Jump to content


Photo

eBay in PayPal


  • Please log in to reply
650 replies to this topic

#601 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17016 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2014 - 05:09 PM

Se strinjam, pa če imaš nastavljeno, da ne sprejemaš vračil, si ne more zmišljevat.

Jaz imam pri vsakem oglasu napisano, da naj me kontaktirajo za kakršnakoli vprašanja in dodatne slike.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#602 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 January 2014 - 05:09 PM

Ja, in še zdaj gledam ebay sizing guide (sem spodaj prilepila print screen), in imajo za ZDA št. S za US 4 in 6. Na etiketi blazerja pa piše US 4. Tako da ne vem, kako drugače bi lahko napisala (ker fora je, da ko daš size S, ne napiše ali US ali EUR S). Etiketa se sicer resda ne vidi ok iz e-bay slike (povečati jo moraš, jaz sem jo na računalniku). 

 

 

346oxva.png


  • 0

#603 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2014 - 05:12 PM

Tole razpredelnico ji pošlji. Mislim, da bi ji moralo biti jasno, da je pač večja od blazerja in je ti nisi zavajala.


  • 0

#604 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17016 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2014 - 05:12 PM

To ji pošlji in razloži, da se je tudi iz tvojega oglasa dalo videti, če je povečala sliko. Nima kaj.

 

 

 

Meni se je pa pogosto zgodilo, da mi ljudje sploh niso odpisali, ko sem jih po dolgem času vprašala, če so prejeli paket. :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#605 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 January 2014 - 05:15 PM

Ok, FUL hvala za nasvete! Ker imam kar slabo vest, samo po drugi strani se mi pa ne zdi moja krivda. To je namreč moja prva neprijetna izkušnja na ebayu, pri ostalih je bilo vse ok in sem dobila ful pozitiven feedback. 


  • 0

#606 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 January 2014 - 06:44 PM

WTF, napisala mi je, da na tagu piše XS in da naj raje sprejmem return, da ne bo odprla casa ali napisala negativnega feedbacka. Ja, piše XS, za D! EUR pa S in US 4, mislim halo. Ne bo me okrog prinašala. 

 

A se tole ok vidi? Da ji pošljem. Skrbi me samo zaradi 4ke, ker je meglena, ampak saj se vidi, da ne more biti 2 ali 3. To je izrezano iz večje slike etikete, ki je bila na ebayu. 

 

nr0eib.jpg

 

A se je kateri že zgodilo, da je kdo odprl case ali pustil negativen feedback?


  • 0

#607 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16556 posts
  • Gender:Male

Posted 29 January 2014 - 06:51 PM

Ja, meni. Ena prasička iz ZDA je že po treh dneh hotela paket :wallbash: In zdaj imam 88% feedback.

 

Jaz ji na tvojem mestu ne bi nič vrašala, je zelo lepo razvidno. To je še vedno S. Pika.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#608 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 January 2014 - 06:55 PM

Hvala za potrditev, da je dobro razvidno! Kaj če slika in sfotošopa label ali pa si izmisli, da ni isti label? :D Znorela bom, kako me je tole začelo jezit. 


  • 0

#609 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2014 - 07:39 PM

Čisto lepo se vidi, da je US: 4, D: XS, EU: S. Sfotošopala bi lahko tudi ti...ampak v skrajnem primeru lahko kontaktiraš Mango, da ti potrdijo velikost?
  • 0

#610 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 January 2014 - 07:43 PM

Res je, samo je itak bila slika ze v oglasu (to je sicer closeup), po mojem zdrava pamet pove da nisem imela motiva da bi zavajala z velikostjo ze od zacetka. :D Mango bi mi pa po mojem tezko potrdili, je bil ze ful dolgo nazaj kupljen blazer. Jaz sem prepricana da imam dovolj argumentov in slik cetudi odpre case, zato sem ji napisala da se tega ne bojim. :D
Porocam razplet, postaja napeto. :D
  • 0

#611 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 January 2014 - 10:57 PM

Ja, meni. Ena prasička iz ZDA je že po treh dneh hotela paket :wallbash:

 

HAHA!! :D


  • 0
Viens, reste ici!

