Jump to content


Photo

potek odstranjevanja make-upa


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#41 Iluzija

Iluzija

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 June 2006 - 06:51 PM

QUOTE(Anaa)
Sovražim ta stavek : Ne maži se z pudri in vsem mogočim, ker uničuje kožo.
Pa ja... rolleyes.gif


S tem je meni moja mama kar naprej težila. Ampak sem kmalu odkrila, da živi z moti. Sestavine današnjih pudrov so čisto drugačne od tistih, ki so jih uporabljale naše mame. Bolj so prijazne koži in jo bolj ščitijo kot kaj drugega smile.gif zato temu pravim "bla bla"

Za čiščenje kože pa: čistilno mleko, sprati z vodo in z gelom za umivanje obraza, kombiniram pa dva različna tonika, eden je blag in drugi z alkoholom, ker imam mešan tip kože smile.gif
  • 0

#42 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 18 June 2006 - 07:12 PM

a lohk prosm še enkrat poveste potek odstranjevanje make upa
mam čistilno mleko,tonik in gel ...kako dam stvari po vrsti na obrz, pa kaj od tega se spere,kaj ne ? ermm.gif
  • 0

#43 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 June 2006 - 08:21 PM

QUOTE(MLadoLetNa)
a lohk prosm še enkrat poveste potek odstranjevanje make upa
mam čistilno mleko,tonik in gel ...kako dam stvari po vrsti na obrz, pa kaj od tega se spere,kaj ne ? ermm.gif


najprej si ličilo odstrani z mlekom in vatko, lahko pa mleko nanaeseš direktno na kožo in spereš z vodo, nato nanesi gel za umivanje, speri, obriši, sledi tonik in nato krema.

jaz si zadnje čase samo z gelom sčistim maskaro ni mi gre brez problema lepo dol. se mi zdi brez veze imet gel za čiščenje in mleko doma - mleko je namenjeno tistim s suho kožo, gel pa onim z normalno/mešano/mastno. jaz ga ne uporabljam.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#44 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31304 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 June 2006 - 08:26 PM

Tud men je mleko odveč - tisto maskaro in barvico ali senčko si komot spravim dol z gelom,
pa zdej poleti moja koža tud ni tok suha, da ne bi prenašala gela, prav super je!
Itak je pa najboljši del zame tonik, ki mi tako dobro dene! biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users