Jump to content


Photo

Mozolji po hrbtu


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#41 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 13 March 2006 - 09:41 PM

[quote=sahara][quote=Tanjci]a pri kozmetičarki si tud lahk daš sčistit hrbet... ne vem, če sem kdaj vidla to na ceniku biggrin.gif
ja tut loh. jz sm si z laserjam, sam ni blo nč bol. baje pa da enim pomaga[/quote]
z laserjem... ermm.gif:

me na, jst sam tko sprašujem, ker se ne spomnim, da bi kdaj na ceniku pri kozmetičarki vidla "nega in čiščenje hrbta" biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#42 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 23 March 2006 - 03:41 PM

Mene pa zanima če se je že kateri slučajno naredil kakšen mozolj na bolj intimnem predelu telesa. S tem ne mislim na mozolj ki bi nastal od britja ampak tak čisto normalen mozolj. Najprej rdeč, pol bulica, nato mozolj (no pa saj veste kako izgleda mozolj)? Sprašujem samo zato, da vidim ali sem edini primerek na svetu ki se mu lahko kaj takega naredi. ermm.gif
  • 0
If I'm not back in five minutes... just wait longer!

#43 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 26 March 2006 - 05:19 PM

Ja, vem kaj mislš-meni se zgodi to recimo 1x na pol leta? pa hitro zgine, nič zastrašujočega, tko da se niti ne rabš pretirano obremenjevat pa sekirat..

Drugače pa, glede mozoljev na hrbtu nimam težav, jaz in brat sva primerka k mava na hbrtu čist "dojenčkovo gladko" kožo.. Ampk ko se pa gre pri meni za dekolte-grooozaaa... Ne morem in nemorem se rešit teh mozoljev, pa tkoo rada bi mal pokazala svoje "čare", pa moram nosit majice brez globjega dekolteja rolleyes.gif Prazaprav imam občutek kot da jih je čedalje več.. cry.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#44 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 29 March 2006 - 08:50 PM

ja jst imam kr grozo po hrbtu - vsaj glede na to, da nisem navajena mozoljev po hrbtu....nazadnje sem jih imela ene 7 let nazaj rolleyes.gif evil.gif
zdej jih imam ker ne jemljem vč KT... pa to 3 mesce pred poroko (imam odprto obleko na hrbtu), GROZA!

  • 0
Posted Image

#45 intensive

intensive

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Location:malo tukaj, malo tam

Posted 30 March 2006 - 02:25 PM

[quote=Tanjci]ja jst imam kr grozo po hrbtu - vsaj glede na to, da nisem navajena mozoljev po hrbtu....nazadnje sem jih imela ene 7 let nazaj rolleyes.gif evil.gif
zdej jih imam ker ne jemljem vč KT... pa to 3 mesce pred poroko (imam odprto obleko na hrbtu), GROZA!

Namaž si jih z balzamom od fructisa za prhljaj, pa pust kšno uro,pol pa sper. Men pa bratrancu je pomagal, sam boš mogla večkrat.Sicr se že takoj prvič kr dost pozna,sam se spet nrdijo. biggrin.gif
  • 0
...today isn't about being like me, it’s just about being...

#46 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 30 March 2006 - 08:59 PM

[quote=intensive][quote=Tanjci]ja jst imam kr grozo po hrbtu - vsaj glede na to, da nisem navajena mozoljev po hrbtu....nazadnje sem jih imela ene 7 let nazaj rolleyes.gif evil.gif
zdej jih imam ker ne jemljem vč KT... pa to 3 mesce pred poroko (imam odprto obleko na hrbtu), GROZA!

