Jump to content


Photo

Vtisi minule noči


  • Please log in to reply
620 replies to this topic

#581 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18057 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 07 April 2010 - 08:51 PM

omg jaz sploh ne upam met ponoči okna odprtega zaradi tega mrčesa... najbolj se pa bojim kobilic.. aaa... groza. Moram si nabavit tisto mrežo za okno, ker se fant pritožuje, da mu je vroče ponoči.

No jaz sem to noč po dooooolgem času spala kot angelček, nič nisem slišala, niti cimre, ko je zjutraj prišla iz nočne. Hvala bogu so tud želočne težave minile. biggrin.gif
  • 0

#582 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 07 April 2010 - 09:21 PM

itaaaak, če ne smrči fant pol je pa to pes. Pa ene 3x sem ga zrukala da bi kao nehal pa nič :S
  • 0

#583 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 April 2010 - 09:28 PM

QUOTE(Barbarina @ 7. 4. 2010 - 21:51) View Post

omg jaz sploh ne upam met ponoči okna odprtega zaradi tega mrčesa... najbolj se pa bojim kobilic.. aaa... groza. Moram si nabavit tisto mrežo za okno, ker se fant pritožuje, da mu je vroče ponoči.



Jst se bojim pajkov, kobilic in raznih čudnih žužkov. Jaki. Ko sva bila z bratom mlajša, je men on ful velik takih figurc-živali, ki so zgledale kot prave. Vedno mi jih je naštimval, da sem se ustrašla. Enkrat sem pa zagledala res ogromnoooooo kobilico (še nikoli take!) in sem si rekla: 'Zdej mu bom pa pokazala, da ne padam več na finte.' In sem zgrabila tisto kobilico, misleč da je fejk, a je bila ŽIVA OMG ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#584 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18057 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 08 April 2010 - 08:37 AM

ohmy.gif
Ja tiste velike zelene kobilice so mi najogabnejša stvar na svetu. Fuj. Pa še ubit je ne upam, ker taki zvoki zraven nastajajo. Da mi kr na bruhanje gre.
Mama se jih tud boji in pol če slučajno najdeva kako v hiši, se dereva fotru aaaaaa pridiii hitrooooo, kobilicaaa biggrin.gif moj 5letni brat pa se nama smeje... hehe
  • 0

#585 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 April 2010 - 10:11 AM

Jaz sem, ko sem bila mala lovila te kobilice in z njimi hranla mojo kokoš. laugh.gif laugh.gif
  • 0

#586 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 April 2010 - 02:03 PM

Ej pajki pa to so super - lovijo nadležne muhe in mušice in - najpomembneje - tudi komarje.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#587 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 13 April 2010 - 02:22 PM

A to maš kakšne nove s krili?
  • 0

#588 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 17 April 2010 - 07:27 AM

S fantom greva okol pol 11ih v posteljo, imela sva prižgano samo še nočno lučko, ker sva se še pogovarjala. In pol greva počasi spat, jaz ugasnem lučko, fant pa čez pol minutke odgrne žaluzije...in tko reče "fak, vidu sm senco" Okno v spalnici gleda na vrt. In se čist potih odpravi do balkonskih vrat in pol jst iz sobe slišm sam še fanta k se neki dere ....čist sm bla šokirana blink.gif
En tip je bil pr nama na vrtu,čeprav je zagrajen povosod. Splezu čez uno ograjo iz mreže in nevem kaj delu blink.gif Itak je takoj zbežu, celo ograjo zvil, fant ga ni mogu sploh zadržat. Groza me je, zdej me bo skos strah ponoč ohmy.gif
  • 0

#589

  • Guests

Posted 17 April 2010 - 08:32 AM

QUOTE(Braunkopf @ 13. 4. 2010 - 15:03) View Post

Ej pajki pa to so super - lovijo nadležne muhe in mušice in - najpomembneje - tudi komarje.



Se strinjam. Pa ose tudi. Jaz sem enkrat opazovala, kako je oso ulovil, pa zavil v mrežo (osa se mi je smilila....sam ta narava je tok kruta, pa nič ne mormo naredit). Zato jih pa "gojim" v stanovanju, prej sem jih pa v sobi doma...na kar se je mami zelo zgražala, seveda.

Jaz sem pa danes zjutraj okoli 6 dobila klic, naj pridem pobrat fanta v Zagorje. Baje sem celo noč sama spala doma...odklenjena. Nisem sploh opazila. huh.gif
  • 0

#590 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 April 2010 - 11:07 AM

Kaj gojiš? ohmy.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#591 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2010 - 11:21 AM

Pajke.
  • 0

#592 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 April 2010 - 01:13 PM

QUOTE(lejck @ 17. 4. 2010 - 8:27) View Post

S fantom greva okol pol 11ih v posteljo, imela sva prižgano samo še nočno lučko, ker sva se še pogovarjala. In pol greva počasi spat, jaz ugasnem lučko, fant pa čez pol minutke odgrne žaluzije...in tko reče "fak, vidu sm senco" Okno v spalnici gleda na vrt. In se čist potih odpravi do balkonskih vrat in pol jst iz sobe slišm sam še fanta k se neki dere ....čist sm bla šokirana blink.gif
En tip je bil pr nama na vrtu,čeprav je zagrajen povosod. Splezu čez uno ograjo iz mreže in nevem kaj delu blink.gif Itak je takoj zbežu, celo ograjo zvil, fant ga ni mogu sploh zadržat. Groza me je, zdej me bo skos strah ponoč ohmy.gif

