Jump to content


Photo

Wet n Wild


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#41

  • Guests

Posted 24 August 2006 - 10:34 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(izabela)
QUOTE(*pikica*)
aha hvala wink.gif sam se eno vprasanje mam! a res ni testerjev????

Za vecino drugih stvari so, za tole pa zal ne. Saj ce kera prodajalka ne gleda zraven pa lahko vseeno probas smile.gif

Ja, in če bi tako vsak razmišljal in počel, bo najbrž tudi sama kupila že kanček uporabljenega. biggrin.gif
izabela, a je farba tega tvojega pump glossa zelo prosojna? Si videla morda, imajo one šminke, kaj sem jih nalepila - Pout Protector spf15? Kaj pa pri lakih za nohte - si opazila kakšne odpuljene farbe, ali samo rdeč in pink dolgčas?


Ni blazno prosojna. Ni pa tut ne tk, da bi se ful ful poznalo. je pa lep blescece svetlo vijolicast odtenek. Onih smink nimajo! So tut men padle v oci, ko sm jih gledla na internetni strani, ampak zal..
Lakov je pa ful odtenkov! Zeleni, modri, vijolicasti...men se zdi, da kr izbira. Lepe barve..
  • 0

#42

  • Guests

Posted 24 August 2006 - 10:35 PM

QUOTE(*pikica*)
ej IZABELA dej a bi ti men nardila ena uslugo? a bi se namazala s tem glosom k ga mas pa nalepla slikco v temo z nasim mupom, lahko mi pa tut posles po mailu, ce te je sram al pa kej...


biggrin.gif
Problem je v tem, da nimam digitalnega fotoaparata. No, bom probala ce bo slo s telefonom.. ce ne pa cez vikend, bom s fotrovim aparatom..
  • 0

#43 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 August 2006 - 10:41 PM

okj no ermm.gif ampak med vikendom pa res!!! biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#44 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2006 - 10:46 PM

QUOTE(izabela)
Ni blazno prosojna. Ni pa tut ne tk, da bi se ful ful poznalo. je pa lep blescece svetlo vijolicast odtenek. Onih smink nimajo! So tut men padle v oci, ko sm jih gledla na internetni strani, ampak zal..
Lakov je pa ful odtenkov! Zeleni, modri, vijolicasti...men se zdi, da kr izbira. Lepe barve..

Grrr, sem točno vedla, da tega ne bodo imeli. Itak k nam zlifrajo bolj bedne stvari..... ta dobrih nikoli. Skos najbolj mamljive reči izločijo. Halo!!!
No, vsaj pri lakih se ni ponudba omejila na pink in rdeče.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 August 2006 - 11:18 AM

.
Torej, šla v izvidnico. Seveda najprej kar precej šokirana, saj pol stvari sploh nimajo (in seveda ravno tistih ne, katere so izgledale najbolj opasne). Še dobro no, da imajo MegaPlump lip gloss - kupila odtenek South Peach, prečudovit nežen roza odtenek (odtenki na netu ne pričajo ravno realne slike, opažam). Je pa precej gost, ustnice naredi izjemno lepe (ne pomnim, kdaj mi je kateri lip gloss naredil tako lepe - pa ne krivim za to Plump efekta, ker ga praktično seveda ni (čeprav malo ustnice pečejo..... ampak za kakšen res efekt je najbrž treba poseči po kakšnem Lip Fusion-u)), je pa kar precej gost in zelo! obstojen za lip gloss. Bledi enakomerno, ni kakšnih nevšečnosti (kakšne črte, ipd.). Vonj je prekrasen, po cimetu.
Laki za nohte so tudi kar precej privlačni - imam odtenek Just Kissed (lak z nežnim viola odbleskom, zelo lep), pa Denim Chrome (najlepša temno modra barva sploh) in Shiver (metalno svetlo modra). Laki so sploh ugodni, mala pakunga (10ml) - ki sploh ni tako mala, stane 540 sit..... ta vlka (14ml) pa 810 sit. Laki so zelo kvalitetni, nanašajo se vsi krasno (seveda že vse sprobala), že z enim nanosom dosežemo ta pravo barvo (pri večini lakov se to zgodi običajno z drugim nanosom), pa jih imam na sumu, da so zelo obstojni.
Onega shimmra za telo seveda nimajo.... senčke niso tudi nič posebnega, sicer kar posrečene kombinacije pri paletah..... sploh ena mi je všeč (temno vijolična, srebrna in belkasta (za slednjo nisem ziher) - čeprav na netu ne vidim te kombinacije, tako da ne vem ali sem jaz smotana al kaj. :clown:
Pri šminkah so večinoma rdečkasti in intenzivno pink odtenki, kar mi ni všeč..... nisem zasledila nobenega nežno pink.
Imajo tudi ene lip glosse z bleščicami, en mi je še posebej padel v oči, temno vijola, že skoraj moder..... ampak sumim, da je na ustnicah povsem brezbarven oz. da je odblesk komaj zaznaven in zato se mi ni dalo kaj posebej ubadati z njim.
Imajo še maskare in pudre..... tega nisem preverjala, ker je fant že spreminjal farbo za mano..... biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 August 2006 - 11:54 AM

