Jump to content


Photo

Problemi s postavo?


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#41 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 31 August 2004 - 06:12 PM

Zdaj je res v trendu zdrava prehrana in ne diete. Pravijo, da če preveč razmišlja o hrani ni dobro. To je tako kot če bi alkoholiku dal, da pretaka ves dan vino iz streklenice v kozarec in spet nazaj. Bolje je zdravo jesti in se dovolj gibati pa rezultati ne izostanejo.

lp
  • 0

#42 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2005 - 09:08 PM

Jst bi took eno mejhno dieto mela rolleyes.gif A kdo ve, kakšna dieta bi bla dobra za diabetika smile.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#43 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 December 2005 - 09:14 PM

QUOTE(TASH)
Jst bi took eno mejhno dieto mela rolleyes.gif A kdo ve, kakšna dieta bi bla dobra za diabetika smile.gif


Hmm...Nevem, če je lih fajn kšna dieta pol. Nevem, kako maš s prehrano drgač. Malo več miganja, pa ne rabš nobene diete. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#44 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2005 - 09:16 PM

Ja migam že, sam jst bi čist tko dieto, tako bl u "izi", ker bi rada zgubila dve, tri kile evil.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#45 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 December 2005 - 09:46 PM

QUOTE(TASH)
Jst bi took eno mejhno dieto mela rolleyes.gif A kdo ve, kakšna dieta bi bla dobra za diabetika smile.gif


Ti maš diabetes?
  • 0
Viens, reste ici!

#46 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2005 - 09:58 PM

Jaaaaa biggrin.gif Januarja bo 4 leta evil.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#47 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2005 - 10:00 PM

A lohka vprašam kuko pa to? Kako si pa zvedla?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#48 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 December 2005 - 10:09 PM

Uf boga. Si mela že kake težave zaradi tega?
  • 0
Viens, reste ici!

#49 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 26 December 2005 - 10:17 PM

joj, revca....ce mors res zgubit sam 3kg, pol bo najbolje, da mogoce vecerjo zmanjsas..oziroma zamenjas s kakim jogurtom..ne vem..pa migat wink.gif
  • 0

#50 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2005 - 10:22 PM

Emm..ja, sam upam, da ne bo preveč OT
Dobila sm jo januarja 2002, začel se je tko, da sm ful preveč pila in sm se zelo slabo počutla. En dan mi je blo toook slabo, da sva še z mami v zdravstveni dom in sm mogla dat urin ermm.gif Se prou spomnm, ko sva šle iz zdravstvenega doma, so rekli, da nej zjutri pokličem....mami mi je pa še rekla, da upa, da ni kakšna sladkorna ermm.gif Jst sm bla itak prepričana, da ni in sm se smejala blink.gif Pol pa zjutri...kličejo, da mormo takoj pridt v zdravstveni dom. Ko sm pršla v ZD mi zdravnica pove, da mam diabetes...pa sm mislna, da sam uno, ko se morš bolj pazt kaj ješ rolleyes.gif Pa je bil na žalost insulinsko odvisen diabetes. evil.gif Dobila sem napotnico in takoj na Pedatrično. Čiiist sem bla dehidrirana, zato so me prklop na infuzijo. Do maja 2004 sem si dajala inekcije 4x dnevno, potem sem pa dobila inzulinsko črpalko, ampak mi ni več tok fajn, ker se mi rane prepočas celijo in mi zmanjka prostora za vbadanje. Na začetku je blo ful težko, sem skor obupala, sam zdej sm že nekak "navajena", čeprov mi je učasih usega dost in bi se najrajš zjokala. Pol k sm pršla v šolo je biu ceu "buuuum", pač usi so hotl vedt kaj je rolleyes.gif Enkrat sem mela pa v šoli medtem, ko sem bla uprašana kemijo hipoglikemijo in nism mogla razmišlat...takrt ti ne pride dovolj kisika v možgane in seveda ne morš razmišlat :!: Pa sem samo prosila učitlco, če sem lahko uprašana naslednjič in od takrat se mi je tok zamerl, ker so mi rekl, da izkoriščam bolezn... rolleyes.gif evil.gif

Težave sem mela zdej po poletju, ko se mi je povprečje sladkorjev poslabšalo, pa sm bla že na bolšem...ampak zdej mam spet težave ermm.gif
Sam bo že, more bit! biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#51 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2005 - 10:34 PM

IPB Image

Ful si ne predstavljam kaj moraš dajati čez... Jest osebno sovražim igle in res ne vem kako bi s tem shajala. Ampak me res veseli, da si klub svojim letom močno bitje in prenašaš vse skp...
Kapo dol!!
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#52 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 December 2005 - 10:34 PM

Ok, hipoglikemija, hiperglikemija še ni taki problem samo da ne stakneš kakega diabetičnega stopala itd... Sreča, da nimaš kakih kroničnih zapletov! Valda da bo, saj veš, da ima ogromno otrok sladkorno bolezen in nisi sama na svetu z njo poleg tega pa znanost in medicina tolko napreduje, da se nimaš kaj bat. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#53 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2005 - 10:36 PM

Ja sam tele hipo in hiperglikemijice pripelejo do tega. Mene je samo ledvic strah, drgač se pa kr držim wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#54 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 December 2005 - 10:37 PM

Vso srečo res.
  • 0
Viens, reste ici!

#55 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 December 2005 - 10:34 AM

tash,boga pupika. ermm.gif v čem je razlika med črpalko pa injkecijami?mislm-a je to isto?
sam jz sm tud full žejna skoz pa taka slabotnna,utrujena-bre7z pravga razloga...ker jz čez dan ne delam popolnoma nič (no sj zdj bo kmla drgač zarad faxa) kot da spim do 12,13 pol pa računalnik pa tv cele dneve...zdj ne vem a preveč spim pa preveč v monitorje bulm-upam :!:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#56 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2005 - 11:12 AM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Vso srečo res.


ja, boga tash ermm.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users