Jump to content


Photo

Potovanja...


  • Please log in to reply
680 replies to this topic

#641 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 June 2023 - 08:14 AM

Jaz nisem na nikogarsnji strani, mislim pa, da so bili pravocasni, kljub temu, da jim je shuttle zamujal … Kaj so potem bluzili in se zatikali, je pa vprasanje. So pa sli v tozbo, ce bi mislili, da je bolj verjetno, da izgubijo, verjetno ne bi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#642 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 June 2023 - 08:34 AM

Mnja, mene je pogrelo, ko je pisala tako kot da so se vsi zarotili proti njim, oni pa nic krivi. :roll:
Ne vem no, jaz ne stejem vec kolikokrat sem letela iz Züricha in morda sem parkrat naletela na grumpy usluzbence, ampak ponavadi so vsi ful prijazni ali vsaj vljudni, zato mi je to kar pise ta zenska, nepredstavljivo. Si predstavljam, da je ena teh entiteled Karen, iz katerih se delajo norca na Redditu. :lol:

Ancka, super, pol pa imate 30 min cist dovolj. :) Lepe pocitnice!

Fiona, 2h prej. Ce je letalisce, ki ima po coroni sloves, da prihaja do gnec, pa raje se malenkost prej. Lazje pocakas in spijes overpriced kavico kot da dirjas.
  • 0

#643 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28999 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 June 2023 - 09:05 AM

Jaz sem na velikih letališčih raje 3 ure prej, za vsak slučaj.  Na Floridi je bilo na knap, smo laufali z uslužbencem na izhod, ker je bila taka gneča (in totalna neorganiziranost) na security/pass control, zdaj v DC so bili pa izjemno učinkoviti in je šlo zelo hitro.  Naredi online check in, da imaš potem samo bag drop vrsto, če imaš za oddati prtljago, sicer pa direkt na security.  In, ja, ful fajn je, ker lahko čakalno dobo za security spremljaš pa še piše ti za vsak odsek/izhod, koliko je za hodit. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#644 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 20 June 2023 - 08:16 AM

Če bo katera rabila pomoč pri organizaciji oz planiranju potovanja, se sestra podaja oz spogleduje s tem. Več info na IG. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#645 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17965 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 20 July 2023 - 11:08 AM

Zdaj sem šla gledat na zemljevid, kje najbolj severno sem bila. Lulea na Švedskem. :)  Na J polobli pa še nisem bila. 


  • 0

#646 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 July 2023 - 11:13 AM

Islandija je magicna.
Jaz pa ful pogresam morje, ce kako leto ne grem. Morajo bit vsaj ene pocitnice morske.

Ps: dajmo se preselit v potovanja.

 

Enako. Na morje bi definitvno šli, samo pač ne julija ali avgusta. Poletja tudi ne bodo vedno hladnejša ... 

 

Mene pa že dolgo vleče na jug Anglije - Dorset itd. Pa Škotska, ampak bi šla v lastni režiji, ne tako kot starša zdaj.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#647 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26411 posts

Posted 20 July 2023 - 11:13 AM

Ja ali pa Poljska in Baltske drzave za poleti,da ni ravno 40 cez dan. Pa S Francija. Skratka ne zmanjka idej, so pa drazje nastanitve in karte kot so bile.
  • 0

#648 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17965 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 20 July 2023 - 11:15 AM

Sej Hrvaška tudi ni vedno bolj poceni... 

Poljska ja! Varšava mi zelo lepo zgleda na fotografijah. 

 

 

Jaz bi šla v idealnem primeru poleti za kak teden na morje pa kak teden kakšno S mesto raziskovat ali Dolomite... :)


  • 0

#649 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26411 posts

Posted 20 July 2023 - 11:18 AM

Ja seveda,ampak je blizu,mi v 5 vseeno preferiramo voznjo z avtom. Ne vem meni se je hrvaska zamerila.
  • 0

#650 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 July 2023 - 11:20 AM

Ora, s čim pa, pa kje?

 

Jaz se vedno bolj veselim Češke (Moravske) zdaj, gremo čez 10 dni. Tam je tudi bistveno hladneje kot pri nas. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#651 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26411 posts

Posted 20 July 2023 - 11:22 AM

Mi nikoli nismo hodili na hrvasko in sem bila vedno una,aja vi ne hodite na morje 🙂 in potem mi je bilo vsakic ko smo sli malo razocaranje,ker je ful precenjena.

Na Finsko bo se sla pozimi.
  • 0

#652 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 July 2023 - 11:24 AM

Mene oz. naju spet fulvlece v Azijo. Na Japonsko.

Bi pa sla tud v Skandinavijo. Ampak poleti, ker pozimi me je v Helsinkih zeblo kot nikjer drugje, pa sem vajena zimskega mraza v Alpah.
  • 0

#653 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22455 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2023 - 11:26 AM

Sem v vtise odgovarjala, naj kdo prestavi sem. Mene tudi Krakow vleče, ker sva se nazadnje odločila, da je za 3 dni bit tam predolga vožnja in bi šli raje kdaj drugič za več dni in da narediš postanek še kje drugje. Od teh, kamor se da priti z Ryanair ipd, bi šla tudi v Stockholm, Estonijo, Amsterdam...
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#654 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 July 2023 - 11:27 AM

Jaz imam pa ful lepih spominov na Hrvaško, ampak Dalmacijo. Ni mi pa za vsako leto pa vseeno mi je Italija še veliko ljubša. :) Mi je pa vožnja z avtom vedno bolj odveč, predvsem potrata časa.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#655 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26411 posts

Posted 20 July 2023 - 11:32 AM

Hja saj jaz sem na koncu tudi ugotovila,da hodijo pa v prikolice vsi v Umag in Porec,in so se potem se poleti druzili,mene so pa vlekli na Losinj,na Pag, Hvar, v Dubrovnik pa celo na Lopud 🤣 skratka nekam kamor zdaj cenim,takrat pa nisem 😁 sicer smo bili pa bolj broke in smo veckrat sli kam za nekaj dni in spali v avtu 😁
  • 0

#656 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 July 2023 - 11:50 AM

Jaz imam tud lepe spomine na Hrvasko, ampak zadnje dvoje pocitnice tam so bile pa cisti fail. :(
  • 0

#657 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26411 posts

Posted 20 July 2023 - 11:58 AM

Moje zadnje tudi. 4 dni "gostovanja v kampu" me je prislo 300€ v Premanturi (seveda benz,hrana itd.)in to isto leto kot sva dala za 12 dni Korzike 750 za oba.
  • 0

#658 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 July 2023 - 11:58 AM

jaz predlagam tudi Gardsko jezero - meni je bilo noro lepo letos tam in komaj čakam, da se vrnem.
Ali pa kakšno drugo jezero, da ni vedno morje. Pa je verjetno malo hladneje

Garda je bilo 40 minuli vikend 🤣 Vrbsko sem se gledala, Balaton je blo tud 40, dajte v ustrezno temo se kak predlog za eni 2 nocitvi.

Pridite k nam, v Švico. Smo ravno zadnjic z Lucijo in Klemnom (@wewandertheworld) ugotavljali, da sploh ni tako draga kot je nekoc bila. Temperature pa malce bolj znosne kot so v Sloveniji, sploh ce gres na malce visjo nadmorsko visino.
  • 0

#659 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22455 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2023 - 12:09 PM

Ora, kaj pa kaka Tirolska?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#660 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 July 2023 - 12:10 PM

V Avstriji Faaker see, Weißensee, Wörthersee, Wolfgangsee ... :) Prva dva lahko tudi za dnevni izlet, no.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users