Namaž si jih z balzamom od fructisa za prhljaj, pa pust kšno uro,pol pa sper. Men pa bratrancu je pomagal, sam boš mogla večkrat.Sicr se že takoj prvič kr dost pozna,sam se spet nrdijo. biggrin.gif[/quote]
a ti to resno? :scratch:
in kaj naj delam 1h... mislim, a to kej teče dol, al si lahko oblečen (spodnji del)... trenutno sem začela v solarij hodit (eneparkrat bom šla)

  • 0
Posted Image

#47 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 30 March 2006 - 09:55 PM

Tanjci, saj ti bo solarij pomagal, drgač pa piling redno, pa kako kremco, ki suši mozolje pa bo... ampak itak boš tako občudojoče lepa, da tistih nekaj mozoljčkov noben niti porajtal ne bo, tak da brez skrbi wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#48 intensive

intensive

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Location:malo tukaj, malo tam

Posted 30 March 2006 - 10:32 PM

[quote=Tanjci][quote=intensive][quote=Tanjci]ja jst imam kr grozo po hrbtu - vsaj glede na to, da nisem navajena mozoljev po hrbtu....nazadnje sem jih imela ene 7 let nazaj rolleyes.gif evil.gif
zdej jih imam ker ne jemljem vč KT... pa to 3 mesce pred poroko (imam odprto obleko na hrbtu), GROZA!

Namaž si jih z balzamom od fructisa za prhljaj, pa pust kšno uro,pol pa sper. Men pa bratrancu je pomagal, sam boš mogla večkrat.Sicr se že takoj prvič kr dost pozna,sam se spet nrdijo. biggrin.gif[/quote]
a ti to resno? :scratch:
in kaj naj delam 1h... mislim, a to kej teče dol, al si lahko oblečen (spodnji del)... trenutno sem začela v solarij hodit (eneparkrat bom šla)

Resno...js sm si tko z obraza mozole spravla,zdj bom pa če bo use po sreč še s hrbta.Ne,ne teče...sj daš čist mal...itq se pol vpije v kožo....
  • 0
...today isn't about being like me, it’s just about being...

#49 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83032 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 March 2006 - 12:25 PM

[quote=intensive][quote=Tanjci][quote=intensive][quote=Tanjci]ja jst imam kr grozo po hrbtu - vsaj glede na to, da nisem navajena mozoljev po hrbtu....nazadnje sem jih imela ene 7 let nazaj rolleyes.gif evil.gif
zdej jih imam ker ne jemljem vč KT... pa to 3 mesce pred poroko (imam odprto obleko na hrbtu), GROZA!

Namaž si jih z balzamom od fructisa za prhljaj, pa pust kšno uro,pol pa sper. Men pa bratrancu je pomagal, sam boš mogla večkrat.Sicr se že takoj prvič kr dost pozna,sam se spet nrdijo. biggrin.gif[/quote]
a ti to resno? :scratch:
in kaj naj delam 1h... mislim, a to kej teče dol, al si lahko oblečen (spodnji del)... trenutno sem začela v solarij hodit (eneparkrat bom šla)

Resno...js sm si tko z obraza mozole spravla,zdj bom pa če bo use po sreč še s hrbta.Ne,ne teče...sj daš čist mal...itq se pol vpije v kožo....[/quote]

In kako si prišla na to idejo? Mislim men je to vseeno mal sumljivo... ermm.gif
  • 0

#50 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 31 March 2006 - 01:22 PM

Jst sm pa kr naenkrat dobila tok mozoljov po dekolteju in ne vem kaj nej nrdim mad.gif Tok me živcira, da sm si jih do krvi spraskala in me ful boli mad.gif blink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#51 intensive

intensive

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Location:malo tukaj, malo tam

Posted 31 March 2006 - 05:15 PM

[quote=Jinadaze][quote=intensive][quote=Tanjci][quote=intensive][quote=Tanjci]ja jst imam kr grozo po hrbtu - vsaj glede na to, da nisem navajena mozoljev po hrbtu....nazadnje sem jih imela ene 7 let nazaj rolleyes.gif evil.gif
zdej jih imam ker ne jemljem vč KT... pa to 3 mesce pred poroko (imam odprto obleko na hrbtu), GROZA!

