Jump to content


Photo

Avon Moisture 24 cream


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 February 2006 - 10:58 AM

Če ne jo pa prodaš naprej... Sem kandidatka zanjo. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2006 - 11:07 AM

Sonchika ... krema je žal že prešla v uporabo moje sestre. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2006 - 12:35 PM

Jst sm tut zdej končno lastnica M24. Sam se mi zdi, da mi ne ustreza glih najbl. Kt sta že DiLeMa pa lejck rekle, da mata po njej lepljiv občutek, no pr men je isto. To me ful mot glede na to, da so se mi use prejšne kreme lepo vpile v kožo. Še clo TC pa čeprav mam mešano kožo. Jo bom probala nekaj časa še uporabljat, sam kupila je pa verjetno ne bom več.
  • 0

#44 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 March 2006 - 02:18 PM

Jaz pa zadnje čase po nasvetu DiLeMe sploh ne uporabljam evč kreme za obraz. Pa je stanje ful boljše. Manj se svetim vse! biggrin.gif Hvala DiLeMa. IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 March 2006 - 06:43 PM

Ana, ni problema! wink.gif A tonik pa uporabljaš? Ker bi bil priporočljiv, da dobiš antioksidante.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 07 June 2007 - 05:43 PM

Jaz sem pa prebrala da so ji spremenili sestavo..in ko sem jo zdej naročila sem ugotovila da je to res..


Zanima me z čim joboste nadomestile, ker je zdej občutno slabša? down.gif
  • 0

#47 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 10 June 2007 - 07:06 PM

QUOTE(cokolina @ 7. 6. 2007 - 18:43) View Post

Jaz sem pa prebrala da so ji spremenili sestavo..in ko sem jo zdej naročila sem ugotovila da je to res..
Zanima me z čim joboste nadomestile, ker je zdej občutno slabša? down.gif


Scheller verjetno. Ananas ali pa korenček, menda je primerna tud za mešano. Za T predel ima pa Decleorza uravnavanje t predela-v taki rumeni embalaži in mi je super. Edino pazit je treba da imaš res očiščeno kožo, ker zooži pore. Mogoče pa Clinians Jabolko.
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users