Jump to content


Photo

najbolj nenavadne navade


  • Please log in to reply
1464 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 May 2005 - 04:54 PM

- moje umivanje rok že meji takorekoč na obsesijo
- SINHRONIZIRANI FILMI/NANIZANKE/KARKOLIŽE SAKS BIG TAJM (no, to najbrž ni nenavadna navada, ampak jih resnično ne prenesem!!!)
- že za marsikaterega neokusno moram imet na debelo namazano pašteto - skoraj iste debeline kot je debelina samega kruha
- uuu, še ena: šalčka kave/čaja/kakava/vroče čokolade mora bit obvezno na krožniku in OBVEZNO se ne sme nič polit po krožniku... če je kaj polito, NE MOREM TISTEGA PIT in to se nemalokrat zgodi v gostilni in zahtevam novo zadevo... sicer izpadem blazna komplikatorka in čudakinja, ampak si resnično ne morem pomagati :clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 May 2005 - 06:13 PM

QUOTE(tinca)

- čipkasto spodnje perilo mi je resnično grdo


oja, men tut! biggrin.gif
  • 0

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 May 2005 - 06:28 PM

QUOTE(Nikita007)
SINHRONIZIRANI FILMI/NANIZANKE/KARKOLIŽE SAKS BIG TAJM (no, to najbrž ni nenavadna navada, ampak jih resnično ne prenesem!!!)


Jaooo se strinjam ... na živce mi gre ko je na kakem nemškem programu kaka fajna humoristična serija, pa je vse sinhronizirano, jst pa nemšk bolj švoh kej kapiram ... to me pa res u iber iztiri, ker Nemci pa VSE sinhronizirajo. rolleyes.gif evil.gif
  • 0

#44 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 May 2005 - 08:55 PM

Še neki sem se spomnila: nikoli ne spijem pijače do konca...vedno malo pustim. Me vedno zmerjajo, ampak enostavno ne gre. Mislim pa, da to delam zato, ker ne maram usedlin, ki se nabirajo na dnu kozarca recimo pri raznih naravnih sokovih, limunadah itd biggrin.gif

Drugače pa..čist smo čudne laugh.gif
  • 0

#45 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 21 May 2005 - 08:58 PM

QUOTE(Nadi)


Drugače pa..čist smo čudne laugh.gif


Ja, kakšn psihiater nam verjetno ne bi škodil. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#46 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 May 2005 - 09:01 PM

Ehh, a si predstavljaš reveža ...tok čudnih ljudi na kupu, pa še to same ženske twisted.gif
  • 0

#47 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 May 2005 - 09:08 PM

QUOTE(Nadi)
Ehh, a si predstavljaš reveža ...tok čudnih ljudi na kupu, pa še to same ženske twisted.gif


stric freud bi se odlično zabaval, sploh ne bi bil noben revež, hehehehe .....
  • 0

#48 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 May 2005 - 10:38 PM

Verjetno bi živčnega dobil twisted.gif Zlom namreč biggrin.gif
  • 0

#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 May 2005 - 11:37 PM

QUOTE(DiLeMa)
Nemci pa VSE sinhronizirajo. rolleyes.gif evil.gif

Hja, niso sposobni gledat in brat istočasno.
Mislim, s sinhronizacijo se pa uniči vsa pristnost in čar filma, no. Pa ne glede na to, kako je ostalo dobro (vizualni/zvočni efekti in to)... mislim, sploh ne štekam, kako to še kar najprej veselo počnejo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50

  • Guests

Posted 22 May 2005 - 12:40 AM

QUOTE(Nikita007)
QUOTE(DiLeMa)
Nemci pa VSE sinhronizirajo. rolleyes.gif evil.gif

Hja, niso sposobni gledat in brat istočasno.
Mislim, s sinhronizacijo se pa uniči vsa pristnost in čar filma, no. Pa ne glede na to, kako je ostalo dobro (vizualni/zvočni efekti in to)... mislim, sploh ne štekam, kako to še kar najprej veselo počnejo.


Ma Italijani so še hujši, če mene vprašaš ... Obup.
  • 0

#51 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 22 May 2005 - 08:20 AM

Ja Italjani tudi, ma tako sem se vsaj naučila tako italijanščine.
A ste gledali kdaj filme na kakšnem poljskem programu? Tam pa se v ozadju sliši "original", govorijo (berejo) kar čez, ali pa samo EN človek govori vse - ženske in moške en glas.

Nikita tudi jaz imam isto tisto s skodelicami - obvezno na krožniku in obvezno žlička, ki jo imam ves čas v skodelici, nisem pa delikatna če se polije.
  • 0

#52 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 May 2005 - 02:16 PM

-Pri meni se tudi mora vrttet wc papir samo v eno smer. Pol pa če ga kdo drugače obrne, ga takoj popravim (samo doma seveda)
-Pol tud mene nervirajo lasje po oblačilih. Vsem jih dol pobiram, včasih tudi drugim ljudem, če tega ne opazijo
-Vse hočm met vnaprej splanirano kaj bom počela. Pridejo stvari tudi spontano, samo ponavadi nočem, da me kakšna stvar preseneti
- Pogovarjam se sama s seboj oz. si predstavljam kako bi kakšna situacija izgledala. Al pa kako bi bilo, če bi pa kakšno stvar drugače naredila, kaj bi rekla,...
-Če sm kej na fanta "jezna" pa se npr. drživa za roke, ga vedno spustim, se ustavim al pa odkorakam naprej
-Tudi jaz sovražim sinhronizirane filme, nadaljevanke,... Čisto zgubijo na pomenu

Ah, sigurno se bo še kaj našlo...
  • 0

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 May 2005 - 04:05 PM

QUOTE(Nikita007)
Hja, niso sposobni gledat in brat istočasno.