Uh ... you turned me on! biggrin.gif Me zanima sploh tisti opasni temno vijola/moder gloss, ampak sumim, da je tko kot si ti rekla - torej na ustnicah bolj švoh opazen. Pa ta Mega Plump gloss bi tudi mela ... imajo kakšen vijola odtenek?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 August 2006 - 11:59 AM

.
Ja, gloss ni slab, sploh ne. Lahko na netu vidiš odtenke..... čeprav, kot sem rekla, se mi ne zdijo glih realna slika. Kakšnega vijola lepega odtenka za moje pojme ni.....
Ta moj nežno pink je zelo seksi. biggrin.gif
Nikjer na embalažah pa ne vidim odtenkov..... da bi primerjala na netu. blink.gif Ker moj odtenek ni takorekoč podoben nobenemu na netu..... še najbolj se mu približa South Peach, čeprav je moj precej lepši. Ker Hel-pink-i je na netu preveč živahen, South Peach pa preveč na oranžno vleče. Krneki. blink.gif





.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48

  • Guests

Posted 27 August 2006 - 08:45 PM

Js sm mela tut problem s tem, iskala stevilko glosa ko nora, pa ga ni nikjer..
Obstojni so pa ti mega plump res. Mam ful glosov, od kerih mi je bil najboljsi od MUF in be-yu, sam noben ni bil obstojen. Ta se ti pa kr nekako prilima na ustnice smile.gif
  • 0

#49 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 August 2006 - 08:50 PM

izabela, kje so slike
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 August 2006 - 08:50 PM

.
Ja, izredno je gost in limast. Zato ga je malo težje nanesti..... mislim, težje je razmazljiv.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51

  • Guests

Posted 27 August 2006 - 11:02 PM

Ma.. vikend je minil malo prehitro z malo prevec popivanja, pa sploh nicm prisla do fotoaparata smile.gif
Saj zdaj si ga je jenna tut kupla, naj ona nalepi. Pa se lepse ustnice ma smile.gif
  • 0

#52 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 August 2006 - 11:10 PM

ermm.gif ma sej je kul... krneki kompliciram, glos je ze takorekoc moj biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#53 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 28 August 2006 - 06:56 PM

No jst sm tut dons šla prečekirat te izdelke, pa sm kr razočarana, kot so punce že pred mano rekle pou stvari k so mi ble na netu všeč itak ni rolleyes.gif
Najbolj so me pritegnili eni glossi v tubicah, taki ful bleščeči zgledajo, pa baje da dišijo po sadju in ene par jih bo do konca tedna zihr mojih biggrin.gif

Pa rdeč lakec sm si skor kupla, sam se pol premislila nevem zakaj in ga grem jutri kupit, upam da so vsaj mal obstojni
  • 0
Posted Image

#54 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 August 2006 - 07:19 PM

Sem tud jst dons na hitr preletela tole Wet&Wild sceno. Ker nisem imela ravno velik časa sem uč vrgla samo na lip glosse in pa lakce - sem bila nad obojim kar malo impresionirana. Predvsem lakce imajo v zelo lepih odtenkih - od pastelnih, metalnih do močnih živih barv (rdeča je čudovita). Valda nisem mogla it praznih rok od tam, tko da sem si prisvojila metalno vijolčnega in pa u iber bleščičastega - ima take različno velike pikice, ki se odsevajo v vseh možnih odtenkih, čist hudo!!

Pri glosih sem se takoj vrgla na Mega Plumpe in pograbla nežno marelično rozast odtenek (glossi nekak nimajo imen odtenkov al pa jih jst še nisem opazila) - na ustnicah izpade zelo naravno in sexy. Všeč mi je, ker je malo gostejši in se kljub temu nič ne packa in na ustnicah ni pocast (občutek je bolj tak kot pri lip balmih) pa res zelo obstojen in stabilen. 8)

Noro hud mi je bil tud en srebrn lip gloss pa tista kričeče vijolčni in temno modri z bleščicami tudi zelo interesantno izgledata! wink.gif

Evo tuki pa ena skupinska biggrin.gif

IPB Image

Pa še bleščičast lakec

IPB Image

IPB Image
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#55 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 28 August 2006 - 07:21 PM

o šit kolke je lep tale lakec z bleščicami blink.gif blink.gif sploh ga nism opazila prej, jutr bo definitivno moj biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#56 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 01:23 PM

ja, lakec je full hud blink.gif biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#57 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 02:23 PM

.
Ooo, kaki hud laaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!! blink.gif

Lip gloss pa je isti, kot moj. In NE, na nobenem izdelku ne piše odtenek.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#58 andrea

andrea

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts

Posted 30 August 2006 - 10:00 AM

V mb so lakci cenejši (mali 450 sit, veliki 710), pa tudi mega plump je 1070. Kak čudno. No, sicer pa je v lj boljši standard.
  • 0
Carpe diem!

#59 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17188 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 10:08 AM

A se Wet n Wild da dobit v vseh Namah? V Loki je tud ena, pa zadnje cajte nism pršla blizu...?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#60 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 30 August 2006 - 10:47 AM

andreja, kje v mb-ju pa se dajo dobit te stvari wet&wild??
  • 0
Vedno je bolje obžalovati nekaj, kar smo storili, kot pa nekaj česar nismo!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users