Jump to content


Photo

Müsliji, kosmiči, corn flakes, itd.


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#41 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 10 June 2009 - 12:03 PM

Jaz pa v navadni jogurt dajem mercatorjeve sadne iz linije zdravo življenje.
Zdaj uporabljam ene knusperlije brez dodanega sladkorja z ogromno suhega sadja, ampak dodam navadne ovsene kosmiče, drugače imam občutek da jem suho sadje v jogurtu.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#42 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26580 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2009 - 12:18 AM

V DM sem za preizkus kupila od Alnature mislije z malinami in mandlji. Dobro! njam.gif eat.gif Ni prakticno nic sladek (kot bi jedel samo kosmice - ovsene ali kakrsnekoli ze) pa cele mehke maline so v njem, sem kar gledala, ko sem odprla vrecko. smile.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 July 2009 - 11:58 AM

Včeraj se za poskusit vzela ene Spar Vital muslije in so božanski! Je več vrst, jaz sem vzela Nuss Knusper Musli različico, ki vsebuje lešnike, mandlje in indijske oreške. Ful fajn hrustajo, tudi v mleku (mrzlem) dolgo ostanejo čvrsti in hrustljavi, pa ravno prav sladki so - ne preosladni. 500 gramov stane malo pod 3€, jaz jih bom zihr še kupila, mikata me tudi drugi dve različici in sicer brusnica in soja/jabolko.

Evo, sem našla sliko:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 monni

monni

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4072 posts
  • Interests:...zanimive stvari....

Posted 17 July 2009 - 12:51 PM

Mene pa mika, da bi si jih lepo sama nardila.Pač ovsene kosmiče pa kakšne oreške,sadje ,semena... bi dala za nekej časa v pečico, da se mal popeče in je pol pa po potrebi še kej svežega sadja,rozine.To sem zanč nekje brala in morm probat.
  • 0
Kakršna sem pač sem. Tako sem narejena, to sem pač jaz. Kadar mi gre na smeh, smejem se na ves glas.
Ljubim tistega, ki me ljubi. Mar je to moja stvar, če res ni zmerom isti ta, ki me vzame za par.
Kakršna sem pač sem. Taka sem, to sem pač jaz.

Jacques Prévert ,Sem kakršna sem

#45 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 17 July 2009 - 01:49 PM

Moja mama je čisto nora na te Spar vital muslije. Ponavadi vzame sojine ali pa tiste z oreščki. Sem gledala malo sestavo in me konkretno moti, da vsebujejo ogromno sladkorja (mislim, da je že na drugem mestu takoj za ovsenimi kosmiči)
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 July 2009 - 01:56 PM

Ja, sem tudi jaz videla, da vsebujejo dosti sladkorja, čeprav osladni pa niso. So sicer sladki, ampak na prijeten način, ni too much. Jaz jih jem redko, ker so v bistvu ful kalorični, tako da ne pretiravam (sploh zato, ker hočem shujšat). Take stvari si privoščim recimo 1x tedensko za zajtrk, pa ne v prevelikih količinah. Ali pa ko si delam sadni shake (lahek tekoči jogurt in sadje), dodam žlico teh muslijev, ker dajo dober priokus.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 17 July 2009 - 02:21 PM

Jaja, potem itak ni problema.
Jaz jem kosmiče vsak dan za zajtrk in se mi zato zdi malo preveč sladkorja. Raje potem čez dan pojem še kakšno čokoladico biggrin.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#48 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83959 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 July 2009 - 08:45 PM



Meni so ti Vital z oreščki božanski, z brusnico pa prav zanič, brez okusa. ermm.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#49 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 July 2009 - 01:50 AM

dilema, zakaj si pa ne kupš navadnih - naravnih ovsenih/rženih kosmičev, brez ičega dodanega, polno vlaknin, pa še nič sladkorja in lahko ješ večkrat na teden pa lahko še vedno delaš na hujšanju?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#50 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 July 2009 - 08:59 AM