#612 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 05 February 2014 - 10:12 AM

Ženska je odprla case! Sploh se mi ne da več z njo ukvarjat, ker je dobesedno, kot da bi govoril zidu, ona sploh ne dojema mojih argumentov glede velikosti. In na tako nizek nivo se spušča, najprej mi je grozila s casom in feedbackom, potem je začela z "I'm a really nice person", WTF res. In sem ji nehala odpisovat in potem je case odprla. Po eni strani bi ji najraje vrnila denar in imela mir z njo, po drugi strani pa mi gre tako na živce, da ji nočem ugodit. 


  • 0

#613 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2014 - 10:17 AM

Pa saj je nisi zavajala! Kjera bitch! 


  • 0

#614 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2014 - 12:03 PM

 

Ja, meni. Ena prasička iz ZDA je že po treh dneh hotela paket :wallbash: In zdaj imam 88% feedback.

 

Te je meni vedno znova fascinantno... kako Američani mislijo, da je ves svet Amerika in nimajo toliko v glavi, da bi pomislili, da paket pač ne more biti pri njih iz Evrope v nekaj dneh. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#615 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2014 - 12:50 PM

Vprašanje.

 

že drugič se mi je zgodilo, da sem poslala paket (prednostno, a ne priporočeno) v ZDA in se je le-ta po več kot mesecu dni vrnil nazaj k meni, na njem pa nalepka, da naslov in hišna številka ne obstajata. 

 

Glede na to, da imata ti dve osebi potrjen naslov s strani paypala in se tudi jaz nisem zmotila pri prepisovanju na kuverto, me zanima, če se kateri kaj sanja, kako je to mogoče?

 

Res me jezi, ker s tem izgubim denar pa čas. Res je, da dobim stvar nazaj, ampak vseeno mi gre denar za kuverto, poštnino... 

 

Obe osebi sta bili šokirani, češ da na ta naslov vedno brez težav dobivata pošto (saj tam tudi živita). 

 

Nič mi ni jasno...  :unsure:


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#616 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 February 2014 - 02:52 PM

Jaz sploh nimam pojma kaj se dogaja, zadnjih par mesecev je katastrofa. Jaz ful paketov več ne dobim iz USA in ljudje mojega tudi ne. Res ne vem kaj je to, zdaj čakam enega ful pomembnega, bil je poslan konec leta, in ga verjetno lahko kar odpišem. Prej sem pa normalno vse dobivala.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#617 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17016 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2014 - 10:33 PM

Jaz sem pred kratkim naročala iz USA, dobila normalno.

Moram rečti, da sem do zdaj vedno imela srečo, edino enkrat ena malenkost za đabe od kitajcev ni nikoli prišla.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#618 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 25 February 2014 - 03:54 PM

Pričakujem dva paketa iz ebaya, enega iz kitajske, drugega iz Velike Britanije. Ali je možno, da jih dostavi GLS? danes sem namreč dobila obvestilo, da me je iskal GLS, vendar pa ne pričakujem nič drugega kot tale dva paketa. Naročila sem pa pustne kostume za otroke, iz Kitajske brez poštnine (naj bi bilo dostavljeno do 24. 2.) in iz Velike Britanije s poštnino, ki je skoraj dražja od artikla (naj bi tudi prišlo v tem tednu).


  • 0

#619 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 25 February 2014 - 05:54 PM

^ verjetno bo to paket iz VB (sklepam po tem, ker je poštnina tako draga). 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#620 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 25 February 2014 - 05:59 PM

Ja, postnina je bila 9 gbp. Morska deklica pa 9,50 gbp.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users