O groza!!! ohmy.gif Mene bi bilo tako strah!!! Sam kako pa to, da je pogledal čez žaluzije? 7 čut al je kaj slišal?
  • 0

#593 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 17 April 2010 - 01:22 PM

ne nič nisva slišala, ubistvu je hotu sam žaluzije "popravt" k so ble postran...še dobr res. Bolj sreča kot kej druzga.
Dans sva pa vidla, da si je tip še celo en cegu prinesu, da je lažji splezu čez ograjo! Sam ne vem, če je hotu kej ukrast, ker je mel enih par sosedov še luč prižgano, pa midva sva jo mela tut v spalnici uno lučko,.. hmm.gif
Mogoče je hotu kej gledat,slišat, uglavnem kr zmrazi me, če pomislm, da me je nekdo večkrat že prej opazoval alpa kej tazga ohmy.gif
  • 0

#594 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 April 2010 - 01:53 PM

QUOTE(Piquet @ 17. 4. 2010 - 12:21) View Post

Pajke.


huh.gif Zakaj pa to?

Groza.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#595 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2010 - 02:06 PM

Ker zrejo zuzelke. Sam meni je bolj slaba zamenjava. Potem pa se eno zvau ki jé pajke, pa eno ki jé zvali ki jédo pajke, itd. xP
  • 0

#596 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 April 2010 - 02:09 PM

QUOTE(lejck @ 17. 4. 2010 - 14:22) View Post

ne nič nisva slišala, ubistvu je hotu sam žaluzije "popravt" k so ble postran...še dobr res. Bolj sreča kot kej druzga.
Dans sva pa vidla, da si je tip še celo en cegu prinesu, da je lažji splezu čez ograjo! Sam ne vem, če je hotu kej ukrast, ker je mel enih par sosedov še luč prižgano, pa midva sva jo mela tut v spalnici uno lučko,.. hmm.gif
Mogoče je hotu kej gledat,slišat, uglavnem kr zmrazi me, če pomislm, da me je nekdo večkrat že prej opazoval alpa kej tazga ohmy.gif

Ja to bi tud mene ja! Mene bi blo tako strah!
  • 0

#597

  • Guests

Posted 17 April 2010 - 03:18 PM

QUOTE(Princeska @ 17. 4. 2010 - 14:53) View Post

huh.gif Zakaj pa to?

Groza.


Gojim je bilo napisano "gojim", kar pomeni, da jih ne gojim v kakem terariju al pa kej podobnega, pa da jih hranim laugh.gif
Samo ubijam jih ne. Pa pajčevin jim ne podiram (razen, če jih mami, ko me ni doma).

Sej se jih ne nabere veliko (pajkov), če jih pustiš živet in lovit.

  • 0

#598 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6527 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2010 - 08:07 PM

Danes sem se sredi noči zbudila, ker mi je močno delalo slabo, sigurna sem bla, da bom bruhala ermm.gif Roke so se mi prav tresle. Ura je bila 3.30.
Potem sem šla spit mal vode in nazaj v postlo, ampak sploh nisem mogla spat. Vsa sem bila potna in kar neki čudni vzorci so se mi kazali pred očmi. Aja, pa ful sem bila živčna zaradi nekega denarja, ki sem ga kao dolžna...

Al sem sanjala pokonci, al kaj je to blo ne vem... huh.gif
  • 0

#599 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 April 2010 - 11:05 PM

kako misliš to, kao si ga dolžna, a ne veš če si ga ali ga nisi al kaj?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#600 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26464 posts

Posted 29 April 2010 - 05:33 AM

QUOTE(lejck @ 17. 4. 2010 - 14:22) View Post

ne nič nisva slišala, ubistvu je hotu sam žaluzije "popravt" k so ble postran...še dobr res. Bolj sreča kot kej druzga.
Dans sva pa vidla, da si je tip še celo en cegu prinesu, da je lažji splezu čez ograjo! Sam ne vem, če je hotu kej ukrast, ker je mel enih par sosedov še luč prižgano, pa midva sva jo mela tut v spalnici uno lučko,.. hmm.gif
Mogoče je hotu kej gledat,slišat, uglavnem kr zmrazi me, če pomislm, da me je nekdo večkrat že prej opazoval alpa kej tazga ohmy.gif

Ej glede na to, da je zadnjič sredi popoldneva en tip hodu za mano po vsem cityparku, dokler nism zginla na wc in čakala, da oddide, me sploh nč več ne čudi. Pa razno nadlegovanje prek maila. Mislim svašta no. Zadnje čase se mi take dogajajo, da se mi skos bolj zdi, da praktično nimamo več zasebnosti.

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users