Jump to content


Photo

Glasuj zame/Simpatije


  • Please log in to reply
251 replies to this topic

Poll: Ste kdaj objavili slikco na GZ ali Simpatijah (110 member(s) have cast votes)

  1. Da (27 votes [24.55%])

    Percentage of vote: 24.55%

  2. Ne (83 votes [75.45%])

    Percentage of vote: 75.45%

Vote Guests cannot vote

#41 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 01 August 2006 - 10:27 PM

Ja, jst se strinjam z urši...ko si zamorjen in ko misliš da te nič ne more spravit v smeh greš brt opise na Gz, resno...
Jst nism nikol mela svoje slike tam, alpa na simpatijah, mela sm sicr my space, ampak sm si ga zbrisala.
Kar se pa men zdi patetično, je pa dejstvo, da je tipov kar za četrtino več gor, al neki tazga..
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#42 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 August 2006 - 10:41 PM

nc smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#43 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 01 August 2006 - 10:43 PM

Ju3 se bo pa spet opravičvala, ker se ji je učeri zdelo smešno biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#44 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 August 2006 - 10:44 PM

Sanies hihihihi biggrin.gif psssst laugh.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#45 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 02 August 2006 - 01:42 PM

nimam nobenih slik gor obljavlenih, me ne mot če majo drugi

sam najbl mi gre res ta njihova pisava kao neki kulska na živce, k pol berm neki še enkrat dl časa, kokr bi normalno normalno pisavo brala rolleyes.gif
  • 0

#46 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 03 August 2006 - 09:40 PM

Js tut ne maram tega. Sploh pa sem se že naveličala gledat na podobne strani, ker so vsi primerki enaki.

Že tiste narjene slike. K prov vidš, da se je šou človek namazat in (kur*irsko) oblečt sam zato. In že potem vidš, da to ni pravi on. :puke: :laughing9:

Da ne omenjam tistih misli v stilu "imejte se radi", "mir na svetu".
Ali pa opisi. Ponavadi se začnejo: "Js sm pa dobla eno nalogico opisat tole fejst bejbo, k jo vidte tuki..." VSE isto! Zatem sledi še "ostani taka kt si", "ona ne mara hinavcev, ljudi, ki so nekaj kar niso...". Najprej je nevem kako pocukran opis "BF", z nemogočo slovnico (popačene črke in besede), zatem sledi še kratek odstavek osebe ki je na sliki, v stilu "pozdravljam mojga lubija, mojo tajčiko najčiko..." and stuff. Za konec pa še "Lubim vas fse!". laugh.gif :laughing8:
  • 0
Beauty is only skin deep.

#47 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2006 - 09:56 PM

Čudovit kratek povzetek! biggrin.gif
  • 0

#48 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 August 2006 - 10:11 PM

QUOTE(Lacrima)
\"Lubim vas fse!\".  :lol:  :laughing8:

Tole gre v moj podpis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#49 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 August 2006 - 12:21 PM

Narobe narobe .. kak ste se lahko tak hudo zmotle .. ponavadi piše ->


BUBIM VAS VSE!



o moj bog biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#50

  • Guests

Posted 04 August 2006 - 12:37 PM

Samo ko sem bila jaz stara tam okrog 13, 14 let, sicer res ni bilo še teh spletnih strani, forumov itd., ampak smo si pa recimo pošiljali listke, pa pisali pisemca med poukom in razne komentarje o učiteljih, sošolcih itd., ampak nikoli, res nikoli, nisem dobila od koga listka s tako porazno \"slovenščino\". blink.gif blink.gif Saj je bil sleng, ampak kaj takega, kot pa tule berem (ko lepite citate iz teh najstniških strani), pa še ne. Resno zaskrbljena. ermm.gif
  • 0

#51 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 04 August 2006 - 01:43 PM

ok zdej bom dala pa moj sajt gor pa povejte če sm wannabe pa nevem kak kurc še....(js mam fotke za foro gor....nisn neka kurba ko bi rada mela nevem kolk 5k pa 10k brez modrca pa spodnih gat)

se pa strinjam s teli komentarji ko ste pisale nevem zaka si folk išče pozornost s tem da ispade ko ena največja kurba pa s tistimi pojeb animi opisi ko mi grej o na kurac eh pa sej nima veze no folk je pač tak...treba ga je sprejet...

http://www.simpatije...il.php?id=50355
http://www.glasujzam...ofile&id=165984
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#52 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 04 August 2006 - 01:49 PM

