigavi so. Govorim seveda o osebnih preferencah.

In tudi sama sem opazila, da se je Zoey-jin način pisanja zelo popravil in je precej bolj berljivo vse skupaj, super.

Mater, ste zoprne, res.

In Kinkyjin komentar oz. začudenje nad tem, kako da inštruktor Zlatolasko ob takšni nesigurni vožnji na glavno vožno, je bil na mestu. Je pač potrebno še malo odvozit, da dobiš tisti pravi feeling, potem pa na glavno.
  • 0

#7076 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 12:47 PM

No, jst recimo štekam, da omeniš, da ti nekaj ni všeč pač prvič (npr. grdo namazan lak, postave, oxfordke...). Ne pa vsakič, no. :) It's getting really old, really fast. -_-
  • 0

#7077 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 April 2012 - 12:51 PM

. Pač, če si ena ne zna npr. namazat nohtov, pa bo večkrat prilepila slike, bo večkrat slišala, da si jih ne namaže lepo, big deal.



Ful velikokrat je komentar ZELO različno napisan glede na osebo kateri je namenjen.
  • 1

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7078 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 12:54 PM

luci, obstaja splošno pravilo, da se OT piše z manjšo pisavo od običajne. Meni se zdi to prav.


Meni se zdi to bedarija, saj vsak dojame, da se nanaša na določeno zadevo, ni važno s katero pisavo je napisano. Se mi pa res ne da matrat z branjem miniaturne pisave in tega je čedalje več pa ne to samo vrstica ali dve, ampak tudi po pol strani. Eden izmed razlogov, da ne pišem več.
  • 0

#7079 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2012 - 12:58 PM

nekateri ne marajo brati zadev, ki nimajo zadeve s tematiko, ki se jo v temi obravnava. To je najenostavnejši način, da preskoči "neželene" poste.
  • 0

#7080 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 April 2012 - 02:57 PM

Kot pravi Ančka. Jaz dobivam popizditis, ko naletim na temo kjer so off topici pisani z veliko.

V drugo debato se ne bom spuščala, ker nima smisla.

Dodala bi samo, da nisem želela osebno prizadet Zlatolaske. Če sem, se opravičujem.


Moja današnja želja je, da sošolka ne bi bila tako trdoglava ko ji je potrebno dopovedat, da je problem da neka stvar ne dela v njenem macu, ker je datoteka narejena v windowsih za uporabo v windows sistemu.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users