Jump to content


Photo

Norosti s potovanj :)


  • Please log in to reply
119 replies to this topic

#41 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2010 - 11:22 AM

Jaz sem se zdaj spomnila ene prigode, ki sicer ni tako zabavna kot reina, ampak sem se je spomnila, ko je omenila svojo. Potujem na vlaku Dunaj-Maribor. V Grazu je na vlak vstopila gruča slovenskih študentov, večinoma fantov, že rahlo vinjenih in posledično tudi precej glasnih. No, ker so mislili, da jih na vlaku nihče ne razume, jim je jezik tekel kot navit in so tudi malce pozabili na manire. No, ko sem se prebijala mimo njih, da bi šla na wc, en od alkoholnih hlapov opogumnjen dečko reče "u kaka ritka". Jaz pa mu na to odvrnem preprosto: "Hvala." Dečko ni pričakoval, da se bom kakorkoli odzvala, ker je pred tem podobno nalajal že par Avstrijk, ki so ga ignorirale. V trenutku je tako zafarbal, da bi se lahko skril med jagode, pa ga ne bi našli. laugh.gif
  • 0

#42 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 December 2010 - 11:22 AM

Ojej, bellini, ja sj pomoje je bil to razlog =)

Afrika men sploh ni bila nevarna, niti nisem počela kaj nevarnega, sem mela glavo na pravem mestu in se ful previdno gibala...
sicer pa bi se vseeno lahko kej zgodil, itak...
sem vidla mešane pare, ko je tujka ostala z domačinom ipd., bla sem v Tanzaniji, Keniji, Etiopiji, mogoče so pa sam masaji taki ( predpostavljam, da je bil ubit pri masajih, al ne? Dj vpraši, plis. ) bojevniki, čeprav se vedejo dost ok, npr. plemena v Etiopiji so mi bla bl divja vidt, ni pa to vseen nobena divjost, ne si predstavljat, da tm besnijo in skačejo okol, lol, so dost skulirani.
No, ampak, če primerjam masaje v Keniji in plemena v Etiopiji...

Drgač sm na Zanzibarju ene 3 dni hengala z dvema masajema ( Zanzibar spada pod Tanzanijo in v Tanzaniji je neki tanzanijskih masajev, npr., v Arushi ampak očitno pridejo tud do Zanzibarja... )
in sta bla res ful zaščitniška in prjazna, vedno sta kake turiste pa domačine, k so hotl pecat stran nagnala, ipd., pač morš doživet, da lahko zagovarjaš al pa ne zagovarjaš. Je pa res, da je to moja izkušnja, ki je na srečo pozitivna.

Ma, nč ni ratal lulček trd.... hehe =)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#43 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 December 2010 - 11:53 AM

rea, tipično, ali driskaš na nekem iks veceju, ali pa nekoga za jajca držiš, hahaha. Zakon štorija. laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#44 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 December 2010 - 01:32 PM

Fak ej umiram od smeha. .lol. laugh.gif laugh.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#45 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17901 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 29 December 2010 - 02:14 PM

@rea lol1.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#46 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 29 December 2010 - 02:38 PM

QUOTE(rea @ 29. 12. 2010 - 0:35) View Post

Noooo, skratka, kaj je blo pol tja grede na tej ''al kaidi''... ura 01 ponoč, trda tema in nikjer luči oz. elektrike, vse kar je osvetljevalo cesto, so ble luči od kamiona... gužva k pr norcih, pr men v srcu strah in trepet kako bom zdj zdržala une ure gor, sedel smo en po drugemu, noge tlačl nekam u 3 dni, en se je moje roke prjel, drug noge, jz enga čevlja z levo roko, z desno roko sm pa segla za sabo, nekam na mehko.
In se FUL držala, da ja ne bi dol padla...
Se obrnem ... pa zagledam mladega fanta, kako ga držim za jajca in lulčka oops.gif laugh.gif
Model me je ful z odprtimi očmi gledu laugh.gif


Nekaj ne štima. Ti si ga držala in ostalo je mehko? blink.gif lol1.gif
  • 0

#47 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82956 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2010 - 02:43 PM


Uuu, kompliment in pol. biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#48 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 29 December 2010 - 03:03 PM

Rea, zakon. lol1.gif lol1.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#49 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16268 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 December 2010 - 03:06 PM

QUOTE(sajk @ 29. 12. 2010 - 14:38) View Post

Nekaj ne štima. Ti si ga držala in ostalo je mehko? blink.gif lol1.gif

te že ni vredi primla, al ma pa dečko raje luleke. biggrin.gif

drugač je pa celotna štrija lol1.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#50 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2010 - 03:09 PM

QUOTE(tašika @ 29. 12. 2010 - 16:06) View Post

te že ni vredi primla


[size=1] Zdej me je za moment malo kap. laugh.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 December 2010 - 03:50 PM



Morda je preveč stisnila. laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 29 December 2010 - 08:06 PM

OMG, Rea laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#53 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 29 December 2010 - 08:20 PM

REA HAHAHAHA laugh.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#54 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 December 2010 - 11:06 PM

Hahaha, svašta style_emoticons/default/biggrin.gif

Ja, bog mi pomagi, no, sam tko je blo!