__________________________________________________________________________§§§§§§_________ _______§§§§§____________________________________________________________§§§§§§§§_________ _______§§§§§§§§§______________________________________________________§§§§§§§§§§_________ ________§§§§§§§§§§§§________________________________________________§§§§§§§§§§§§_________ ________§§§§§§§§§§§§§§§§__________________________________________§§§§§§§§§§§§§§_________ _________§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§_________ _________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§_________ __________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§__________ ___________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________ _____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________ ______________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________ ________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___________ _________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_______________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___________ ___________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________ ______________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________ ________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____________ ___________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_______§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________ ______________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____§§§§§§§§§§§§§§§§§_______________ ___________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___§§§§§§§§§§§§§§§§________________ ________________________________________§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§§§§§§§§__________________ ______________________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___________________ ________________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____________________ _________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_______________________ ______________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________________ ___________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________________ _________________________§§§§§§§§_____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___________________ _______________________§§§§§§§§§_______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________________ _____________________§§§§§§§§§§§_______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________________ ____________________§§§§§§§§§§§§§_____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________________ ___________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________________ ___________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________________ ___________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________________ ___________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________________ ____________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________________ ______________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________________ _________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_________________ _____________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________________ ___________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________________ _____________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___________________ _____________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_______________________ ____________________________________§§§§§§§§§§_____§§§§§§§§§§____________________________ _____________________________________§§§§§_________§§§§§_________§§§§§___________________ ______________________________§§§§_________§§§§____________§§§§§§§§§_____________________ ______________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§_____§§§§§§§§§§___________________________ ______________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§___§§§§§__________________________________ ______________________________§§§§§______§§§§§§__________________________________________ ____________________________________________§§§__________________________________________
Nekoč je živela ena punca z črnimi lasi …
in hodla je na frizersko šoli,tam je bla seveda skos pridna…redno hodla u šolo….
ei sam mal… tale punca je podobna ines…ei se je…hehe….no mal heca…
mmm…uglavnem ja ines je naša bodoča frizerka…no…ko bo velika…je moia
sošolka…pa pač skup strižemo…tak da prosim u vrsto…vrsta je pa že kr vlka…
tak ko pr tipih…uufff…seveda če je samskaaia ups nism prei powedla….pa se zei vete
….…eee…kaka je pa kuk je stara vidite…emmm…posluša mislim da najbol narodnjake…kukr js slišim po classu…se sam to sliši od nje…mmm…
doma je s trbovl…aia to vidite gor…eee…kot prjatlca je ful redi punca…..
mmm…men je zmankal idej…tak da upam da bo ines vesela za tole…jss paaa….šibam…
.mmm sam to še…ČIM VEČ 1o-TK!!!!...
.opisek spacala: lil'špelca a.K.a AnGeLyKa
…..be good

a dej ne me jebat no pa kake majo to lil pa aka pa opisek...pa kera slovnca mater no samskaaia lej to ermm.gif pa tole :kukr js slišim po classu kwa? ka neb blo bolš po glasu eh škoda besed no...
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#53 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 August 2006 - 02:20 PM

metal*girl, kot sem že rekla, men so tvoje sličice nadvse všečne. 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#54 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27095 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 August 2006 - 02:22 PM

mala, ponawadi priiazna, weseLa, poLna energie .. nairaishe poslusham muziko in brez nje ne zdrzhim niti dnewa.. * techno , schranz , trance, house.. rada se smeiem & žuriram.. che si nekai podobnega kot iaz...


to je še v redu, glede na to kaj vse se najde gor rolleyes.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#55 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 04 August 2006 - 02:53 PM

najbol na qrac mi grejo une fotke ko jih nardijo s tistimi zvezdicami pa višaji pa krneki ermm.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#56 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 04 August 2006 - 02:58 PM

pa take kur be tadam tongue.gif

IPB Image
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#57 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27095 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 August 2006 - 03:02 PM

A to je blo na GZ al pa simpatijah al kaj ? blink.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#58 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 August 2006 - 03:47 PM

http://www.glasujzam...154702842147650

biggrin.gif:D:D
  • 0
Viens, reste ici!

#59 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 04 August 2006 - 03:53 PM

QUOTE(Coco*)
A to je blo na GZ al pa simpatijah al kaj ? blink.gif


na myspace.com
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#60 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 04 August 2006 - 03:54 PM

http://www.glasujzam...154703270180973
neki podobnga tongue.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users