Jump to content


Photo

najboljši puder za mešano kožo?


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#41 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 01:44 PM

QUOTE(vrana)
Kukr sm se jst zanimala za ta puder, sem ugotovila, da sta bež odtenka Ivory in Nude.



Pa Light Beige tudi. biggrin.gif A Sand je pa roza? To mi ne deluje ravno logično, ampak ... vse je mogoče. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#42 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 12 April 2006 - 01:45 PM

ja pa ta biggrin.gif sej tega si že prej omenila.
  • 0

#43 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2006 - 02:42 PM

A pa se dobi kak tester od Dream matte mousse v vrečki recimo? Al lahko v trgovini malo naropaš iz tiste škatlice?
  • 0

#44 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 12 April 2006 - 09:11 PM

Marmelada, meni se DMM nič ne vseda v pore. Ko si ga daš na prst in začneš mazat je kot blagi prahec, zato ne vem, koliko bi bila uspešna v trgovini pri bezanju tega pudra in spravljanja v svojo embalažo. laugh.gif
  • 0
IPB Image

#45 tini106

tini106

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 13 April 2006 - 10:10 AM

jaz sem si poskusila oba najsvetlejša odtenka- z enim sem bla rumena (beige) in z ivory pa roza-še vedno sta pretemna zame. bo treba malo na sonček:). pol mi je prodajlaka dobila odtenek-pokril tudi pegice (seveda jim je zmanjkala številka 2)in sicer DIVINORA TEINT EXPERT CONFORT.A je morda katera že poskusila? Glede na ceno 10.000 ne bi ravno metala denarja stran...lp
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users