Namaž si jih z balzamom od fructisa za prhljaj, pa pust kšno uro,pol pa sper. Men pa bratrancu je pomagal, sam boš mogla večkrat.Sicr se že takoj prvič kr dost pozna,sam se spet nrdijo. biggrin.gif[/quote]
a ti to resno? :scratch:
in kaj naj delam 1h... mislim, a to kej teče dol, al si lahko oblečen (spodnji del)... trenutno sem začela v solarij hodit (eneparkrat bom šla)

Resno...js sm si tko z obraza mozole spravla,zdj bom pa če bo use po sreč še s hrbta.Ne,ne teče...sj daš čist mal...itq se pol vpije v kožo....[/quote]

In kako si prišla na to idejo? Mislim men je to vseeno mal sumljivo... ermm.gif[/quote]
Hehe... biggrin.gif ti čist vrjamm. Men je povedala teta. K si je bratranc tko mozole stran spravu. Ona je kozmetičarka pa se mal bl spozna na to in je rekla,d je pač prava mešanca sestavin, pa delč najcenejš kar dobiš,d deluje. Sj če ne vrjameš,probi,če maš kje. Škodl ti sigurn ne bo.
  • 0
...today isn't about being like me, it’s just about being...

#52 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 01 April 2006 - 04:42 PM

[quote=intensive][quote=Jinadaze][quote=intensive][quote=Tanjci][quote=intensive][quote=Tanjci]ja jst imam kr grozo po hrbtu - vsaj glede na to, da nisem navajena mozoljev po hrbtu....nazadnje sem jih imela ene 7 let nazaj rolleyes.gif evil.gif
zdej jih imam ker ne jemljem vč KT... pa to 3 mesce pred poroko (imam odprto obleko na hrbtu), GROZA!

Namaž si jih z balzamom od fructisa za prhljaj, pa pust kšno uro,pol pa sper. Men pa bratrancu je pomagal, sam boš mogla večkrat.Sicr se že takoj prvič kr dost pozna,sam se spet nrdijo. biggrin.gif[/quote]
a ti to resno? :scratch:
in kaj naj delam 1h... mislim, a to kej teče dol, al si lahko oblečen (spodnji del)... trenutno sem začela v solarij hodit (eneparkrat bom šla)

Resno...js sm si tko z obraza mozole spravla,zdj bom pa če bo use po sreč še s hrbta.Ne,ne teče...sj daš čist mal...itq se pol vpije v kožo....[/quote]

In kako si prišla na to idejo? Mislim men je to vseeno mal sumljivo... ermm.gif[/quote]
Hehe... biggrin.gif ti čist vrjamm. Men je povedala teta. K si je bratranc tko mozole stran spravu. Ona je kozmetičarka pa se mal bl spozna na to in je rekla,d je pač prava mešanca sestavin, pa delč najcenejš kar dobiš,d deluje. Sj če ne vrjameš,probi,če maš kje. Škodl ti sigurn ne bo.[/quote]

am...ker balzam to mislte za fruktis:S?
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#53 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2006 - 06:04 PM

dejte mal nehat citirat druga drugo biggrin.gif 8) biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#54 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 April 2006 - 06:09 PM

Res je mal smotan. ermm.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#55 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 01 April 2006 - 06:11 PM

no okej pol bom pa tak povedla biggrin.gif am..ker balzam za fruktis ste to misnle?
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#56 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2006 - 06:13 PM

proti prhljaju
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#57 intensive

intensive

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Location:malo tukaj, malo tam

Posted 05 April 2006 - 09:25 PM

Jap...no,je ktera probala? js mam zdj tko lep hrbet biggrin.gif
  • 0
...today isn't about being like me, it’s just about being...

#58 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 06 April 2006 - 06:32 PM

vsekakor bo treba wink.gif
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#59 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 April 2006 - 06:07 PM

QUOTE(intensive)
Jap...no,je ktera probala? js mam zdj tko lep hrbet biggrin.gif

dons grem v DM wink.gif
  • 0
Posted Image

#60 *tina*

*tina*

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 12 April 2006 - 03:50 PM

ŽIVJO...JA JAZ SM PRVIČ TLE...PA BI RADA SAM NEKI UPRAŠALA.....glede aken po hrbtu...jaz jih imam kar dosti...in mi nobena krema ne pomaga...pe ker si prej napisala,da si šla na laser...jaz si tudi samo tja želim iti....mislim pa da zelo pomaga.....pa tudi drago je kar dosti....res newem kaj narediti.......mislim pa da bi mi pomagala iti samo tja....obiskuješ ga 3 mesece in potem je v redu......PROSIM SVETUJTE MI,.........HVALA idea.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users