Jump to content


Photo

Make up Sanje Grohar


  • This topic is locked This topic is locked
88 replies to this topic

#41 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 December 2005 - 11:18 AM

QUOTE(Anin)
Joj, kok se mi smilte uboge ženščine... biggrin.gif


No ja ... pomilovanje ni lepa zadeva ... sploh če te nihče ne prosi zanj. Usmiljenje pa raje zadrži zase, mogoče ga boš še potrebovala.

No, kje smo ostali? Aja, Sanja Grohar. Hja, tud meni ni všeč! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#42 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 December 2005 - 12:00 PM

joj punce kok ste smesne biggrin.gif ko je jebe ancko, sej vidte da je glupa twisted.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#43 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 December 2005 - 12:32 PM

Ja reučka boga....morš tko pozornost iskat...smilš se mi sad.gif






biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#44 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 December 2005 - 12:49 PM

TASH hud avatar wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#45 Anin

Anin

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 23 December 2005 - 01:02 PM

Drage prijateljice iz foruma!

Ne bom Vas več motila pri Vašem iskrenem internetnem prijateljstvu. Nadaljujte ga in morda Vam enkrat res uspe! Sicer pa je forum brez pomena, če folk sploh ne razume teme, niti želje drugih,... sej zato pa se tako dobro razumete drage prijateljice. Vseeno mislim, da bi bilo bolje, da bi se posvetile "živim" prijateljicam, kot pa nekemu umetnemu stvoru obupanih ženščin, ki se skrivajo za neumnimi nicki.

No, skratka, uživajte to prijateljstvo in, da bi zakrile vsaj del svoje pameti se pobarvajte na rjavo ali črno.

ČAW ČAW punčke!
  • 0
Nikar ne spusti, lepo mi je... IPB Image

#46 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 December 2005 - 01:38 PM

Draga Anin,
Na tem forumu ne sodelujemo nobene obupane ženščine, no ja če tebe štejmo pol ja... biggrin.gif Pa čist usaka tuki ma velik več prjatlc kot ti, sm zihr!

QUOTE
Pa še to-ne zgledujem se po missicah...če bi se, bi mogla bit grda in butasta


Nč bi mogla bit grda, sej si biggrin.gif A maš ej proti blondinkam, ti malo usrane? twisted.gif


Papa, mala prepotentna deklica IPB Image


Hvala pikica IPB Image
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 December 2005 - 02:25 PM

Joj ... zakaj se sploh ukvarjamo s tem? Meni se iskreno zdi tole velika izguba časa.

Anin ... se pač ni izšlo naše iskreno računalniško prijateljstvo (kot si ga poimenovala sama) ... jebat ga, smo preživeli že tudi hujše pretrese! IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 December 2005 - 02:52 PM

ma dj sj smo res bedne da tko napademo kost k se nm jo vrže-....kaj pa,če bi pač vseeno govorili o make upu sanje grohar!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 December 2005 - 02:55 PM

Ja, res je ... sram nas bodi! :laughing1:
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 23 December 2005 - 04:00 PM

QUOTE(Anin)
...js vsaj ne iščem tolažbe ali nekih mnenj in podpore drugih žensk po forumih...



Hm, a se ni tvoj prvi post glasil, 'joj, kaj katera ve, kako se namaže sanja grohar, ker bi se jaz tudi, pa ne vem kako, itd...'? Marsikatera tu pošiče kako mnenje, ampak tako bizarnega pa res še ni bilo, pa smo ti vseeno ustregle...

Aja, pa še v eni stvari si zmagovalka - imaš res domiseln, duhovit in zanimiv nick, to si pa res mogla dolgo razmišljat, da si se kaj takega spomnla, za razliko od naših butastih pogruntavščin....
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 December 2005 - 04:50 PM

.

Anin je pa ATTENTION WHORE!!!


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 December 2005 - 05:10 PM

Zdaj pa dost! A bomo kaj o MUju ali samo o misici kot taki?? smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 December 2005 - 05:12 PM

Ok, gremo o mejkapu Sanje Grohar. No, meni ni všeč. Mogoče niti ne bi bil tako napačen na kom drugem, ampak njej se mi zdi, da ne paše ker izgleda izumetničeno ... pa na splošno ne maram z 10imi različnimi roza-vijola barvami namalanih učk ... je pa to seveda stvar okusa.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 December 2005 - 05:16 PM

.

No, jaz sem svoje o mejkapu že povedala - meni mejkap izgleda kot mejkap tretjerazredne kurbe.
Poleg tega mi je odločno preveč temna (posledica pečice) in izgleda kot umetna ciganka in potem tiste roza barve - HAHAHA.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22525 posts
  • Gender:Female

Posted 23 December 2005 - 11:37 PM

Meni je v bistvu čisto vseeno kakšen je njen mejkap. Pa ta vprašanja..."a mi prosim lahko kdo pove kako naj se naličim, da bo izgledalo tako, kot na tej sliki"... A se za to rabi posebna navodila? blink.gif Opazuj, saj imaš oči.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#56 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 24 December 2005 - 01:06 AM

Ja, čist bedno. Moj predlog je, da gremo ven iz te teme, ker jo je itak odprla punca, ki ne sodeluje več, kaj dosti pa se okoli make up-a sanje grohar tak ne da povedat.
  • 0

#57 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 December 2005 - 10:42 AM

Hej punce!

Sem mal zbolela, zato se nisem javila. Sem opazila burno razpravo glede Sanje smile.gif Ma da se pustite tako sprovocirat, škoda...pa zaradi ene misice. Sej bo drugo leto druga biggrin.gif

Drugače pa še odgovor glede make-upa. Vizažisti ponavadi uporabljajo proizvode različnih proizvajalcev, razen če ne dobijo proizvode sponzorjev. V vsakem primeru pa za Tv, revije, modne prireditve uporabljajo profesionalne pudre in kamuflaže, ker največkrat pudri široke potrošnje ne zadostujejo za prekrivanje.

Glede make-up Sanje Grohar: osebno ji bolje pristajajo topli odtenki, naredijo jo bolj ženstveno, toplo. Je pa vse odvisno tudi od obleke in barv, ki jih nosi.
  • 0

#58 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 December 2005 - 01:15 PM

Evo še ena bolj nazorna slikica make.up-a Sanje Grohar smile.gif .

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#59 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 December 2005 - 02:05 PM

kera fasada rolleyes.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#60 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3173 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 25 December 2005 - 04:44 PM

sam fak res zgori bela spod pa črna... bi si vsaj dekolte tut napudrala... rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users