Jump to content


Photo

Kupujem depilator-nasvet!


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#41 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 12 June 2005 - 07:54 PM

jz tist predel prepustim kar kozmetičarki v salonu, ker si sama nekak ne morm. namažem z voskom pol pa ne upam dol potegnit. je pa res fajn filing potem ko je vse okol in okol lepo in gladko (le mali otoček na vrhu ostane, da ne zgleda preveč punčkasto)
  • 0
lp, Martina

#42 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 June 2005 - 08:03 PM

moja prjatlca tut hod na voskanje bikini predela. js si pa kr z žiletkami brijem, ker si celo obrijem, ne vem, če bi si upala, da mi kdorkoli tam šari z voskom. sploh pa ne vem, če se da celo povoskat, al je to mogoče sam za bikini predel? ermm.gif:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#43 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 12 June 2005 - 08:08 PM

da se vse povoskat, razen čist ob ustnicah kjer je že sluznica ker lahko pride do kakih poškodb, tako a mam jz tam samo čist čist tanek trak
  • 0
lp, Martina

#44 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 June 2005 - 08:11 PM

Jaz bi sicer rada enkrat zbrala pogum in si zdepilirala celotno zadevco v nulo, uau, kakšen mir bi to bil potem... ko bi samo še tu pa tam par dlačic pokukalo ponovno ven. Ker mi je zoprno, ko si brijem... me skos pika ene tri dni zatem, ko sem na frišno. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#45 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 June 2005 - 09:05 PM

Joj, jaz bi si tut zdepilirala tam spodaj, sej me to skoraj vskodnevno britje in pikanje ob zivce spravlja. Sem pa malo brskala po netu in na enem forumu zasledila, da to ene punce kar z depilatojem uredijo (ne z nastavkom za britje blink.gif ). Mene bi pomoje kar pobral. Vcasih si kaksno kocino ki mi ostane po britju s pinceto ven spulim, pa se kar gre, sam da bi pa kocine kar po tekocem traku z depilatojem ven vlekla, si pa ne predstavljam.

Matina, v kater salon pa hodis?
  • 0

#46 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 13 June 2005 - 08:53 AM

Metropolis v Kamniku
  • 0
lp, Martina

#47 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 June 2005 - 08:55 AM

Jaz sem včeraj začela depilirati noge in sem umrla. Grozno. Eno četrtino mi je ratalo, potem pa sem obupala, ker je bolelo za umret.
Nikoli več.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#48 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 June 2005 - 10:06 AM

QUOTE(sonchika)
Jaz sem včeraj začela depilirati noge in sem umrla. Grozno. Eno četrtino mi je ratalo, potem pa sem obupala, ker je bolelo za umret.
Nikoli več.

boga ermm.gif ne obupat! Jz sm si ta prvič depilirala eno nogo cel dan(po malem čez cel dan) na naslednjo sm se pa spravla čez 3 dni
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 10:14 AM

Daj, babe, ne bodite takšne cmere občutljive in malo potrpite. Se splača. IPB Image Ko se boste navadile, ne bi več pomislile, da bi se brile ali packarile z voskom. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 14 June 2005 - 10:27 AM

na začetku je res grozno, pol pa gredote dlake vn skorej same.
moja mati se z depilatorjem po rokah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa pravi, da jo ne boli!!!
ampak to je zame veeno malo khm...tu mač!
  • 0

#51 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 09 January 2006 - 10:05 AM

Moram pristaviti še svoj piskrček... Pred 3-mi dnevi sem si kupila Philipsov Satin Ice, stal je 25k-vendar mi ni žal.

1 večer sem se vrgla na noge, imam/imela sem zelo močne ter goste dlačice in sedaj jih ni več. Boli valda, ampak mi je zdaj full fajn, po britju sem že naslednji dan čutila dlake, ki poganjajo, noge pa so vedno še mehke.

2. večer sem se spravila na roke, imela sem kar poraščene in ko sem si eno roko zdepilirala sem se počutila "oskubljeno" kot kakšna kura. Občutek mehkih rok mi je full všeč. Ja, in isti večer sem še šla pod pazduho... Auch - to pa full boli, ampak sem stisnila zobe in je šlo...

Ja je vredno, bolečina je res prvič obupna, mislim pa da drugič bo že lažje...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users