Jump to content


Photo

Kakšno pričesko izbrati?


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#41 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 18 October 2005 - 03:17 PM

dons sem bla v DMu, pa tam nimajo laka od Gliss Kurja... in me zanima DiLeMa, kje se lahko to kup... ker Mullerja ni v Celju IPB Image
  • 0
Posted Image

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2005 - 03:20 PM

Tanjci ... jaz vedno kupim ta lak za lase v DM ... hmmm ... mogoče lahko pogledaš še v drogeriji Tuš. Čeprav mi je ful čudno, da ga ne bi imeli v DM, sploh zdej, ko se je v centru Inter Spar odprl čisto nov DM.

Lahko pa kupiš tudi Pantene lak za lase, je tudi zelo fajn ... jaz imam verzijo Flexible za barvane lase in mi je super. Ampak je precej močen tako da RES špricaj na daleč. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 18 October 2005 - 05:29 PM

QUOTE(DiLeMa)
Tanjci ... jaz vedno kupim ta lak za lase v DM ... hmmm ... mogoče lahko pogledaš še v drogeriji Tuš. Čeprav mi je ful čudno, da ga ne bi imeli v DM, sploh zdej, ko se je v centru Inter Spar odprl čisto nov DM.

nice.. nisem vedla, bom šla pol še tja pogledat biggrin.gif hvala 8)
  • 0
Posted Image

#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2005 - 06:34 PM

Ja, to soboto zjutraj je bila otvoritev ... je večji kot prejšnji in lepo založen. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2005 - 11:49 AM

eno vprašanje mam...
če bi mi katera pomagala, kako doseči učinek tako simpatično skodranih las, kot jih ima tukaj mariah carey??

IPB Image
  • 0

#46 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 November 2005 - 12:51 PM

Ja to mene tudi zanima. Jaz imam lase dolge malo čez ramena in če si lase operem in si nato na vlažne lase navijem tiste podolgovate navijalke zjutraj zgledam kot strašilo. Mogoče ker mam prekratke lase za kaj takega... IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#47 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 November 2005 - 12:52 PM

Mal pene za kodrčke gor še na vlažne lase, pa bo wink.gif biggrin.gif
  • 0

#48 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 November 2005 - 12:55 PM

Katere pa npr. ?
  • 0
Viens, reste ici!

#49 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2005 - 12:56 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Ja to mene tudi zanima. Jaz imam lase dolge malo čez ramena in če si lase operem in si nato na vlažne lase navijem tiste podolgovate navijalke zjutraj zgledam kot strašilo. Mogoče ker mam prekratke lase za kaj takega... IPB Image


ja ej, tud jst ermm.gif
  • 0

#50 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 November 2005 - 01:20 PM

Jst se ne spoznam tok na to, samo moja prjatlca ma čist ravne lase in ji navijalke sploh ne primejo...pa je probala že use evil.gif
Za peno je useeno...greš v Muller, kjer je tega na tone in si zbereš eno za kodre biggrin.gif Men to pomaga, je pa res, da imam že po naravi bolj skodrane laske wink.gif
  • 0

#51 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 November 2005 - 01:21 PM

jaz pa čisto ravne. IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#52 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 November 2005 - 01:23 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
jaz pa čisto ravne. IPB Image


Jst sm tut hotla met ravne biggrin.gif Pol sm se pa sprjazlna, da mam pač kodraste in sem zdej zadovolnja biggrin.gif
  • 0

#53 bubyka

bubyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 55 posts
  • Location:nad oblaki
  • Interests:vse in še več

Posted 01 November 2005 - 08:23 PM

Js sem mela pa dologo časa dolge lase, za katere se ni moglo rečt da so skodrani, niti da so ravni in me je to full motilo, tako da sem se sedaj postrigla na kratko ( malo nad rameni) in sem full zadovoljna smile.gif Pa še vsi pravijo da mi bolj paše 8)
  • 0
Pot, ki se vzepnja in spušča je ena in ista.

#54 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3230 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 02 November 2005 - 07:31 PM

Jst pa zdej pač že kar nekaj časa nisem bla pri frizerju, sem si pustla mal laske rast in zdej mal razmišljam o spremembi. Zdj mam pa eno dilemo...
Ful bi mela fru fru, sam ker imam okrogel obraz nwem kuko bi mi to pasalo. Bi pa rada mela tacga ta postran da ne bo naravnost, ker pol zgledam tko ogrogla da je groza sad.gif . Kaj mislite?
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#55 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 November 2005 - 08:22 PM

Jaz sem mela ravni fru fru dokler mi ni zrasto čez oči potem sem si ga dala še enkrat posričt, ko pa mi je drugič zrasto čez oči pa sem si ga samo nastran potisnila in zdaj mam samo tak frizuro. _Mayckica_ če misliš, da ti bo ravni fru fru pasal si ga daj naredit. Kr pogumno!
  • 0
Viens, reste ici!

#56 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2005 - 01:54 PM

pa tale frizurca od Britney mi je blazno všeč...

IPB Image


kako dosežeš učinek tko na free las?
  • 0

#57 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 November 2005 - 02:26 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
jaz pa čisto ravne.  IPB Image

enako... in verjemi, da ti nobena pena ne bo pomagala... niti una za kodre. Jst sem se pač sprijaznila, da kodrov ne bo. Bi si pa dala kdaj nardit trajno, če bi lahko dosegla takšne rahle kodre z njo, ne pa da si pol sfrčkana kot ovca IPB Image
  • 0
Posted Image

#58 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2005 - 07:48 PM

jst sm pa pršla full zadovoljna od frizerja... tok mi je fajn frizurco nardila, tko lepo blond barvo mam, pa na konicah mam rahlo nakodrane, prov všeč sem si wink.gif
  • 0

#59 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 November 2005 - 08:08 PM

QUOTE(Princeska)
jst sm pa pršla full zadovoljna od frizerja... tok mi je fajn frizurco nardila, tko lepo blond barvo mam, pa na konicah mam rahlo nakodrane, prov všeč sem si wink.gif

Kako maš nakodrane? Tko do naslednjega pranja, trajna? A imaš že itak naravno mal skodrane al maš original čist ravne?
Če imaš drugač čist ravne pa ti jih je zdej sam navila plis poročaj kolk dolg ti bo frizura držala?
biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#60 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2005 - 08:27 PM

jst mam bolj ravne, tko na koncih rahlo zavihane...
če si npr. perem s šamponom za ravne lase in si posišim lase s krtačo- potem mam ravne
če pa si npr. perem lase in posušim na zraku mam pa full lepo skodrane

in mi je med sušenjem mal na vn pa na notr navijala z veliko krtačo in so se mi lasje nehateri uvihali na eno str., drugi pa na drugo...
full je luštna frizurca, nekako tako:

IPB Image
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users