So sad ... biggrin.gif

QUOTE(tinca)

A ste gledali kdaj filme na kakšnem poljskem programu? Tam pa se v ozadju sliši \"original\", govorijo (berejo) kar čez, ali pa samo EN človek govori vse - ženske in moške en glas.


Hahaha ... tega pa k sreči še nisem zasledila! :laughing1: :laughing6:

Drugače pa bom še tole dodala ... na živce mi gre, ker sem recimo navajena gledat originalno serijo Everybody Loves Raymond in sem navajena na njihove zelo posrečene in predvsem pristne glasove, tisti sinhronizatorji imajo pa vedno tako leve glasove, da te srat pritisne. rolleyes.gif
  • 0

#54 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 22 May 2005 - 04:08 PM

jz kdaj k mi je dolčas se zagledam v kako stvar in pol začnem razmišljat kolk ljudi je blo potrebno da so to stvar nardil pa kako so jo nardil itd. in takrat pozabil na cel svet okoli sebe...
  • 0
lp, Martina

#55 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 22 May 2005 - 07:16 PM

Tudi jaz imam navado, da se wc papir vrtzi samo v eno smer. Potem:
- ko obešam perilo, morajo biti ščipalke barvno usklajene...najprej vse ene vrste, nato druge... nikoli mešano
- posoda mora biti poravnana, točno imam vrstni res v omarah
- jedilni pribor je v predalu vedno navzgor obrnjen...

In...poleg še vsega, česar se ta trenutek ne spomnim, se pogovarjam sama s sabo...Tudi jaz sem zrela za psihiatra laugh.gif

tan
  • 0

#56 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 22 May 2005 - 08:31 PM

joj še nekaj sem se spomnila.

Ful me mot če nimam denarnice pospravljene. se pravi pri denarju od najmanjšega do največjega, pa glava na glavo. Tud k sm v meku delala sm mela blagajno zmer tko poštimano. pa me ful mot k pr mojmu vidm da ma kr neki vse počez zmetan, al pa pr kermu kol drugmu človeku, če mu slučajn v denarnico vidm, pol pa pol ure po tošlnu išče ta prav bankovc. rolleyes.gif
  • 0
lp, Martina

#57 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 May 2005 - 09:05 PM

He he, pri branju telih prispevkov se mors pa res ful nasmejat. laugh.gif

- tudi pri meni se more WC papir vrteti v eno smer
- skoraj nikoli ne grem čez cesto tam, kjer ni prehoda za pešce (in s tem spravljam mojega cisto ob pamet)
- zmeraj vse delam cisto zadnji trenutek
- ko pridem domov obvezno prižgem računalnik
- zmeraj moram imeti pri sebi vsaj par čigumijev
- zjutraj se obvezno stuširam in pobrijem pod pazduho
- pred spanjem obvezno lulat
- ne morem spati pri zaprtem oknu (se poskusam odvaditi)

uf, se kaj bi se pomoje naslo smile.gif
  • 0

#58

  • Guests

Posted 22 May 2005 - 10:10 PM

QUOTE(Martina)
Ful me mot če nimam denarnice pospravljene. se pravi pri denarju od najmanjšega do največjega, pa glava na glavo.


Z mano je isto. smile.gif Lepo vsi bankovci v vrsti po vrednosti, pa če se mi nabere preveč kovancev, jih dam v poseben lonček (prašička sem pred tremi leti po nesreči razbila smile.gif).

Pa vse odrezke od plačanih položnic vedno uredim, jih spnem s sponko itd., da lahko vodim evidenco o plačilih po posameznih mesecih. Res ni vse v redu z mano ... oops.gif smile.gif

Ne razumem pa te precej pogoste "obsesije" s toaletnim papirjem. Meni pa dol visi, v katero smer se vrti. Wtf is wrong with me?!?! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#59 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 May 2005 - 10:28 PM

pa še to-skoz si roke umivam-lah bi rekla,da po ene 20 krat na dan-ne bi se nč zlagala tongue.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#60 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 May 2005 - 11:53 AM

QUOTE(rea)
pa še to-skoz si roke umivam-lah bi rekla,da po ene 20 krat na dan-ne bi se nč zlagala tongue.gif


tut jest, pol si jih pa še s kremco skos mažem. biggrin.gif
-kadarkoli pridem k komu na obisk, obvezno sčekiram kuhinjo in kopalnico (kaj čem, fetiš prostori ... biggrin.gif ): ali je pospravljeno in čisto, voham parfume, čekiram kremice, ipd ...
-rada pomivam posodo, obešam perilo in likam (how much weirder can this get? biggrin.gif )
-včasih komu stikam po predalih, poličkah, ipd ...
-nimam običajne denarnice, ampak tako malo torbičko, v keri mam vse mogoče izkaznice, denarčke in eno čebelco, ki sem jo našla na danskem pod enim radiatorjem in jo vzela za svojo
-ne maram met slik od fantov/punc/sorodnikov po denarnici (tut pr drugih mi to ni všeč), rajši jih mam polimane po steni v sobi (ja, še zmer mam polimane stene) biggrin.gif

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users