Rea, zato ker tistih nimam rada, so mi čist dolgocajtnega okusa. Rajš jem take taprave 1x na teden, ko pa tiste brezvezne vsak dan. Sicer se mi jih pa niti ne zlušta več ko 1x tedensko, tak da ni problema. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#51 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 August 2009 - 12:51 AM

jz obožujem take plain kosmiče, najboljši so mi biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#52 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 15 August 2009 - 07:58 PM

QUOTE(_M_ @ 10. 5. 2009 - 17:55) View Post

Uff, včer sva v Šparu mal firbcala po policah s temi zadevami in sva bla čist paf, ker so tok dragi...
Tako da bom lepo še naprej kupovala moje najljubše hrustljave müslije v Eurospinu smile.gif

Jih pa ne bi mogla jesti z mrzlim jogurtom, brrrr... Mora bit toplo mleko, pa tud jst mama rada goste, njamsi!



Ravno zdaj jem muslije s koščki čokolade (že 2. porcijo) in so res dobri!


Sem zadnjič kupila Spar Vital muslije, Nuss Knusper Musli (lešniki, mandlji in indijski oreški) in nisem navdušena. Ne vem prov smotan okus mi je, tak dolgočasn...sem pol dodala še embi kosmiče tiste z lešniki pa koščki čokolade pa mi je blo boljše. Pomojem mi je manjkala čokolada biggrin.gif .


  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 September 2009 - 02:24 PM

Danes sem kupila v Mullerju neke Bio Primo kosmiče češnja-jogurt in so božanski. Notr so ovseni kosmiči, riževi krispiji, koruzni kosmiči, riževi napihnjenci, potem pa še kokosovi kosmiči, višnje, rozine, marelice, maline, itd. Niso preveč sladki kar mi je ful všeč, slajeni pa so z medom in polnovrednim trsnim sladkorjem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26580 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2009 - 02:48 PM

^^

Zveni mikavno, bom poskusila! woot.gif

Tudi jaz zadnje case v Milerju odkrivam polno dobre, zdrave hrane. Studentska hrana (mesanica oreskov in rozin) na primer mi je bozanska, cisto nic niso orescki zoksidirani in nimajo tistega zoprnega okusa po stari mascobi, ki ga mimogrede zasledis pri tovrstnih izdelkih.
Pa sadna ploscica banana-jabolko mi je tudi vsec!

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 September 2009 - 02:52 PM

Miler ma zakon stvari, jaz tam kupujem vegi paštete, pa ful dobre so ene take kruhaste ploščice v prozorni vrečki, menda so iz pire, pa čez imajo posuta semena. Božansko hrustajo, pa boljše in 1000x bolj zdravo je kot čips in podobne pizdarije, če že moraš nekaj glodat. Aja pa omake za testenine so božanske, meni je otroška paradajzova noro dobra, taka bolj gosta, pa čeprav je samo paradižnik in začimbe, je okus ful poln. Danes sem vzela tudi mešanico za sojine polpete, samo zmešaš z vodo, počakaš 20 minut da se napihne, oblikuješ in spečeš. Sojine in polnozrnate testenine so tudi božanske, uglavnem jaz rada tam kupujem bio zadeve.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26580 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2009 - 03:44 PM

woot.gif Hvala za nasvet! Bom sla brskat. Jaz sem se do nedavnega v Milerju oskrbovala samo s cokoladnimi izdelki. smile.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#57 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 14 September 2009 - 04:47 PM

Jaz sem enkrat letos v Muellerju stavhala božanske mueslije- neka varjanta pirinih kosmičev z vanilijo ter kokosom. Bili so božanski, jih bom v kratkem enkrat spet nabavila.
  • 0

#58 catwoman

catwoman

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 03 October 2009 - 03:09 PM

Defenitivno zmaga Vitalis čokoladni.
  • 0

#59 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2010 - 12:57 PM

Tle si lahko svoj musli namešaš pa ti ga pošljejo. biggrin.gif
http://www.müsli.de/

Ne žalost ne pošiljajo k nam. Ampak dobra ideja. biggrin.gif
  • 0

#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 May 2010 - 12:02 AM



Ja, pa je res posrečena.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users