Jump to content


Photo

Novo leto


  • Please log in to reply
690 replies to this topic

#681 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82904 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 December 2016 - 09:46 PM

Z NL se se ne ukvarjam (moz je rekel, da bi lahko sla na Bled, jaz pa bi tudi sla kam iz LJ), nimam pa pojma, kje bova na bozicni vecer. Ponavadi sva ali pri mojih ali pa pri njegovih, letos pa je pri njegovih bozicno srecanje ze prej (in hkrati praznovanje treh rojstnih dni), pri mojih pa tudi ne bova, ker je mami dezurna.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#682 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26435 posts

Posted 09 December 2016 - 08:04 AM

Jaz dezuram za novo leto. Cez bozic bova pa pri mojih verjetno.
  • 0

#683 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2016 - 01:12 PM

Za Božič še ne vem, kje bova. Za novo leto pa gremo še s kolegico in njenim fantom za 3 nočitve v okolico Bovca. Nismo prej nič rezervirali in se nam je zdaj posrečilo dobit apartma, ker so eni drugi gosti odpovedali. Bomo videli, kakšno bo vreme. Planiramo it kam hodit, mogoče sankat, bomo videli. Zadnji teden decembra imam dopust, tako da upam, da bom fanta prepričala še za kakšen izlet. Šla bi pogledat božični Zagreb ali morda Celovec.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#684 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13789 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2016 - 01:16 PM

Celovec spusti. Po božiču ne bo več stojnic.

 

Za božični večer se vsi dobimo pri nama in pripravim večerjo. Za novo leto bova doma, le do moževe mami se oglasiva. 


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#685 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17999 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 December 2016 - 01:41 PM

Za božični večer boma pri mojih, za novo leto prav tako.


  • 0

#686 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2016 - 05:14 PM

Za bozicni vecer smo pri mojem ocetu. Za bozic gremo k moji mami. Letos prvic praznuje bozic v novi hisi, v bistvu bo prvic po dolgih letih v Sloveniji za bozic.
Novo leto pa bomo praznovali doma. Mogoce bomo sli po vecerji kam na obisk ali pa bomo dobili obiske. Se bomo zmenili tisti vecer. Bolj, ko clovek planira, slabse je...
  • 0

#687 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15249 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 09 December 2016 - 08:39 PM

Nobenih posebnih planov. Za novo leto pri mojih in doma, bozicni vecer pri njegovig, bozic pri stari mami.
  • 0
 

#688 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 December 2016 - 09:50 AM

Midva tudi nimava nobenih posebnih planov. Če ne bo kakšne last minute ideje, bova verjetno kar pri mojih ali njegovih doma.


  • 0

#689 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 26 December 2016 - 10:36 AM

Po včerajšnjem povabilu in impulzivni "Fuck it, let's do it" odločitvi bom novo leto preživela v Angliji. :love:


  • 0

#690 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26078 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2016 - 04:27 PM

😃👍

Mi nimamo posebnih planov, sproti, kot vsako leto. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#691 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17018 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2016 - 11:39 AM

Midva bova pri njemu doma, verjetno bomo gledali filme, nazdravili, pa jaz bom vihtela kuhalnico :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users