Jina, moj PR style_emoticons/default/biggrin.gif

Sajk & co a veste kako me je POGLEDAL; style_emoticons/default/AJEBES.jpg

Sam res, jz sm se tok tresla, da nam padla iz alkaide, noooo, valda sm prijemala vse naokoli style_emoticons/default/biggrin.gif

Ej, drgač pa Kinky, ko sem prišla tja kr nekam v en dom na wc v Indiji, sem samo prdnila, nisem mela driske!
Haha, pol se pa jz oblečm, odprem vrata in pogledam mamo in ji rečem; ''TENKS'', ona pa men z glavo pomiga tko k migajo Indjici ... sj veste tko k zmija, kao v stilu, se še vidmo kej, sj mi vsak dan uleti en belc na skret, ni panike, haha.

Drgač pa še ena kratka:

Na busu sva ble iz Tanzanije v Kenijo, natančneje v Mombaso, vožnja je trajala od 09 zjutri do 02 ponoč.
Ble sva čist sfukane, ker prej 2 dni nisva spale in sva se samo premikale ... namreč iz Zanzibarja sva potovale nazaj na celino v Tanzanijo in sva ble na trajektu brez spanca... ( k sm btw misnla, da se bo PREKUCNU, pa me drgač FUL ni strah ničesar, kle me je pa stiskal k prasica... ).

Nism vedla od česa bolj ne morm spat na trajektu, al od ščurkov k so lezl po stolih, al od guncanja... in sm si rekla, ma jebeš ščurke ( najprej sem jih opazvala pa se premikala z ritjo in gledala kje vse lezejo ) in sm si dala gor nogavice, pa dolge rokave, da ne bi čutla, če grejo čez mene, in zaspala...
Pol so me pa valovi in guncanje zbudil... in sm skoooz na uro gledala kdaj bo 06 zjutri,
da pride trajekt v Dar Es Salam.

Ok, nazaj h kratki štoriji, lol:

Sfukane na busu, prispemo ob 00.00 tm nekje v Kenijo, oz. na prehod... avtobus ustav in grejo vsi dol,
nikjer luči, vse temno.
Nama NČ jasn kaj dogaja in vprašava voznika in reče, da nej skočva dol pa slediva ljudem,
ker grejo na okenček pokazat pasport ( poveva mu še naj naju POČAKA, sedele sva takoj za voznikom in v celem faking dnevu vožnje naju je ziher opazil ).
OK, greva midve tja, se prav še na tanzanijski strani... in zagledala eno hiško z LUČJO in vrsto ljudi, k čakajo, da pokažejo in ureidjo zadeve za prehod meje.

Pol pa zmanjka elektrike... nama itak že normaln, da jo na vsake tok zmanjka, njim še bl, si začnejo svett z gsm-i in lučkami v formularje, ker smo jih mogl neki izpolnt...
NO, midve zadnje v vrsti, folk se porazgubi, midve pa notr s carinikom urejava vizo, nakar
zagledava najin bus, kako PIČI mim naju, midve pa v takem vrstnem redu; style_emoticons/default/blink.gif style_emoticons/default/ohmy.gif style_emoticons/default/huh.gif style_emoticons/default/sad.gif
Gor najini ruzaki, hrana, osebne reči hvala bogu na seb, midve cariniku poveva, da je to najin bus!
Kliče tip na kenijsko stran, če je šel že bus mim in reče, da še ne... ene pol ure je minil, da so pršli nazaj po naju, pacienti.
OK, mene je vmes ful prjel kakat... carinik je potem, ko nama je zrihtu vizo in poklicu na kenijski prehod ZGINU in na celi carini oz. prehodu sva ble SAME.
VSE bi lahko pretaknla, kaka varnost style_emoticons/default/ohmy.gif
Pol sm pa tavala tm po prostorih, sobah itd., nikjer skor wc-ja, ko ga pa zagledam in vidm, da celo ni na štrbunk, in, da je še wc papir not, se mi je pa milo storilo, haha.
Tko, da sm se pokakala, pršla nazaj v pisarno brez carinika, počakala na bus in končno pršla 2 uri kasneje v KENIJO. style_emoticons/default/thumbup.gif


Btw, errol, zasebno sporočilo!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#55 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 December 2010 - 11:07 PM

QUOTE(rea @ 29. 12. 2010 - 22:57) View Post

a veste kako me je POGLEDAL; AJEBES.jpg

sj veste tko k zmija, kao v stilu, se še vidmo kej, sj mi vsak dan uleti en belc na skret, ni panike, haha.



Umrla bom. laugh.gif
  • 0

#56 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 December 2010 - 11:08 PM

A to sm že pisala, kako sm v Indiji pristala za 5 dni v budističnem samostanu oz. templju?

Mohabodji temple laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#57 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 December 2010 - 11:09 PM

Mislim, da ne. Kar povej, že komaj čakam! laugh.gif
  • 0

#58 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 December 2010 - 11:11 PM

Jutr biggrin.gif

jz sm kot en program na tv, ''kaj se mi smešnega zgodi na poti '', no sj ta templ niti ni tok smešn, je pa zanimiv biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#59 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2010 - 11:21 PM

ej rea, če boš še kdaj hodila po Keniji & Co. mi povej - mam (oz. bom kmalu mela) familijarne veze tam dol laugh.gif
  • 0

#60 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2010 - 11:33 PM

Rea, jst umiram, hahahahahahaha laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users